DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 05.07.2024. u 11:39
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
2,76
4.325
1,567
2,76
2,78
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.



http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/PoGDJAkH5IcbXV3Mc5oKRA==.pdf

Ide se na izvanrednu skupštinu, a i u upravu ulaze novi članovi!

Ma čim se ide na Izvanrednu Skupštinu očito se sada mijenja i NO. Kako god bilo po meni je DLKV jedan od najperspektivnijih firmi iz građevinskog sektora kod nas. Ako se tu uopće može pričati o nekoj perspektivnosti.
[/quote]

Ma i ja sam mislio kada su mirovinci napravili dokapitalizaciju da ih čekaju mjesta u NO. Međutim
ovdje se u priopćenju govori da u UPRAVU a ne u NO ulaze novi članovi. To me je interesira,
tko bi to mogao biti?

gdje god mirovinci uđu to perspektive nema…..to je jasno…..sve ostalo je wishfull thinking

hint
magma
atgr
ingra
atpl
opte
dlkv
[bye]

o ovom trenutku mi se cijena od 50 kuna čini fer……a po toliko su je radnici i management i kupovali


o ovom trenutku mi se cijena od 50 kuna čini fer……

To je tvoje legitimno pravo koje osobno podržavam [thumbsup]
Nešto slično poput onih na Atpl koji ovih dana stavljaju naloge na kupnju nekoliko desetaka tisuca komada po 0,01 kn [lol]

dulcolax - vidi mi ruku

dobra je to kompanija……samo trenutno u velikim problemima

da bi vrijedili više od 50 kuna moraju neke stvari riješiti u idućim godinama……
naći si sposoban management………riješiti se viška ljudi, automobila i fikusa…..
riješiti se građevine i prihvatiti energetike………riješiti se preogromnih dugova i sl.
e u tom slučaju će vrijediti puno više od ove trenutne cijene……

tko misli da se stvari razvijaju povoljno neka stane čvrsto na bid na 225…..
ja neću

Volksbank, jel ti to sam sebi daješ stotku..kak se to može? neznam tko bi ti drugi normalan mogao dati bilo koju ocjenu osim jedinice. I ja bi istina kupovao po 50 kn ali htio bi i spavati sa Angelinom Jolie. Daj budi malo realan, neznam kako moderator to može pustiti..


o ovom trenutku mi se cijena od 50 kuna čini fer……a po toliko su je radnici i management i kupovali

Ti kažeš 50 kuna realno onda je veliki pad pred dionicom .


da bi vrijedili više od 50 kuna moraju neke stvari riješiti u idućim godinama……

I ti si sad tu išao pisati sve te svoje misli samo da obavijestiš ekipu da ne daš više od 50kn ?
Ne znam di bi nas dovelo kad bi svatko išao pisati po svim temama da te i te dionice ne misli kupovati jer su mu preskupe [lol]

dulcolax - vidi mi ruku

Mislim da je krenulo…ljudi samo pametno i nemojte zaboravit na vrijme izac,nemojte opet biti osisani


o ovom trenutku mi se cijena od 50 kuna čini fer……a po toliko su je radnici i management i kupovali

50 kuna samo kolega ? Ma ja bih dala 100 okruglo po dionici ali tko kupuje ovako visoko i mene zanima .



o ovom trenutku mi se cijena od 50 kuna čini fer……a po toliko su je radnici i management i kupovali

50 kuna samo kolega ? Ma ja bih dala 100 okruglo po dionici ali tko kupuje ovako visoko i mene zanima .
[/quote]

kažu da kupuje forumaš "Šef", ali sumnjam jer je sada cijena prenisko a on obožava kupiti na vrhu vala. znači on će ulaziti na 300 kn [thumbsup]

Ajde da je i ovo krenulo,
2 dana sam se utrkivao na bidu sa onim automatskim programom ko ce uhvatiti vise naivaca koji su prodavali na cijenama 223-225
Vec sam poceo polako zatvarati poziciju, iako TA kaze da bi ovo moglo jos gore…Lp

New Report

Close