DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 29.09.2024. u 02:28
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
3,40
37.443
11,023
3,42
3,44
1,76%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.




Ne znam jel bilo, al’ zanimljivo…

http://www.nacional.hr/clanak/109177/banke-novcem-umirovljenika-spasavaju-svoje-kredite-u-posrnulom-dalekovodu


normalno da je bilo…..zar misliš da bi netko od posebnih zaboravio to postat [lol] [lol]
[/quote]

Samo niste procitali najinteresantnije.

Nakon provedbe najavljene dokapitalizacije, banke će što samostalno, što preko mirovinskih fondova držati oko 25 posto Dalekovoda, a s obzirom na golema potraživanja, realno je očekivati da se niti jedna značajnija odluka u tvrtki više neće moći provesti bez njihove suglasnosti

Kao sta sam nedavno napisao,da ce MF traziti mjesta u NO i Upravi.Savim logicno a vama je kolegice "maoja dimenzija" ne shvatljiva. [cool]
Sta se tice LKPC ta dimenzija vam je 3D.Bole oci i naizgled ne shvatljivo.Mislim da vam je to malo previse.
[/quote]
gospon Petina vi ste se izgubili u svim tim pretpostavkama kaj bude kaj ne bude, oni će oni neće…ja vas osobno ne krivim jer situacija u kojoj se vi nalazite je i više nego nezavidna i normalno da čovjek izgubi osjećaj za stvarnost. mislim da se ne moram na ništa referirat jer svi znamo o ćem se radi. za dlkv ajmo ne pretpostavljat već idemo komentirat kad neš bude službeno. pusa

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...

nažalost si mi na ignoru pa te ne mogu komentirat…vidi momak, u tekstu se koriste riječi tipa neslužbeno, financijski krugovi, bla bla bla…imaš bilancu i rdg , imaš strategiju i plan restrukturiranja, imaš ulaz mirovinaca i fondova… gle uvijek možeš gledat crno na sve – prebacuje se dug nama bla bla…ali možeš i pozitivno gledat na to – slučaj ina- svi su pljuvali po AZ i fondovima ka j to kupuju pa pogledaj zadnji izvještaj i di je sad cijena. Mislim da ću se osloniti na odabir mirovinaca prije nego na pisanja sportskih novinara i multinickova. Prijatno i tebi

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...

http://www.business.hr/hr/Kompanije/Vijesti/Dokapitalizacija-Dalekovoda-podbacila-prikupljeno-samo-40-milijuna-kuna

Hm.

propala dokapitalizacija
http://www.business.hr/hr/Kompanije/Vijesti/Dokapitalizacija-Dalekovoda-podbacila-prikupljeno-samo-40-milijuna-kuna

PETINA, 03.06.2011. u 11:39
@lanica
gospon Petina vi ste se izgubili u svim tim pretpostavkama kaj bude kaj ne bude, oni će oni neće…

Zar je izgubiti se u "pretpostavkama" kada kazem da ce MF u NO!?
Zar je izgubiti se u "pertpostavkama"kada kažem da ce VRLO BRZO na Varsavsku burzu.
Zar je izgubiti se u "pretpostavkama" da je placeni oglas u poljskim novinama itd.
Ako ovo nije konkretno a sta bi onda To trebalo biti.

p.s.Ovo ce biti ako se dokap realizira

pusa.


nažalost si mi na ignoru pa te ne mogu komentirat…vidi momak, u tekstu se koriste riječi tipa neslužbeno, financijski krugovi, bla bla bla…imaš bilancu i rdg , imaš strategiju i plan restrukturiranja, imaš ulaz mirovinaca i fondova… gle uvijek možeš gledat crno na sve – prebacuje se dug nama bla bla…ali možeš i pozitivno gledat na to – slučaj ina- svi su pljuvali po AZ i fondovima ka j to kupuju pa pogledaj zadnji izvještaj i di je sad cijena. Mislim da ću se osloniti na odabir mirovinaca prije nego na pisanja sportskih novinara i multinickova. Prijatno i tebi

Na ignore sam ti pa ne moreš komentarisat, a opet to činiš…. baš zanimljivo.

