DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 20.09.2024. u 12:21
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
3,36
7.983
2,373
3,34
3,36
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

izgleda da im ne radi live burza—-zadnji update je od petka !.


Maknuli se veliki nalozi s prodaje, sprema se blokada. Šampanjac spreman a idem i psu baciti kost![smiley1]

Evo ih natrag..

Dere se u blokovima po Dalekovodu, možda i neka pretumbacija na 1600. A valjda će napokon nakon toga otpustiti kočnice.

alo tenkista, kontroliraj se malo… o kakvoj blokadi pričaš??
ponesen trenutnim stanjem K/P počneš pričati napamet…
ovaj uravnotežen rast je najbolji pokazatelj da je ovo kvalitetna dionica, nema potrebe za drukanjem i forsiranjem…

[b]Uvijek imaj na umu da je put samo put. [/b] [i]Carlos Castaneda 'Učenja Don Juana: Znanje Jaqui Indijanaca' [/i]


Dere se u blokovima po Dalekovodu, možda i neka pretumbacija na 1600. A valjda će napokon nakon toga otpustiti kočnice.

na zalost ponovno guse veliki nalozi

Bogat si tek kad imaš nešto što nikad ne bi mogao kupiti novcem! (Brooks)

Štopaju ga do bola .zanimljivo toliko dobrih poslovnih vijesti za ovu dionicu a nemože naprijed.ko da je lancima zavezana.

Tražim hitno posao sa radnim vremenom od 26 sekundi . Može i do sat vremena ali ne duže!!!Netreba plaća samo mirovinsko i socijalno.


alo tenkista, kontroliraj se malo… o kakvoj blokadi pričaš??
ponesen trenutnim stanjem K/P počneš pričati napamet…
ovaj uravnotežen rast je najbolji pokazatelj da je ovo kvalitetna dionica, nema potrebe za drukanjem i forsiranjem…

4. mjesec cijena 1470 kn a sada 1590 kn. A pola novih ugovora je poslije potpisano ,+Aluminij.
Sorry ali to mi je preslab rast. HDEL je recim o otišla duplo a ima puno manje poslova. [smiley3]

k/p?

Antikristi i masoni, komunisti, ovi-oni, šire sotonske fraze da nas poraze! E moj narode....

Kazem vam da ga kontroliraju da ne ode previse, ako sad ode na 2000 sta ce bit kad aluminij postane sluzben?

[i][b]Stvarnost - iluzija izazvana pomanjkanjem alkohola[color=yellow][/color][/b][/i]


alo tenkista, kontroliraj se malo… o kakvoj blokadi pričaš?? ponesen trenutnim stanjem K/P počneš pričati napamet… ovaj uravnotežen rast je najbolji pokazatelj da je ovo kvalitetna dionica, nema potrebe za drukanjem i forsiranjem…

Ma to on uvjek radi još i na ddjh je stalno piso takve komentare. Neznam kak neki na to gledaju al meni je smjesno

nije bitno dal dobis pare na racun, glavno da prikazes dobit, kuš ne!

mozda covijek voli sampanjac

između 4. mjeseca i danas bio je i na par kuna preko 1900kn, ali se evo ipak skrasio na cca 1600kn… što ne znači da do kraja godine neće biti na 2000kn +…
a ako već smatraš da bi rast trebao biti veći i rapidniji onda bi bilo OK da se to potkrijepi nekom analizom, svejedno jel vlastita ili prepisana… ima lijepih primjera toga po raznim temama foruma, ističem evo prošlotjednu analizu iz ATPL-a, mislim da se čovjek zove Derbyshire… čak sam i ja nakon toga krenuo u dokup i već mi se splatilo…
dakle, prijatelju, zasuči rukave i napiši nam nešto korisno…. svi bismo to cijenili… i ja ću jednom, kad naučim[smiley2]

[b]Uvijek imaj na umu da je put samo put. [/b] [i]Carlos Castaneda 'Učenja Don Juana: Znanje Jaqui Indijanaca' [/i]

New Report

Close