DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 06.10.2024. u 13:26
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
3,45
14.864
4,311
3,46
3,48
-0,58%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


Mislim da to još nema tolike veze s fjakom koliko s forsiranjem ovih razina [yawn]

Tako je…

Parche mihi, Domine, quia Dalmata sum!

Čista manipulacija da nekažem pljačka jer će me izbrisati kao da su svi sljepci pa nevide šta se dešava

Evo vidite ova 2 naloga od500kom šta mislite zašto se vide a postoji mogućnost da ih sakrije ako ima namjeru da proda

imaju moć i mogućnost da rade šta hoće

pred oko 9 mjeseci netko je kupio preko 120.000 komada DLKV po 275 kn (cca 33 milje kuna). sjeća li se netko tko je to kupio? meni je ostalo da je to bio jedan naš fond?

ne dajmo jeftino dionice, neka ih drugi rasprodaju i ruše cijene!

Erste Plavi od Telegre. Zašto?


pred oko 9 mjeseci netko je kupio preko 120.000 komada DLKV po 275 kn (cca 33 milje kuna). sjeća li se netko tko je to kupio? meni je ostalo da je to bio jedan naš fond?

Vaš link

Bez straha, pohlepe i sentimenta.

DALEKOVOD D.D./REDOVNA DLKV-R-A

Vlasnik/nositelj računa Stanje [%] Vrsta računa Mjesto
1. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./AZ OBVEZNI MIROVINSKI FOND 207.992 7,25 Skrb. račun SPLIT, HRVATSKA
2. DRUGI PARK D.O.O. 205.650 7,17 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
3. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./ERSTE PLAVI OBVEZNI MIROVINSKI FOND 200.248 6,98 Skrb. račun SPLIT, HRVATSKA
4. TELEGRA D.O.O. 164.753 5,75 Osnovni račun SVETA NEDJELJA, HRVATSKA
5. HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D./PBZ CROATIA OSIGURANJE OBVEZNI MIROVINSKI FOND 110.000 3,84 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
6. PBZ D.D. 63.852 2,23 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
7. ERSTE & STEIERMARKISCHE BANK D.D. 44.740 1,56 Skrb. račun RIJEKA, HRVATSKA
8. HRVATSKA POŠTANSKA BANKA D.D./KAPITALNI FOND D.D. 44.071 1,54 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
9. DALEKOVOD D.D. (1/1) 43.934 1,53 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
10. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D. 32.658 1,14 Skrb. račun SPLIT, HRVATSKA
Ukupno: 38,99

zanimljiva vlasnička struktura, fondovi su u zadnje vrijeme osjetno ojačali u top10 i kolo vode…. pretpostavljam da nisu tu samo radi forme, već da će se akivnije uključiti u upravljanje kompanijom. ova cijena sada po meni je nekakvo dno i sad se čeka neki konkretniji potez koji će pokrenuti dionicu prema gore (Varšava, novi poslovi i sl.)

moje pisanje nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica, nego osobni stav i razmišljanje

…možeš misliti,fondovi će se aktivnije uključit u upravljanje kompanijom…

…očito je loše vode i oni koji nekog pojma imaju o djelatnosti kojom se bave…a kamo li bi sad to trebali raditi bolje neki koji o tome pojma nemaju… [lol] [lol]

mislim da je dno trebalo biti na 245, na cijeni po kojoj su veliki dokapitalizirali neki dan s velikim količinama novca
doduše, iako se za čas dođe do te cijene ovo bi možda bolje bilo nazvati ispod dna [yawn]

dulcolax - vidi mi ruku


mislim da je dno trebalo biti na 245, na cijeni po kojoj su veliki dokapitalizirali neki dan s velikim količinama novca
doduše, iako se za čas dođe do te cijene ovo bi možda bolje bilo nazvati ispod dna [yawn]

Zadnji post na ovoj temi prije pet dana.. [shocked] [yawn]
Očito su svi forumaši rasprodali svoje dionice pa bi sada mogli i malo narasti.. [lol]

ja nisam rasprodo več još dokupio .
nakon više tijednog pada (što mi je čudno jer sam ja misli da če fondovi branit cijenu od 245) , došao sam do zaključka (nedo bog da se to desi) : mirovinski fondovi su dokapitalizirali magmu i poslije ona se spusti za cca 70% i ode pred stečaj ( ili blago rečeno ode u bananu), nešto slično ili isto se dogodilo sa hg-spotom, sad mene brine zar če se to dogodit i sa dalekovodom???????
stvarno nije fer od naših fondova da tako rade, ako neko dioničko društvo treba propast onda nek propadne ali ne na ovakav način da se izdaju nove dionice , hrpa obveznica (koje kupa naši mirovinski fondovi) , i onda stečaj.
sad sam totalno zbunjen.

Neće se to dogoditi sa Dalekovodom, kolega darac11.

Trenutno traje SKUPLJANJE DIONICA od strane svih koji imaju novaca za dokup.
Istovremeno , trajanjem krize – iscrpljuju se posljednje količine dionica iz portfelja za plaćanje raznih
dažbina- poreza, računa, ma, svega…skupljanje će se nastaviti ove godine – tj. do
2 /2012.g kad će biti izbori.Onda možda malo drukčija politika rada fondova i pomak..

Sve slične firme Magmi- će propasti u rukama privatnika./ prodati će se /.i prijeći u ruke većih i jačih vlasnika..Zato jer je većin njih otvorena prije 20-tak godina, a to je maksimalan broj godina
za poluditi u privatnom biznisu u ovoj stupidnoj državi.
To je slično ko 40 u Danskoj i Finskoj, što podrazumijeva dvije generacije vlasnika…
Kod nas , ima kontinuiteta obiteljskih poslova, ali…prepreke i zahtjevi države – trenutno su zbog
ekonomske situacije- preveliki, što ubrzava odluke vlasnika o prodaji firmi….

Što kupiti od dionica. NIšta. Uložiti u novi posao.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Kad se fondovi nakrcaju po cijeni šta nižoj onda će je dići isto kao i sve ostalo-malo sam u minusu
ali se ne brinem doći će mojih 5 minuta-strpljen spašen.

hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

New Report

Close