DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 29.09.2024. u 02:19
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
3,40
37.443
11,023
3,42
3,44
1,76%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.



1. Bez ljutnje ali ovo vam je placeni oglas
http://m.vecernji.hr/biznis/mirovinski-fondovi-spasavaju-posrnuli-dalekovod-clanak-292542

2.izdvajam:

Veliko zanimanje

Kako doznajemo, zanimanje za ulaganje u Dalekovod izrazili su i strani investitori ali zbog kratkog roka iznos su upisali samo domaći institucionalni ulagači.

Komentar: Produži se rok.

p.s.

Postignut je dogovor sa MF a isti traže ulazak u Upravu i NO ,radi same kontrole.


odličan komentar…za vašu dimenziju..nego, petina ima iskustva sa "plaćenim" oglasima na LKPC pa ipak možda ima istine u tome kaj kaže [lol]
[/quote]

Moja dimenzija !??
Razumjem vas da ne razumjete "moju dimenziju".Nije niti čudno.
Zar ono nije bio plačeni oglas u Poljskoj ,da DLKAV izlazi na Varšavsku burzu ?
Samo istina je da planiraju izaći na Varšavsku burzu. Vrlo brzo.



Evo malo tehnikalija, da nam ih dragi altruist i dobro tvor fotije prokomentira i otvori nama sljepcima oči.

MACD pozitivan
SMA 50 probijena, kao i fibo na 247 kn
Izlazak iz padajućeg kanala i ulazak u uzlazni kanal koji je započeo u 3 mjesecu
Moguć otpor na fibu oko 263 kn, ako ga probije slijedi probijanje i SMA 200 na 265 kn – poznata cifra
Nakon toga target na BV iliti 288 – 290 kn.
u slučaju jako dobrih vijesti i izlaska na WSE moguć je i rast prema 340 kn ili čak i više ??

fotije molim da kometarišeš ovu moju analizu


Ide to natrag na 245 kune koliko ja vidim
[/quote]


@Kobescak

E moj Kobescak, lijepo ti je Alabama na vlds-u rekao da previše trkeljaš što na vlds-u što na dlkv, smiri se malo i duboko diši………..


]
Mislim tko na ovo grafu ne vidi rast ne vidi rast….[/b]
Trebao bi se zapitati, ali stvarno

Dakle, pao je na 246 kuna još jučer. Toliko o mom trkeljanju i o meni koji ne vidim rast na tom grafu.
Kao prvo ne znate ništa o tehničkoj, umjesto da šutite još i galamite. Ide to puno niže od 245, naravno ovo je samo bilo prvo testiranje. Ne znam kako vam nije jasno da je ovo propala firma koja se održava na životu da banke ne bi morale otpisati rezervacije.
Nadam se za vaše dobro da ćete drugi put slušati Kobescaka

“A man's got to do what a man's got to do”




Evo malo tehnikalija, da nam ih dragi altruist i dobro tvor fotije prokomentira i otvori nama sljepcima oči.

MACD pozitivan
SMA 50 probijena, kao i fibo na 247 kn
Izlazak iz padajućeg kanala i ulazak u uzlazni kanal koji je započeo u 3 mjesecu
Moguć otpor na fibu oko 263 kn, ako ga probije slijedi probijanje i SMA 200 na 265 kn – poznata cifra
Nakon toga target na BV iliti 288 – 290 kn.
u slučaju jako dobrih vijesti i izlaska na WSE moguć je i rast prema 340 kn ili čak i više ??

fotije molim da kometarišeš ovu moju analizu


Ide to natrag na 245 kune koliko ja vidim
[/quote]


@Kobescak

E moj Kobescak, lijepo ti je Alabama na vlds-u rekao da previše trkeljaš što na vlds-u što na dlkv, smiri se malo i duboko diši………..


]
Mislim tko na ovo grafu ne vidi rast ne vidi rast….[/b]
Trebao bi se zapitati, ali stvarno

Dakle, pao je na 246 kuna još jučer. Toliko o mom trkeljanju i o meni koji ne vidim rast na tom grafu.
Kao prvo ne znate ništa o tehničkoj, umjesto da šutite još i galamite. Ide to puno niže od 245, naravno ovo je samo bilo prvo testiranje. Ne znam kako vam nije jasno da je ovo propala firma koja se održava na životu da banke ne bi morale otpisati rezervacije.
Nadam se za vaše dobro da ćete drugi put slušati Kobescaka
[/quote]
[lol] [lol] [lol]

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...


Samo istina je da planiraju izaći na Varšavsku burzu. Vrlo brzo.

Nedavno kad je dlkv bio na 227 ingr je bila na 11 kn.

Historia nie jest tylko czarna i nie jest tylko biała. Tak widzę i swój ślad na życiowej drodze.

