DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 20.09.2024. u 18:38
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
3,36
14.004
4,173
3,34
3,36
-0,60%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

zadnjih 50 min niti jedna transakcija mada promet nije los.

Bogat si tek kad imaš nešto što nikad ne bi mogao kupiti novcem! (Brooks)

žalim što nisam ostavio više casha za dokup…
ima li kakvih konkretnih vijeti iz Aluminija? u poslu sam i nemam vremena pregledavati zadnjih 20 stranica a nije mi bilo par danan u domovini…
hvala!!

[b]Uvijek imaj na umu da je put samo put. [/b] [i]Carlos Castaneda 'Učenja Don Juana: Znanje Jaqui Indijanaca' [/i]

Čini se kako je ovo bila tema jutrošnje Sjednice Vlade BiH:

Vlada Federacije Bosne i Hercegovine o budžetu
Sarajevo, 09.11.2007 –
Dokument okvirnog budžeta Federacije Bosne i Hercegovine za period od 2008. do 2010. godine te Prednacrt budžeta Federacije za 2008. godinu na predloženom su dnevnom redu sjednice Vlade Federacije BiH, koja će biti održana danas u Sarajevu.
http://www.rtvfbih.ba/loc/template.wbsp?wbf_id=37&id=14069
——-

Ostaje i dalje:
*Skrećemo pažnju da su za 14,00 sati planirani „Aktuelni sat“ premijera FBiH dr.Nedžada Brankovića s novinarima i press konferencija.

Zadnji put u Mostaru su ga pitali oko Aluminija.

No respect

SAMO ZNAM da je dobar promet


nisam za brzi rast ali ovdje je liparenje kao na pounju

Ko je duže u DLKV je navikao, to je dobro, nek se trguje 1 mjesec na 1550-1600, nek prođe 200 mil kuna, kao i na 1200-1250 pa idemo dalje.

Za DLKV je čudno nekima da je od 5. mjeseca do sada strašno narastao s 1470 na 1580 kn. A za LKPC je sasvim normalno da 1 dan naraste 40%. I naravno sad bi se trebao iskorigirati DLKV a jedini razlog je taj što je jako narastao. Svašta. bem ti forum.

[color=blue]21 milijun eura za 44,1 kilometar hrvatske dionice dalekovoda[/color]

http://www.liderpress.hr/Default.aspx?sid=30334

Aktuelni sat?

sa danasnje sjednice vlade:
PRODUŽEN ROK ZA PRODAJU “ALUMINIJA” MOSTAR

Komisija za pripremu i prodaju 88 posto kapitala “Aluminija” d.d. Mostar je pripremila a Federalna vlada danas odobrila Aneks broj 2. na Sporazum o rješavanju otvorenih pitanja između Vlade FBiH i “Aluminija” d.d. Mostar. Ovim aneksom se rok za realiziranje obaveza iz Sporazuma produžuje sa 12 na period od 15 mjeseci. Kako je ranije utvrđeni rok istekao 8.11.2007., znači da bi utvrđene obaveze valjalo ispuniti u narednih 90 dana.
[smiley15][smiley15][smiley15]

kakve veze ima sjednica Vlade BiH sa dalekovodom ? Neka mi netko objasni

jomiii, šta kaže Večernji u Bosni? Jel Aluminij odgođen ili…..?
Ti barataš uvijek sa najsvježijim i provjerenim informacijama!!!!

Nije bilo riječi o Aluminiju ni na sjednici ni na aktualnom satu.

No respect

New Report

Close