DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 06.10.2024. u 11:26
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
3,45
14.864
4,311
3,46
3,48
-0,58%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


Kad se fondovi nakrcaju po cijeni šta nižoj onda će je dići isto kao i sve ostalo-malo sam u minusu
ali se ne brinem doći će mojih 5 minuta-strpljen spašen.

ja takđer polako ulazim na oko 230 kn, a čekam s malo više love ako slučajno zaroni na 220 kn… za DLKV nema straha jer OMF-ovi su uskočili i uskočit će opet ako bude trebalo, a poslova im stvarno ne fali, naveći dio toga odrađuju na stranim tržištima

otklanjam svaku odgovornost za mišljenje izraženo kroz forumske postove

ja takđer polako ulazim na oko 230 kn, a čekam s malo više love ako slučajno zaroni na 220 kn… za DLKV nema straha jer OMF-ovi su uskočili i uskočit će opet ako bude trebalo, a poslova im stvarno ne fali, naveći dio toga odrađuju na stranim tržištima

…pa kako im ne fali posla čovječe Božji…pa vidiš iz izvješća koliko im se promet smanjio…a i sam čelnik Dalekovoda izjavljuje da nikad teže nije bilo…radnici se otpuštaju…smanjuju plaće…

…fondovi uskaču jer dobiju takav nalog,ali vremena se mijenjaju…nije izvjesno da će tako i u budućnosti biti…

…neću ni spominjati kojekakve statusne kombinacije iz kojih uvijek mali mogu izvući lošiji kraj…

…u svakom slučaju ovo će i dalje tavoriti,a vrijeme će pokazati koliko ova firma ima snage i sposobnosti da se odlijepi…

…možda da to vidimo već kod slijedećeg izvješća… [rolleyes]


…fondovi uskaču jer dobiju takav nalog

Na žalost je povijest takva da se može različito tumačiti pa čak i manipulirati razmišljanjima zašto fondovi ulaze.
Ja bi zato rađe čuo zašto jedna Telegra ponovo ulazi na 245 ako je tobože mogla jeftinije proći
i zašto se 25% čuva za određenu kreditnu shemu s jednim fondom, a ne ide se načinom da je svejedno čija je para dok god netko želi investirati ? Lako bi se moglo zaključiti i da stvari baš nisu tako loše kako ih se želi prikazati [yawn]

dulcolax - vidi mi ruku

tehnički je ovdje strahovito jako potpora na razinama između 217-223 kn, u zadnjih par godina nitko nije kupovao ispod 217 kn, tako da uskoro krece vlak prema gore


tehnički je ovdje strahovito jako potpora na razinama između 217-223 kn, u zadnjih par godina nitko nije kupovao ispod 217 kn, tako da uskoro krece vlak prema gore

moze to gledat i drukcije…sto je vise puta potpora testirana veca je mogucnost probijanja iste [undecid]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak



tehnički je ovdje strahovito jako potpora na razinama između 217-223 kn, u zadnjih par godina nitko nije kupovao ispod 217 kn, tako da uskoro krece vlak prema gore

moze to gledat i drukcije…sto je vise puta potpora testirana veca je mogucnost probijanja iste [undecid]
[/quote]
sto je vise puta potpora testirana postaje sve jaca i sve je manja mogucnost probijanja iste,
no uskoro se necemo zamarati sa potporom jer cemo biti na nesto visim cijenama



tehnički je ovdje strahovito jako potpora na razinama između 217-223 kn, u zadnjih par godina nitko nije kupovao ispod 217 kn, tako da uskoro krece vlak prema gore

moze to gledat i drukcije…sto je vise puta potpora testirana veca je mogucnost probijanja iste [undecid]
[/quote]

ma nema tu pada ispod 220 kn, iako bih volio….mirovinci to tik vrate s malo love na 245-250 kn

Sve što pišem je osobno mišljenje bez sugestija i odgovornosti, tekst je predmet diskusije !!!!!!!!!


tehnički je ovdje strahovito jako potpora na razinama između 217-223 kn, u zadnjih par godina nitko nije kupovao ispod 217 kn, tako da uskoro krece vlak prema gore

Točnije od 27.9.2004. nije se trgovalo ispod 217 kn…
Bar ne preko burze…

'ko zadnji, magarac...[img]http://www.pic4ever.com/images/www_MyEmoticons_com__fishing.gif[/img]

Mene bi bilo strah kupovat i na cijenama ispod 200 :(, nakon svih događanja oko ove dionice….
Još nama nije jasno da počinjemo živjeti u surovom kapitalizmu – ako mogu velike firme poput GM otići u stećaj može i naš dalekovod, a zaduživanja na sve strane pokazuje da brod ide u tom pravcu (poput same države, samih građana – kredit na kredit)….
Nadam se radi same države da će se DLKV-r-a izvuć, ali kao investitor držim se one Matanove:
a rizčnost velikaaaa….


Mene bi bilo strah kupovat i na cijenama ispod 200 :(, nakon svih događanja oko ove dionice….
Još nama nije jasno da počinjemo živjeti u surovom kapitalizmu – ako mogu velike firme poput GM otići u stećaj može i naš dalekovod, a zaduživanja na sve strane pokazuje da brod ide u tom pravcu (poput same države, samih građana – kredit na kredit)….
Nadam se radi same države da će se DLKV-r-a izvuć, ali kao investitor držim se one Matanove:
a rizčnost velikaaaa….

Netreba vas bit strah jer ga ionako ispod 200 necete kupovat, masa fondova je tu ulazila na cijenama 240-270, a ovo sta se sad događa je spustanje cijene kako bi se sto nize uslo unutra,
ionako se takve stvari na dalekovodu događaju periodicno (sjecate se kad je sa 235 dosao na 270 u par dana, i masu drugih manjih oscilacija u posljednjih par mjeseci).
Ugl. ja se u dalekovodu uvijek zadrzavam kratko i uvijek izadem u lijepom plusu


Mene bi bilo strah kupovat i na cijenama ispod 200 :(, nakon svih događanja oko ove dionice….
Još nama nije jasno da počinjemo živjeti u surovom kapitalizmu – ako mogu velike firme poput GM otići u stećaj može i naš dalekovod, a zaduživanja na sve strane pokazuje da brod ide u tom pravcu (poput same države, samih građana – kredit na kredit)….
Nadam se radi same države da će se DLKV-r-a izvuć, ali kao investitor držim se one Matanove:
a rizčnost velikaaaa….

Ne mislite li da DLKV jednostavno proživljava (prolaznu) sudbinu ostalih građevinara (i ne samo njih)!?
Možda je sad trenutak za povoljni šoping.
lp


masa fondova je tu ulazila na cijenama 240-270, a ovo sta se sad događa je spustanje cijene kako bi se sto nize uslo unutra,

Nije čak ni to nego jednostavno nema pravog pritiska na prodaji pa fondovi nezianteresirano promatraju jer znaju da cijenu mogu u 1 dan vratiti na 245-250 kn…a ako im netko ponudi veći iznos po ovim cijenama, onda se zna što slijedi [wink]

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

New Report

Close