DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 06.10.2024. u 07:33
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
3,45
14.864
4,311
3,46
3,48
-0,58%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

…ali ako ćemo već biti realniji,onda radije spomenimo obnovu željezničkih pruga Rijeka-Karlovac-Zagreb-Koprivnica-Botovo s procjenom ulaganja od 3,65 milijardi eura.

…to je svakako posao u kojem Dalekovod može sudjelovati…

…a,taj posao bi mogao biti blizu…

…nadam se da ste sad zadovoljni… [proud]
http://www.mmpi.hr/default.aspx?id=7127


…ali ako ćemo već biti realniji,onda radije spomenimo obnovu željezničkih pruga Rijeka-Karlovac-Zagreb-Koprivnica-Botovo s procjenom ulaganja od 3,65 milijardi eura.

…to je svakako posao u kojem Dalekovod može sudjelovati…

…a,taj posao bi mogao biti blizu…

…nadam se da ste sad zadovoljni… [proud]
http://www.mmpi.hr/default.aspx?id=7127

Ako me pamćenje dobro služi prije desetak dana ste pričali da cijena ide na ”ground zero”, a ja sam vam rekao da ne gledate previše Vidovitog Milana.

Ovaj tekst nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica.


…ali ako ćemo već biti realniji,onda radije spomenimo obnovu željezničkih pruga Rijeka-Karlovac-Zagreb-Koprivnica-Botovo s procjenom ulaganja od 3,65 milijardi eura.

…to je svakako posao u kojem Dalekovod može sudjelovati…

…a,taj posao bi mogao biti blizu…

…nadam se da ste sad zadovoljni… [proud]
http://www.mmpi.hr/default.aspx?id=7127

Vidite kolegice poslova kao u priči, zaboravili ste još ona 3 u Ukrajini spomenuti uz ovaj veliki posao.
Brzo bu to iznad 300, ne sumnjam. Trenutno je na najnižim razinama u zadnjih 5 godina vjerovatno zato što netko želi jako dokupit 🙂

[u]If you need a friend, get a dog. [/u]



…ali ako ćemo već biti realniji,onda radije spomenimo obnovu željezničkih pruga Rijeka-Karlovac-Zagreb-Koprivnica-Botovo s procjenom ulaganja od 3,65 milijardi eura.

…to je svakako posao u kojem Dalekovod može sudjelovati…

…a,taj posao bi mogao biti blizu…

…nadam se da ste sad zadovoljni… [proud]
http://www.mmpi.hr/default.aspx?id=7127

Ako me pamćenje dobro služi prije desetak dana ste pričali da cijena ide na ”ground zero”, a ja sam vam rekao da ne gledate previše Vidovitog Milana.
[/quote]

Pa ko kaže da neće… Mislim, kako more dole, tako more i gore, zasad ne postoji triger koji bi je izbacio iz kanala tako da su moguće i jedna i druga varijanta.

Daklem, s ovom akcijom se baš ništa ne dešava, "čardak ni na nebu ni na zemlji", zato me čudi odaklem ovolika nervosa kod sve više akcionara s ovog foruma? Ne mislite valda da će vaše lelekanje na ovu market kapitalizaciju i ovolik free float pokrenut priču u odredjenom smeru?

Tira tara i pastira u frulicu kad zasvira...


Trenutno je na najnižim razinama u zadnjih 5 godina…

kakve ti gluposti pričaš, pred 4-5 mjeseci DLKV je bio na 220 kn na lopate, a sad je na 260 kn! valjda i drukanje treba imati malo istine u sebi??

…vidim da je gosn fotije pogodio suštinu priče… [rolleyes] [smiley]

Ma kakvo drukanje samo naglašavamo razinu dionice. Znači bila je iznad 1000 a sada je na 260. Koja je majka nebi poželjela 🙂

[u]If you need a friend, get a dog. [/u]

Project name: 750 kV Rivne-Kyiv High Voltage Line Construction
Country: Ukraine
Business sector: Energy
Project: ID: 37598
Funding source: EBRD
Type of contract: Supply and Installation

Contract: Lot 1. Design, Construction, Installation, Testing and Commissioning of
353 km of HVL 750 kV Rivne NPP – SS Kievska.

Lot 2. Design, Construction, Installation, Testing and Commissioning of 135 km
diversion of HVL 750 kV Khmelnitsk NPP – Chernobyl NPP to SS 750 kV Kievska.

Osim Dalekovoda koji je dobio Lot 2. iste firme su mu konkurencija i za Lot 1. pa sam išao malo istraživati ima li što tu novoga. Niti na jednoj stranici od dolje navedenih firmi nije objavljeno da su dobili taj posao, što znači da je još uvijek sve otvoreno. E sad, isti posao, ista konkurencija, isti
naručitelj (Ukrenergo), ista banka koja financijski podržava projekt (EBRD), a Dalekovod već dobio
Lot 2., koji vrijedi 71 mil. eura i 2,5 puta je manji od Lota 1. Kome su najveće šanse da dobije Lot 1?
Evo i popisa firmi s kojima se Dalekovod natječe pa možete i sami otići na njihove stranice i provjeriti.

1. KEC International Ltd. (India)
2. Eltel Networks TE AB (Sweden)
3. Kalpataru Power Transmission Ltd. (India)
4. Hyndai Engineering and Construction Co., Ltd. (Republic of Korea)
5. Inabensa (Spain)
6. Jyoti Structures Ltd. (India)

Uf to nisam znao, hvala kolega, onda baš i nije tako sjajno kao šta sam mislio. Hvala na informaciji.

[u]If you need a friend, get a dog. [/u]


Uf to nisam znao, hvala kolega, onda baš i nije tako sjajno kao šta sam mislio. Hvala na informaciji.

Ne kužim, što nije tako sjajno? To što je još u igri za cca 200. mil. eur-a, i s prilično dobrim izgledima
da to i dobije?

Pa to što su digli kredit to govori da baš nemaju gotovine 🙁

[u]If you need a friend, get a dog. [/u]

Gekko baš si naumio da je blatiš.

New Report

Close