DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 06.10.2024. u 09:26
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
3,45
14.864
4,311
3,46
3,48
-0,58%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

miličić, skansi, luković, tipurić i još nešto malo stoke sitnog zuba. Nema šanse da ovo hanfa rastera jer su dotična gospoda na čelu sa lukovićem jača od države.


Bilo je dosta postova da će Dalekovod zaroniti ispod 200 kuna što mislite kolike su stvarne šanse za takav pad ?

A što mislite kolike su šanse da DLKV počme nekog boga i zarađivati,a ne samo gubiti.
Ako nastavi sa ovakvim poslovanjem i 100 kn po dionici će biti skupo.

U DLKV ni meda ni mlijeka!

Ajde lopina odi ti na svoje stečajuše. Ovo je dionica za velike dečke.
Tu taman možeš kupiti jedno 10 komada i potrošio si svu lovu koja ti je još ostala od tvojih silnih dobrih investicija u med i mlijeko [lol]

Dobar si Bili, baš si me nasmijao.
Pusti Lopinu, dečko rastura, na svim poljima.


Dobar si Bili, baš si me nasmijao.
Pusti Lopinu, dečko rastura, na svim poljima.

nije baš dečko, više puta izjasnio se kao dokoni penzić [yawn]

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za investiranje


Ajde lopina odi ti na svoje stečajuše. Ovo je dionica za velike dečke.
Tu taman možeš kupiti jedno 10 komada i potrošio si svu lovu koja ti je još ostala od tvojih silnih dobrih investicija u med i mlijeko [lol]

Hrana je sve skuplja.Ulog u med i mlijeko kisne.
A gdje su mirovinci.Jeftino im po 245,a skupo na 230.
Mili bože kud sam zašo.Stranci nam okupirali ZSE i cijeli financijski sustav i zaista je teško zaraditi i za kruh,a za mlijeko i med još teže.
Vjerovali ili ne,meni ide jako dobro jer se uglavnom ne radi o stečajušama nego o nelikvidušama
koje su jako podcijenjene dok se u pojavi kupac kao gosp.NB.A onda raketa,naravno ne podmornica.
Točno,ovo je odlična dionica za veliki pušing.Ovdje se puši likvidno!

U DLKV ni meda ni mlijeka!

Ovo samo tone, kao da ih ni onih 150 mil. neće spasiti od stečaja. Ali MF-ovi će dati opet.
To je za njih kikiriki. [lol]



Ajde lopina odi ti na svoje stečajuše. Ovo je dionica za velike dečke.
Tu taman možeš kupiti jedno 10 komada i potrošio si svu lovu koja ti je još ostala od tvojih silnih dobrih investicija u med i mlijeko [lol]

Hrana je sve skuplja.Ulog u med i mlijeko kisne.
A gdje su mirovinci.Jeftino im po 245,a skupo na 230.
Mili bože kud sam zašo.Stranci nam okupirali ZSE i cijeli financijski sustav i zaista je teško zaraditi i za kruh,a za mlijeko i med još teže.
Vjerovali ili ne,meni ide jako dobro jer se uglavnom ne radi o stečajušama nego o nelikvidušama
koje su jako podcijenjene dok se u pojavi kupac kao gosp.NB.A onda raketa,naravno ne podmornica.
Točno,ovo je odlična dionica za veliki pušing.Ovdje se puši likvidno!

U DLKV ni meda ni mlijeka!
[/quote]

Kako vi mozete govoriti dali se na dalikovodu gubi ili zarađuje (normalno da neko mora izgubit da bi drugi zaradili)… na dalekovodu se moze lijepo zaraditi ako se udari u pravom trenutku (no vi niste trejder pa neznate pogodit trenutak)…
a na nelikvidnim dionicama di se trguje svakog 5 dana, sa prometom koliko meni dođe racun u kaficu, tamo sigurno ima masne zarade [lol]




Ajde lopina odi ti na svoje stečajuše. Ovo je dionica za velike dečke.
Tu taman možeš kupiti jedno 10 komada i potrošio si svu lovu koja ti je još ostala od tvojih silnih dobrih investicija u med i mlijeko [lol]

Hrana je sve skuplja.Ulog u med i mlijeko kisne.
A gdje su mirovinci.Jeftino im po 245,a skupo na 230.
Mili bože kud sam zašo.Stranci nam okupirali ZSE i cijeli financijski sustav i zaista je teško zaraditi i za kruh,a za mlijeko i med još teže.
Vjerovali ili ne,meni ide jako dobro jer se uglavnom ne radi o stečajušama nego o nelikvidušama
koje su jako podcijenjene dok se u pojavi kupac kao gosp.NB.A onda raketa,naravno ne podmornica.
Točno,ovo je odlična dionica za veliki pušing.Ovdje se puši likvidno!

