DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 29.09.2024. u 00:18
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
3,40
37.443
11,023
3,42
3,44
1,76%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

očito Lazari koji su se danas iskrcali po 252 ne vide tako. nema veze, ja dokupio još malo, pa ovoliko nije bilo niti na ”smak svijeta” u ožujku 2009 [lol]

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]


Tko ono od forumaša ima uzrečicu: Izvještaje čitaj, seljaka pitaj!
Pričao sam ovih dana sa nekim ljudima iz DLKV. Stvar je puno gora nego sam mislio.
Osim ovog "internacionalnog" odjela koji radi kako-tako, dobiva poslove u međunarodnoj konkurenciji (ali pitanje kakva će tu biti konačna profitabilnost), ostali dijelovi firme su u gadnom sosu. Previše zaposlenih (preko 2100, a ne može ih se otpustiti jer su "rođaci" i "kumovi"), visoke plaće koje troše puno para a nije ih lako zaraditi, malo ili ništa posla, nakupovalo se firmi po RH i BIH, a sad se ne zna što s njima…
Nije dobro, nije dobro….

Onima što vole istinu pa ma kakva ona bila i na temelju nje donose odluke, ovo gore napisano je još uvijek aktualno, uostalom u to smo se uvjerili, jel da ?

pa lose je kolega. Morali su dici kredit da vracaju drugi kredit. Sto znaci da nemaju gotovine i nece biti dividende. Mozda se izvuku kroz godinu dana.

[u]If you need a friend, get a dog. [/u]


pa lose je kolega. Morali su dici kredit da vracaju drugi kredit. Sto znaci da nemaju gotovine i nece biti dividende. Mozda se izvuku kroz godinu dana.

Loše je što takvi kao vi uopće pišu na ovom forumu koristeći ga za jeftina navlačenja. Očito se priprema spuštanje dlkv pa su se hijene raspisale.

dividenda nije isplaćena godinama. prihodi nisu dostatni da pokriju rashode. preko medija se plasiraju laži o super dobijenim poslovima, varšavskoj burzi.u stvarnosti je stanje nikad gore. poslovi su sklopljeni pod lošim uvjetima samo da bi se bilo na tržištu i osiguralo dobijanje poslova u nekom boljem vremenu. to se naprosto mora. preteći kretanje vrijednosti dionice u poslijednjih nekoliko godina evidentno je da u svibnju započinje znatno smanjenje obujma trgovanja koji preti trend pada vrijednosti dionice. do porasta dolazi od 11 mjeseca do 2., prvenstveno što fondovi žele prikazati dobitke, a menedžment si podijeliti bonuse za dobro poslovanje. lopovluk.



…kako je ova naša burza krenula,možda bi najbolje bilo da stavi ključ u bravu…džaba vremena i troškova…pa da se svi preselimo na Varšavsku… [angry]

??? Ne razumijem te.Tebi bi ovo trebalo odgovarati.Ti Dalekovod čekaš na 200 i niže.Na 240 si spominjala nekakve vrućice aktera na bidu.Šta sad opet ne valja?
[/quote]
…a ja ne znam što vi ne razumijete…ako moram prevoditi nešto što sam komentirala na sasvim drugoj temi,prije nekoliko dana a to je da se radi o maloj likvidnosti samog trgovanja na zagrebačkoj burzi…

…a zar nisam u pravu?

…pa evo danas,još dva i pol sata do zatvaranja trgovanja,a promet nije ni 4,5 miliona kn…

…vjerojatno i zagrebački Dolac napravi veći dnevni promet…

…što se tiče vašeg Dalekovoda,pada li ga pada,ali da vas utješim,poslije proljetne kiše,pojavi se i sunce… [smiley]

Kakvih je ono 2119 na prodaji?

Ista roba ko i ona po 2-3 komada…, a zapravo vrlo uljudan način da nam se saopći da ovo namjeravaju srokati do besvijesti..

Bome… … imaš pravo.

Malo mi je čudno da još nitko ne skakuće koju lipicu ispod tog naloga…, čeka se panika…!!?? Ovo je već presmiješno…., naravno ne za one koji čekaju s kešom…,

…demantiralo me u sekundi…, evo počinje slaganje ispod…

…ma bio je Dalekovod skoro pred mjesec dana , 03.marta na 235,00 kn… [rolleyes]

…očito netko ruši bez milosti…a to mi nekako miriše na poznati scenario… [rolleyes]

Po ovome bi mogao biti dobar pad a uvik ima strašivih za prodat a i onih koji misle da
će jeftinije uletit.

hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

New Report

Close