DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 06.10.2024. u 09:35
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
3,45
14.864
4,311
3,46
3,48
-0,58%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.



Mene bi bilo strah kupovat i na cijenama ispod 200 :(, nakon svih događanja oko ove dionice….
Još nama nije jasno da počinjemo živjeti u surovom kapitalizmu – ako mogu velike firme poput GM otići u stećaj može i naš dalekovod, a zaduživanja na sve strane pokazuje da brod ide u tom pravcu (poput same države, samih građana – kredit na kredit)….
Nadam se radi same države da će se DLKV-r-a izvuć, ali kao investitor držim se one Matanove:
a rizčnost velikaaaa….

Ne mislite li da DLKV jednostavno proživljava (prolaznu) sudbinu ostalih građevinara (i ne samo njih)!?
Možda je sad trenutak za povoljni šoping.
lp
[/quote]
Sigurno još nije ali na 180 će biti baš pravi trenutak za dokup strpiti se još par dana vidiš da klizi iz dana u dan , ne treba se prenagliti polako samo polako .

labb @ dao sam samo mogucnost….dozivio sam u praksi nebrojeno puta…ne navijam ni za pad niti za rast…

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak



Mene bi bilo strah kupovat i na cijenama ispod 200 :(, nakon svih događanja oko ove dionice….
Još nama nije jasno da počinjemo živjeti u surovom kapitalizmu – ako mogu velike firme poput GM otići u stećaj može i naš dalekovod, a zaduživanja na sve strane pokazuje da brod ide u tom pravcu (poput same države, samih građana – kredit na kredit)….
Nadam se radi same države da će se DLKV-r-a izvuć, ali kao investitor držim se one Matanove:
a rizčnost velikaaaa….

Ne mislite li da DLKV jednostavno proživljava (prolaznu) sudbinu ostalih građevinara (i ne samo njih)!?
Možda je sad trenutak za povoljni šoping.
lp
[/quote]
a kakva je sudbina naših građevinara, ste se zapitali?
premda ne volim uspoređivat DLKV s građevinarima- da se DLKV bavio core buissnisom do ovoga nikad ne bi došlo – i ne bih se bojao za budućnost, ovako samo gledamo zaduživanje.



Mene bi bilo strah kupovat i na cijenama ispod 200 :(, nakon svih događanja oko ove dionice….
Još nama nije jasno da počinjemo živjeti u surovom kapitalizmu – ako mogu velike firme poput GM otići u stećaj može i naš dalekovod, a zaduživanja na sve strane pokazuje da brod ide u tom pravcu (poput same države, samih građana – kredit na kredit)….
Nadam se radi same države da će se DLKV-r-a izvuć, ali kao investitor držim se one Matanove:
a rizčnost velikaaaa….

Netreba vas bit strah jer ga ionako ispod 200 necete kupovat, masa fondova je tu ulazila na cijenama 240-270, a ovo sta se sad događa je spustanje cijene kako bi se sto nize uslo unutra,
ionako se takve stvari na dalekovodu događaju periodicno (sjecate se kad je sa 235 dosao na 270 u par dana, i masu drugih manjih oscilacija u posljednjih par mjeseci).
Ugl. ja se u dalekovodu uvijek zadrzavam kratko i uvijek izadem u lijepom plusu

[/quote]
kad su se događale oscilacije tada nisu izašle stvari na čistac – koliko se sjećam kad je zadnji put zaronio na 220 kn i nije bilo nekih loših vijesti, a sad su tu vijesti koje ne ulijevaju optimizam…
To o fondovima ne bih komentirao, mislim da je Samodol sve rekao…

nisam baš pratio temu pa ako netko zna: koliko je keša ušlo u DLKV kroz zadnji dokap?

moje pisanje je moje osobno mišljenje, nije savjet ili poziv za kupnju ili prodaju dionica!




Mene bi bilo strah kupovat i na cijenama ispod 200 :(, nakon svih događanja oko ove dionice….
Još nama nije jasno da počinjemo živjeti u surovom kapitalizmu – ako mogu velike firme poput GM otići u stećaj može i naš dalekovod, a zaduživanja na sve strane pokazuje da brod ide u tom pravcu (poput same države, samih građana – kredit na kredit)….
Nadam se radi same države da će se DLKV-r-a izvuć, ali kao investitor držim se one Matanove:
a rizčnost velikaaaa….

Netreba vas bit strah jer ga ionako ispod 200 necete kupovat, masa fondova je tu ulazila na cijenama 240-270, a ovo sta se sad događa je spustanje cijene kako bi se sto nize uslo unutra,
ionako se takve stvari na dalekovodu događaju periodicno (sjecate se kad je sa 235 dosao na 270 u par dana, i masu drugih manjih oscilacija u posljednjih par mjeseci).
Ugl. ja se u dalekovodu uvijek zadrzavam kratko i uvijek izadem u lijepom plusu

[/quote]
kad su se događale oscilacije tada nisu izašle stvari na čistac – koliko se sjećam kad je zadnji put zaronio na 220 kn i nije bilo nekih loših vijesti, a sad su tu vijesti koje ne ulijevaju optimizam…
To o fondovima ne bih komentirao, mislim da je Samodol sve rekao…
[/quote]
Ide Dalekovod ispod 200 kuna to je sigurno dolazi ljeto kupci odlaze na more , o dionici kruže loše glasine dovoljno za daljnji pad .


Ja bi zato rađe čuo zašto jedna Telegra ponovo ulazi na 245 ako je tobože mogla jeftinije proći

…pa što je jednoj Telegri 16 miliona kuna…pa pogledaj kolike prihode ta tvrtka ima…a razmisli i u kakvoj poslovno personalnoj šemi mogu biti ta ulaganja…

…jedan od jednostavnijih odgovora bi bio i da kupuje zato …da kupujete i vi…al vama se koliko vidim baš i ne da…
[rolleyes]

http://beta.vjesnik.hr/Article.aspx?ID=F4B5FFAF-E3B1-4BEC-ACC5-9D0F4B688CD4
kad se fond-menageri brinu o očuvanju radnih mjesta (jadni ne mogu spavat i sve se prevrću po krevetu jer se pitaju što će biti s našim radnikom- udarnikom u DLKV) – ha,ha koja je ovo lakrdija.
Kad bi bar mogao reći da neću uplaćivat 2.stup – nitko sretniji od mene- da nas još s našim nofcima gule – PRESTRAŠNO.


Ide Dalekovod ispod 200 kuna to je sigurno dolazi ljeto kupci odlaze na more , o dionici kruže loše glasine dovoljno za daljnji pad .

po kojim kriterijima se ovakve "šef-ove" bedastoće odmoderiraju? [rolleyes]

Sve što pišem je osobno mišljenje bez sugestija ili odgovornosti.

Dionica pada iz dana u dan i čemu se čuditi daljnji pad je samo nastavak započetog trenda .

[/quote]
Ide Dalekovod ispod 200 kuna to je sigurno dolazi ljeto kupci odlaze na more , o dionici kruže loše glasine dovoljno za daljnji pad .
[/quote]

[yawn] nisam znao da kretanja na burzi ovise o tome dali kupci idu na more [yawn]

ja sam se vratio sa mora, što da radim ?

New Report

Close