Imam kažeš penzione i strategiju, ne imam samo priču o nekim lepšim i srećnijim vremenima… Iako volim bajke, ipak mogu izreći sopstvenu procenu o situasiji… a ta je – nije dobro. E sad, oće li i kada biti bolje, zaista ne znam, no ako vidim naznake oporavka na bolje, izvestit ću o tome ovde.

Meni penzione fondovi nisu nikaka referensa jer mislim da oni šta se tiče ulaganja spadaju u 3.b ligu. Zapravo, možda bolje rečeno, nisu uporedivi sa mojim prefernsijama jer ja ne ulažem u fixed income, a niti sam s bilo kime u dosluhu pa ne moram slušat priče na : "keve mi ide to na…i sl."

Slučaj Ine i penzionih fonodva nema ama baš nikakih dodirnih tačaka sa slučajem Dalekovod, pa samim time još jedan promašaj i pucanj u prazno. Ovde se druškane vašim privatnim parama uloženim u privatne penzione fondove saniraju "loši" krediti privatnih banaka koje su usput i vlasnice društava za upravljanje penzionim fondovima. To uopšte nije normalno, a još je manje moralno…

Nadam se da će nadležni ipak pronaći nekaki modus operandi da se ubuduće takvo šta spreči… Ja ne želim nikome loše, a pogotovo ne radnicima i malim akcionarima Dalekovoda, no ovake rabote svakako nisu poželjne. Ako žele da saniraju kompaniju, neka pronađu privatni kapital… no oni žele da sačuvaju i sopstvene uloge i upravljanje i dosadašnje privilegije, a kod privatnog dokapa mogli bi takva što da okače mačku o rep. Uopšte, ja dvojim da je i bilo ikakih interesenata za dokap i da je sve ovo bila lepo upakovana priča kako bi se na mala vrata ugurali penzioni, banke rešile loših kredita, menadžeri uzeli provisije i s jedne i druge strane, a moguće toksično djubrivo ostavilo budućim penzionierima u nasledje. Zanimljivo kako svi u ovoj varijanti dobijaju, samo raja opet gubi…

Tira tara i pastira u frulicu kad zasvira...

Dokapitalizacija DOVOLJNA ZA RATU KREDITA. [bye]

@zidak

molim citat gdje pise da je propala

smijesno mi je jos sto govore kako je sada upitna realizacija projekta vjetroelektrana,a on se financira iz kredita KOJEG SU VEC DOBILI

bravo business.hr

…a kad vam b..kicaaaa govori i kad se ljuti na Upravu,kad objavljuje stvari na Zse iza kojih obavezno slijedi neka skivena situacija,onda udri drvlje i kamenje…

…ne kažem ja ništa za dionicu,ni da je dobra ni da je loša,ja vrištim onda kad se objavljuju vijesti iza kojih ko po pravilu slijedi pad umjesto rasta…

…kad ja vas pitam kakva je to firma EKO,d.o.o. sa kapitalom od 20 tisuća kuna a treba dobit kredit od skoro 400 miliona vi mi se čudite…

…kad ja vas pitam koliko i kad su fondovi uplatili šolde,vi se iščuđavate mojim pitanjima…

…evo,čudite se sada…

Svakako nije dobro [undecid]

b]Fala bogu da sam prodao DLKV i ne moram više trpjeti ovu BAAAKKKIIICCCUU[/b]

Nisam prodao zato što je DLKV loš

trebala mi je lova da me ne shvati neko krivo

Ali fala bogu neki ljudi ovdje nemaju morala ni za crno ispod nokta….

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi

…meni ovdje neki ljudi stvarno nisu jasni…pa nismo mi ovdje u crkvi pa da raspravljamo o moralu…

…a i baš me zanima na osnovu čega si ti moj moral utvrdio… [rolleyes]

…kako vidim prodao si svoje dioničie pa bar ne moraš "navlačiti" ostale,jer to je po tebi naravno moralno…

…ovdje smo za to razglabamo o dionicama al na osnovu činjenica,a to po meni ima više veze sa karakterom…

…inače,obično me ne trpe oni kojima ponestane argumenata… [lol]

New Report

Close