245 KN je zagarantirana cjena tako da nema brige oćeli štogod dolje uvjek je tu

al biće i raketa uskoro


245 KN je zagarantirana cjena tako da nema brige oćeli štogod dolje uvjek je tu

al biće i raketa uskoro

Šta čitaš iz šalice za kavu ili ?

Cookie Monster

Gašenje nuklearki u Njemačkoj prilika za hrvatsku industriju

Mogućnosti i prostora za jačanje suradnje hrvatskih i bavarskih tvrtki ima na području energetike i infrastrukture, istaknuto je na Hrvatsko-bavarskom poslovnom forumu održanom danas u organizaciji Hrvatske gospodarske komore (HGK) i Njemačko-hrvatske industrijske i trgovinske komore.

Ministar gospodarstva, rada i poduzetništva Đuro Popijač poručio je kako je Hrvatska kvalitetna poduzetnička i investicijska destinacija koja će na ljestvici poželjnih investicijskih destinacija bitno skočiti završetkom pregovora i ulaskom Hrvatske u EU.Područje energetike je ono koje otvara velik prostor i mogućnosti za gospodarstva obje zemlje, posebice kada se radi o konvencionalnim i obnovljivim izvorima energije, kazao je.Hrvatska je spremna prihvatiti investicijski val, osobito kada je riječ o investicijama u proizvodnju i industriju, rekao je ministar napominjući kako Hrvatska ima kvalitetnu infrastrukturu za privlačenje stranih investicija, primjerice poduzetničke zone.Istaknuo je i kako hrvatske tvrtke svoju šansu trebaju naći u odluci Njemačke da ugasi nuklearne elektrane u narednih 11 godina, jer će to promjeniti smjerove u tim industrijama te daje priliku da naša industrija bude dio tog novog vala.

Popijač je podsjetio kako Hrvatska razmišlja o svojoj energetskoj budućnosti, kako je riječ o strateškom području gospodarstva te kako uskoro kreću prvi natječaji za izgradnju hidrocentrala te natječaj za TE Plomin III.Bavarski ministar gospodarstva, infrastrukture, prometa i tehnologije Martin Zeil kazao je kako se veseli skorom ulasku Hrvatske u EU, kako potencijala za jačanje gospodarske suradnje još ima, posebice u području energetike, zaštite okoliša, logistike…..

http://www.liderpress.hr/default.aspx?sid=129994

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfelerima...

http://zse.hr/default.aspx?id=35909

…i jel lijepo piše posao od 53 500 000 Eurića…i jel piše gdje…zemljica naša domaća kod Zadra…i jel piše što…vjetroelektranice…ono kaj maše po zraku…i jel piše kako…a piše sestrica i mali Medo…će dobit kredit…

…tko će platiti…,a zna se mama i tata…

[lol]

…ne sviđa se vama ova priča vidim ja… [tongue]


245 KN je zagarantirana cjena tako da nema brige oćeli štogod dolje uvjek je tu

al biće i raketa uskoro


Da li bi se ta cijena također mogla zvati i cijena s popustom ? To mi nije jasno
Nešto ko u onim razmatranjima za američkog fond investitora, prosječna s popustom od 10% ?
Jer ako je 245 fer cijena za velike u odnosu na tržište onda bi tržišna trebala biti bar tih 10% veća pa da se vide svi ti popusti na količinu i uopće želju za investicijom.
272 bi bila ta 10% veća

Historia nie jest tylko czarna i nie jest tylko biała. Tak widzę i swój ślad na życiowej drodze.


Šta čitaš iz šalice za kavu ili ?

Ovo danas pomalo izgleda ko organizirano prebacivanje paketa na 247-248
Sve se do sad ”prodalo”
Šta ti kažeš na to, Salamudine ?

Historia nie jest tylko czarna i nie jest tylko biała. Tak widzę i swój ślad na życiowej drodze.

Dalekovod d.d. – Sazivanje sjednice Uprave i Nadzornog odbora društva

Tko zna sto bi se tu sve moglo dogodit

http://www.zse.hr/default.aspx?id=35989


245 KN je zagarantirana cjena tako da nema brige oćeli štogod dolje uvjek je tu

al biće i raketa uskoro


Da li bi se ta cijena također mogla zvati i cijena s popustom ? To mi nije jasno
Nešto ko u onim razmatranjima za američkog fond investitora, prosječna s popustom od 10% ?
Jer ako je 245 fer cijena za velike u odnosu na tržište onda bi tržišna trebala biti bar tih 10% veća pa da se vide svi ti popusti na količinu i uopće želju za investicijom.
272 bi bila ta 10% veća
[/quote]
Kolega vjerovatno bi bilo da svijetsko tržište nije posrnulo, očekujem to sljedećih dana.

[u]If you need a friend, get a dog. [/u]

New Report

Close