DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 29.09.2024. u 04:30
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
3,40
37.443
11,023
3,42
3,44
1,76%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

pozdrav svima, registrirah se danas kad sam vidio ovu vijest. duže vremena čitam ovaj forum, kupio sam dosta dalekovoda na razinama 240-255 u zadnje vrijeme, vjerujem u bolju budućnost, pogotovo nakon ovoga. držte se svi [smiley]

Blue Horseshoe loves Anacott Steel (moje postove shvatite kao moje osobno razmišljanje, ne kao nagovor na kupnju ili prodaju)

Uzo ja malo po 256..za bakinu penziju…., vraćam joj duplo i još ću ja nešto zaraditi… [thumbsup]

a tek sutra na otvaranju kad vijest procirkulira i dođe do svih, lijepo [thumbsup]

Blue Horseshoe loves Anacott Steel (moje postove shvatite kao moje osobno razmišljanje, ne kao nagovor na kupnju ili prodaju)

Jao kakav trigger!

Znate kad uzmete gumu iz bolnice za vaditi krv i stavite je na praćku e kad Dalekovod pardon Hrvatska perjanica pukne prema gore leti breže od te gume!

[kiss]

LEAVE THE WORLD BEHINED


PETINA, 07.04.2011. u 15:53
@ agnostik
Zavisi od toga jesam li kupovao ili prodao

Ne moze se jedan dan pisati pozitivno a sutradan negativno,bez obzira dali ste kupili ili prodali.
Slicno bi se posanali i kao vojnik, te da vidite da vasa vojska gubi rat vi se automatski priklanjate neprijatelju i masete sa njihovom zastavom.

Sta se tice DLKV trenutno se nalaze na velikoj prekretnici a pravi put (nadam se pozitivni) ce se znati VRLO BRZO. [wink][/quote]
[kiss]

brzo će se mnogi otrijezniti, ali će biti kasno.





Znači ipak se ide u Varšavu. Lijepo [thumbsup]

Superiška.
Ja sam si uzeo po 240.

[thumbsup]

lp
[/quote]

HuHu i ja sam tu!
[/quote]
Ma dajte kolega komedia, pa vi ste i na 300 kuna bili tu [bye]
[/quote]

ČIČA ajde popravljati digitrone jer ionako ništa drugo neznaš pogotovo prepoznati perjanicu u graditeljstvu.

Za tebe je HDEL jer ti ipak znaš kako oni rade!

ĆaO BeLLo! [kiss]
[/quote]
Dajte kolega komedia, ispadate smješni.
O kakvim digitronima vi pričate?
Izgleda da se vama pokvario centralni procesor kad kupujete na vijest.
Tada pravi investitori prodaju, kao sto sam ja vama prodavao prošlu turu po 300+

ovo ja imam jos malo, pa ako ste voljni pokupiti i ovu moju siču na asku?
Bio bih vam zahvalan [kiss] [pray]

Moji postovi nisu poziv niti na kupnju niti na prodaju dionica, niti na bavljenje dionicama, niti su investicijski savjeti

Evo dočekali, samo da nebude sada da iz uprave počnu opet prodavati…
Uskoro ide izvješće za prvi kvartal pa da nije opet patka.

Molio bih Bakicu za komentar današnjih vijesti,ili je ovo još jedna patka, zavjera i slično

Samo polako… bez panike i druka…

Rekao bi jedan kolega… NE BOJ TE SE..

Fundamentalno jako jeftino ako ide na Varšavsku burzu, ispod 300 nejde da ga ….

Ugovorenih poslova ima jako puno, jedino loše što je bilo je bilo zadnje izvješće.
Ali zato je cijena i pala sa 330 na 240.
Sada možemo polako ali sigurno natrag preko 300.

Moje skromno razmišljanje..

[thumbsup]

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Svaki odmak od ove učmale bare koja se zove ZSE je veliki plus. Siguran sam da će se ubzo saznati prava vrijednost dalekovoda, jer više neće biti ovisan o ovoj žabokrečini od burze. Fer cijena je svakao iznad 500 kn ma što mi mislili o tome, iako se potajno nadam da će se kretati oko 100 eur radi lakše računice.


Svaki odmak od ove učmale bare koja se zove ZSE je veliki plus. Siguran sam da će se ubzo saznati prava vrijednost dalekovoda, jer više neće biti ovisan o ovoj žabokrečini od burze. Fer cijena je svakao iznad 500 kn ma što mi mislili o tome, iako se potajno nadam da će se kretati oko 100 eur radi lakše računice.

Ja bih to zaokružio na 1000 k , tko je strpljiv .

New Report

Close