DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 18.10.2024. u 03:41
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
3,72
129.876
34,890
3,74
3,76
2,17%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

http://www.limun.hr/main.aspx?ID=704647&pojam=Dalekovod

Sljedeći korak je prikupljanje svježega kapitala, prvo na domaćem tržištu.

No na Skupštini 11. lipnja predlaže se još jedna dokapitazacija, a s tim u vezi Dalekovod potvrđuje da razmatra i novi instrument EquityCredit Line. Navode da je riječ o jednom od vodećih svjetskih ulagača iz SAD-a koji ECL dogovara samo s perspektivnim i likvidnim kompanijama na brzorastućim tržištima i s naglašenim međunarodnim perspektivama.

http://www.limun.hr/main.aspx?ID=704647&pojam=Dalekovod

…ovo počinje biti sve zanimljivije…tko je ovdje lud…

…dal ovo znači da će Uprava iskoristiti ovlasti koje im je Skupština već dala,a to znači povećanje temeljnog kapitala ( točke 18abc Statuta),a to onda znači i dokapom malih dioničara,

…ali i uvjetnim povećanjem,a to znači zamjenom potraživanja dionicama…( a tu smo zabavu na Ingri već gledali…)

…ah,da danas sam saznala da je ECD "EquityCredit "Line nekakav instrument…

…baš me zanima kako to čudo svira… [lol] [lol] [lol] odnosno kako nakon te svirke mali dioničari plešu… [tongue]

Objava dokapa,mogući ulazak strateškog partenera…….Varšava itd….bla,bla Nakon silnih informacija ,danas, na otvaranju protrgovano svega 18 kom po cijeni 240 kn.

Treba li komentar!!

…ovdje se radi o tipičnoj manipulaciji informacijama od strane Uprave…

…prvo se objavi sjednica Upravnog i Nadzornog odbora sa donešenim prijedlozima Odluka ( počne razgovor o dokapu dal putem malih dioničara,dal putem am.fonda )

…zatim se objave iste kao točke dnevnog reda Skupštine…( počne razgovor o am.fondu,dokapu malih dioničara i Varšavskoj burzi )

…objavi se negdje paraleno sa tim i godišnje izvješće ( koji spominje samo am.fond i nikog više )

…nakon svega iziđe članak ( gore naveden ) gdje se govori o "zaboravljenim " ovlastima Uprave da izvrši dokap dal putem dioničara,dal uvjetnim dokapom…

…Uprava manipulira informacijama ili ne zna jasno i pošteno izvjestiti investitore…


…ovdje se radi o tipičnoj manipulaciji informacijama od strane Uprave…

…prvo se objavi sjednica Upravnog i Nadzornog odbora sa donešenim prijedlozima Odluka ( počne razgovor o dokapu dal putem malih dioničara,dal putem am.fonda )

…zatim se objave iste kao točke dnevnog reda Skupštine…( počne razgovor o am.fondu,dokapu malih dioničara i Varšavskoj burzi )

…objavi se negdje paraleno sa tim i godišnje izvješće ( koji spominje samo am.fond i nikog više )

…nakon svega iziđe članak ( gore naveden ) gdje se govori o "zaboravljenim " ovlastima Uprave da izvrši dokap dal putem dioničara,dal uvjetnim dokapom…

…Uprava manipulira informacijama ili ne zna jasno i pošteno izvjestiti investitore…

Činjenica je jedna!!!!
Vrijeme Sanadera i špekulativnih ugovora je prošlo svršeno vrijeme.
Uprava treba shvatiti, da treba okrenuti NOVU STRANICU U POSLOVANJU i okrenuti se tržišnom natjecanju gdije se MORA BITI TRANSPARENTAN jer kapital bježi gdije je nešto ne dorečeno.

PIŠKIT ĆU,KAKITĆU su prošla svršena vremena.

Imam osjećaj, kao da je ovaj dokap sastavio Vladimr Šeks
[kiss]

meni se čini da se više od tri osobe udružilo da na nezakonit način ostvari financijsku korist.


…ali i uvjetnim povećanjem,a to znači zamjenom potraživanja dionicama…

Gdje ovo točno piše – nisam pronašao?

http://www.dalekovod.com/EasyEdit/UserFiles/pdf/statut-dalekovod-dd.pdf

…uvjetno povećanje kapitala predviđeno je Statutom,ali za njega Uprava još nije dobila odobrenje…čl.18 a i 18 b

…ali uprava je dobila dozvolu da poveća temeljni kapital u novcu…i to mislim još 2007.godine na Skupštini

Članak 18 c)
(1) Ovlašćuje se Uprava da izdavanjem novih dionica poveća temeljni kapital društva, ali
najviše do polovine iznosa temeljnog kapitala društva kakav je bio u vrijeme davanja ove
ovlasti.
(2) Ovlast Upravi iz prethodnog stavka ovoga članka daje se na razdoblje do najviše pet
godine od kada se izmjena statuta kojom se daje ova ovlast upiše u sudski registar.
(3) Nove dionice mogu se izdati zaposlenima.
(4) Do 50% novih dionica od ukupno odobrenog temeljnog kapitala iz stavka 1. ovoga članka
Uprava može izdavati uz isključenje prava prvenstva pri upisu novih dionica za postojeće
dioničare Društva.
(5) Uprava Društva na temelju ove ovlasti može izdati redovne dionice i povlaštene dionice
bez prava glasa.


meni se čini da se više od tri osobe udružilo da na nezakonit način ostvari financijsku korist.

na što točno misliš? [undecid]

http://www.zse.hr/default.aspx?id=35486

Dalekovod d.d. – First measures for the realisation of Dalekovod restructuring programm

oprez da nebu ko na INGRI…. [undecid]

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

http://www.zse.hr/default.aspx?id=35486

…od Uprave Dalekovoda svašta ćemo još doživjeti…izgleda da je ovo neka nova praksa…sad ćemo još dostavljati dopise ZSE na engleskom jeziku…

…po meni ovo nije dozvoljivo…radi se o službenim dopisima ZSE koji bi isključivo trebali biti na hrvatskom jeziku…

…za zainterirane strane investitore informacije na stranom jeziku nek izvole objaviti na svojim službenim stranicama…

…ovako bi moglo doći do zloupotrebe prema investitorima,bilo domaćim ili stranim…a domaće investitore se stavlja u poziciju da provjeravaju na "neslužbenom" jeziku što je Uprava željela reći…

…moliću lijepo sad Upravu,da nama domaćim investitorima objasni onaj "instrument" “ECL””Equity Credit Line“na hrvatski jezik…

[rolleyes]

…ili smo mi već otpisani… [lol]


http://www.zse.hr/default.aspx?id=35486

…od Uprave Dalekovoda svašta ćemo još doživjeti…izgleda da je ovo neka nova praksa…sad ćemo još dostavljati dopise ZSE na engleskom jeziku…

…po meni ovo nije dozvoljivo…radi se o službenim dopisima ZSE koji bi isključivo trebali biti na hrvatskom jeziku…

…za zainterirane strane investitore informacije na stranom jeziku nek izvole objaviti na svojim službenim stranicama…

…ovako bi moglo doći do zloupotrebe prema investitorima,bilo domaćim ili stranim…a domaće investitore se stavlja u poziciju da provjeravaju na "neslužbenom" jeziku što je Uprava željela reći…

…moliću lijepo sad Upravu,da nama domaćim investitorima objasni onaj "instrument" "ECL""Equity Credit Line“na hrvatski jezik…

[rolleyes]

…ili smo mi već otpisani… [lol]

to je samo još jedan dokaz da se odavno prave englezi

New Report

Close