DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 24.10.2024. u 05:55
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
3,74
54.972
14,686
3,70
3,78
1,07%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.



…a evo mu sad na i 2050 komada pa nek skine i njih i to točno na 240 kn što je ukupno 492 000 kn…

Samo da se prisjetimo naše rasprave kada je cijena bila 241 i najave dokapitalizacija, kada ste pisali da je to dobro za male dioničare, a ja sam Vam pokušao ukazati da je takva dokapitalizacija ustvari loša za male dioničare.

Kao što vidimo, nažalost, bio sam u pravu, zadnja cijena 234,50.
u međuvremenu je tržište čak raslo, posebno neke kvalitetne dionice koje su imale ne mali rast.

Sretno sa ovim ćudom..

lp
[/quote]

Na ovako malim prometima svaka rasprava je bezpredmetna. Dokap je svakako dobar jer će se doći do svježeg kapitala koji će jednim dijelom smanjiti zaduženost kompanije i doprinjeti širenju poslvanja pogotovo na vjetroelektranama. Stoje na mjestu, kruha ne traže i donose novac, još da krenu i u solarne panele bilo bi para ko blata.




…a evo mu sad na i 2050 komada pa nek skine i njih i to točno na 240 kn što je ukupno 492 000 kn…

Samo da se prisjetimo naše rasprave kada je cijena bila 241 i najave dokapitalizacija, kada ste pisali da je to dobro za male dioničare, a ja sam Vam pokušao ukazati da je takva dokapitalizacija ustvari loša za male dioničare.

Kao što vidimo, nažalost, bio sam u pravu, zadnja cijena 234,50.
u međuvremenu je tržište čak raslo, posebno neke kvalitetne dionice koje su imale ne mali rast.

Sretno sa ovim ćudom..

lp
[/quote]

Na ovako malim prometima svaka rasprava je bezpredmetna. Dokap je svakako dobar jer će se doći do svježeg kapitala koji će jednim dijelom smanjiti zaduženost kompanije i doprinjeti širenju poslvanja pogotovo na vjetroelektranama. Stoje na mjestu, kruha ne traže i donose novac, još da krenu i u solarne panele bilo bi para ko blata.
[/quote]
Koliko ce dokap smanjiti dug? A koliko tvoj ulog u kompaniji? Koja je cena placena za to? I gde su te pare koje generise Dalekovod kroz poslovanje? Ja vidim samo da oni vec neko vreme zive uglavnom od novih zaduzenja… odnosno obecanja da ce vratiti posudjene pare. A kako dug raste, tako raste i riziko povrata… No, to je ozbiljna materija, za koju ovde nema mnogo zainteresovanih. Kazes solarne panele? Ne znam jel to od pljoske ili je neukost razlog, no da je tebi dinar za svaku glupost koju napises, odavna bi bio milioner… Lep pozdrav i prijatno.

Tira tara i pastira u frulicu kad zasvira...





…a evo mu sad na i 2050 komada pa nek skine i njih i to točno na 240 kn što je ukupno 492 000 kn…

Samo da se prisjetimo naše rasprave kada je cijena bila 241 i najave dokapitalizacija, kada ste pisali da je to dobro za male dioničare, a ja sam Vam pokušao ukazati da je takva dokapitalizacija ustvari loša za male dioničare.

Kao što vidimo, nažalost, bio sam u pravu, zadnja cijena 234,50.
u međuvremenu je tržište čak raslo, posebno neke kvalitetne dionice koje su imale ne mali rast.

Sretno sa ovim ćudom..

lp
[/quote]

Na ovako malim prometima svaka rasprava je bezpredmetna. Dokap je svakako dobar jer će se doći do svježeg kapitala koji će jednim dijelom smanjiti zaduženost kompanije i doprinjeti širenju poslvanja pogotovo na vjetroelektranama. Stoje na mjestu, kruha ne traže i donose novac, još da krenu i u solarne panele bilo bi para ko blata.
[/quote]
Koliko ce dokap smanjiti dug? A koliko tvoj ulog u kompaniji? Koja je cena placena za to? I gde su te pare koje generise Dalekovod kroz poslovanje? Ja vidim samo da oni vec neko vreme zive uglavnom od novih zaduzenja… odnosno obecanja da ce vratiti posudjene pare. A kako dug raste, tako raste i riziko povrata… No, to je ozbiljna materija, za koju ovde nema mnogo zainteresovanih. Kazes solarne panele? Ne znam jel to od pljoske ili je neukost razlog, no da je tebi dinar za svaku glupost koju napises, odavna bi bio milioner… Lep pozdrav i prijatno.
[/quote]

Kažeš Dalekovod nema veza sa solarnim panelima.

http://www.dalekovod-projekt.com/projekti-u-najavi.aspx

http://www.dalekovod.hr/EasyEdit/UserFiles/obnovljiviizvorienergije.pdf

a daj reci nam na čemu si ti?

Može nam netko objasniti šta se to događa na Dalekovodu, vidi se da netko opako ulazi, ima li netko informaciju ???

[u]If you need a friend, get a dog. [/u]


Samo da se prisjetimo naše rasprave kada je cijena bila 241 i najave dokapitalizacija, kada ste pisali da je to dobro za male dioničare, a ja sam Vam pokušao ukazati da je takva dokapitalizacija ustvari loša za male dioničare.

Kao što vidimo, nažalost, bio sam u pravu, zadnja cijena 234,50.

vidi se da si naucio svoju lekciju na ingri. sjedi, pet
[thumbsup]

Nisam druzeljubiv tip pa nema potrebe stavljati me medju prijatelje

http://www.vecernji.hr/biznis/u-dalekovodu-place-manje-30-100-radnika-poslano-cekanje-clanak-285986

Ako ne propadnu bit će to dobra priča…nešto kao ingra…


Može nam netko objasniti šta se to događa na Dalekovodu, vidi se da netko opako ulazi, ima li netko informaciju ???

Pa ovo danas iza podne je više izgledalo kao izlazak …

Parche mihi, Domine, quia Dalmata sum!

ovo ne vuce na dobro ocekujem ju na 180

Pucaju margini eto što je. Sindikat je odlučio da izvede zadnje rušenje radi ukrcaja prije 25.06. Za neupućene oni koji su se opekli sa marginom ne čekaju da dobiju obavijest o margin callu već prodaju odmah kako sutra nebi prodavali po još nižoj cijeni. Fondovi kao i obično miruju i čekaju fond managere da se ukrcaju, a onda će dizati cijenu.

Evo na seebizu prenijeli članak iz večernjaka sa bombastičnim naslovom

Dalekovod: Plaće manje 30%, 100 radnika poslano na čekanje

a koji je nastao na osnovu razgovora sa nekim radnicima kojima zamislite plaća kasni 10 dana.

Zanimljivo zašto nisu prenijeli članak iz Vjesnika

Dalekovod dokapitalizacijom i uz 300 otkaza do izlaska iz krize

koji je puno iscrpnije i stručnije napisan za razliku od gore spomenutog amaterskog naručenog člančića.


ovo ne vuce na dobro ocekujem ju na 180

Na 180 ocekuju oni koji nemaju dionica niti cojones da ih kupe. Ovdje se evidentno nesto kuha, a meni je od sada jedini kriterij da li top 20 kupuje ili prodaje. Zar nije zanimljivo kako vecernjak objavljuje ovakav clanak bas sada, a nista novo nisu rekli. Vrlo prljava igra zasad, no vidjet demo do skupstine tko tu koga..
[cool] [thumbsup]

Neznam kaj bi rekal kolega, sve je moguče.

[u]If you need a friend, get a dog. [/u]

New Report

Close