U DLKV ni meda ni mlijeka!
[/quote]

Kako vi mozete govoriti dali se na dalikovodu gubi ili zarađuje (normalno da neko mora izgubit da bi drugi zaradili)… na dalekovodu se moze lijepo zaraditi ako se udari u pravom trenutku (no vi niste trejder pa neznate pogodit trenutak)…
a na nelikvidnim dionicama di se trguje svakog 5 dana, sa prometom koliko meni dođe racun u kaficu, tamo sigurno ima masne zarade [lol]
[/quote]
Ja radim na postotak.Radije 10 ili 20% na 1000 kn,nego 1 ili 2% na 10.000 kn.
Vama izgleda draže ono manje.Ali ako uložite dvadeset puta više možda i zaradite više od ako naraste,ali
u DLKV većina puši jer se na ZSE zarađuje u rastu,a samo rijetki u padu.
Vi pametniji znate kada treba ući,a da ste bili pametni nebi sada pisali protiv mene,jer biste već bili vani prije dva tri dana,Tada je bilo skuplje.

U DLKV ni meda ni mlijeka!





Ajde lopina odi ti na svoje stečajuše. Ovo je dionica za velike dečke.
Tu taman možeš kupiti jedno 10 komada i potrošio si svu lovu koja ti je još ostala od tvojih silnih dobrih investicija u med i mlijeko [lol]

Hrana je sve skuplja.Ulog u med i mlijeko kisne.
A gdje su mirovinci.Jeftino im po 245,a skupo na 230.
Mili bože kud sam zašo.Stranci nam okupirali ZSE i cijeli financijski sustav i zaista je teško zaraditi i za kruh,a za mlijeko i med još teže.
Vjerovali ili ne,meni ide jako dobro jer se uglavnom ne radi o stečajušama nego o nelikvidušama
koje su jako podcijenjene dok se u pojavi kupac kao gosp.NB.A onda raketa,naravno ne podmornica.
Točno,ovo je odlična dionica za veliki pušing.Ovdje se puši likvidno!

U DLKV ni meda ni mlijeka!
[/quote]

Kako vi mozete govoriti dali se na dalikovodu gubi ili zarađuje (normalno da neko mora izgubit da bi drugi zaradili)… na dalekovodu se moze lijepo zaraditi ako se udari u pravom trenutku (no vi niste trejder pa neznate pogodit trenutak)…
a na nelikvidnim dionicama di se trguje svakog 5 dana, sa prometom koliko meni dođe racun u kaficu, tamo sigurno ima masne zarade [lol]
[/quote]
Ja radim na postotak.Radije 10 ili 20% na 1000 kn,nego 1 ili 2% na 10.000 kn.
Vama izgleda draže ono manje.Ali ako uložite dvadeset puta više možda i zaradite više od ako naraste,ali
u DLKV većina puši jer se na ZSE zarađuje u rastu,a samo rijetki u padu.
Vi pametniji znate kada treba ući,a da ste bili pametni nebi sada pisali protiv mene,jer biste već bili vani prije dva tri dana,Tada je bilo skuplje.

U DLKV ni meda ni mlijeka!
[/quote]
Od kud vama informacija da nisam izasao iz dalekovoda?? Nemam ni jedne dionice DLKV-a trenutno, sve sam prodao iznad 260, a uskoro ce bit prilike za ponovni ukrcaj

ispod 245 kn je OK kupiti jer će mirovinci uvijek cijenu vraćati gore da opravdaju svoje nedavno ulaganje u DLKV po toj cijeni. naravno, što se niže kupiš to bolje, no ne vjerujem da če bit niže od 230 kn


ispod 245 kn je OK kupiti jer će mirovinci uvijek cijenu vraćati gore da opravdaju svoje nedavno ulaganje u DLKV po toj cijeni. naravno, što se niže kupiš to bolje, no ne vjerujem da če bit niže od 230 kn

I ja očekujem da će fondovi u jednom trenutku stati u zaštitu cijene i obranu svoje investicije.

Kako su ovdje uložili ozbiljnije novce, treba se nadati da će se uskoro vidjeti rezultat ovih poteza kroz punu odlučnost da se provede kvalitetno restrukturiranje firme koje je ovdje već odavno bilo nužnost, kao i daljnji nadzor poslovanja kroz mjesto/a u NO.

Već dulje vrijeme ovdje se isčekuje neki veći novi posao, a sada kada su mirovinci odigrali svoje da li je vrijeme za preokret ovog negativnog trenda?

New Report

Close