DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 29.09.2024. u 07:23
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
3,40
37.443
11,023
3,42
3,44
1,76%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

…gosn Mrao…neobično mi je žao što vas moja diskusija toliko iritira i zbog koje loše spavate… [rolleyes]

…a čujte zašto ovi na broju 7 kupuju samo oni znaju…nije prvi put da su ovdje razlozi nedokučivi… [rolleyes]

…meni je puno važnije pitanje,zašto mi dionica toliko pada,a ne tko ju je tako lošu kupio… [wink]

Kolegice koliko ja vidim vi ste tu nutra insajder i znam da ste sve rasprodala na 325 kuna, pa ako nam možete reći na kojoj cijeni se spremate postaviti potporu…..

hvala [kiss]

Uz znanje inajsd info ti nije potreban.........


…gosn Mrao…neobično mi je žao što vas moja diskusija toliko iritira i zbog koje loše spavate… [rolleyes]

…a čujte zašto ovi na broju 7 kupuju samo oni znaju…nije prvi put da su ovdje razlozi nedokučivi… [rolleyes]

…meni je puno važnije pitanje,zašto mi dionica toliko pada,a ne tko ju je tako lošu kupio… [wink]


gđa. BAKICAAA moram Vam priznati da i mene jako iritira Vaše pisanje na DLKV-u. Kad ne objavljuju ništa kažete propadaju jer nemaju posla, kad objave neki posao Vi već znate da su to poslovi kompenzacije ili da nema nikave zarade, dapaće da će izgubiti na tim poslovima.
Molim da nam obrazložite što bi Vas zadovoljilo na ovoj dionici, unaprijed hvala………….

…gosn Ringo čudim se vašim lamentiranjima…i vašoj vidovitosti…tim prije jer sam pročitala vašu glavnu misao vodilju…a ta je da …"Uz znanje inajsd info ti nije potreban…

…eto,sami ste to rekli,pa zašto da vam ja ponavljam…kad se u tom smislu vi i ja apsolutno slažemo…

…kako ja nisam vidovita kao vi,mogu samo nešto prognozirati,a ta prognoza je dosta neugodna,i čemu se njome opterećivati u ovo proljetno jutro…

…hvala na [kiss]…al to šaljite na virtualno… [rolleyes]

Ode u nebo zbog poslova prema Japanu, očito kad se nekom smrkne drugom svane.

[u]If you need a friend, get a dog. [/u]


Ode u nebo zbog poslova prema Japanu, očito kad se nekom smrkne drugom svane.

Koliko vidim po postovima izgleda da će cijela HR radit u Japanu


Kolegice koliko ja vidim vi ste tu nutra insajder i znam da ste sve rasprodala na 325 kuna, pa ako nam možete reći na kojoj cijeni se spremate postaviti potporu…..

hvala [kiss]


Ja sam stavio potporu na 250, klepio sam sa aska 630 komada odjednom. Kad se nabere još budem skinuo tolko, kad se nema za više.. [cool] [thumbsup]

Nevjerovatno kolika je potražnja, a prodaje je sve manje, očito su sadašnji dioničari shvatili koliko vrijedi 🙂

[u]If you need a friend, get a dog. [/u]

Vlasnik/nositelj računa Stanje [%] Vrsta računa Mjesto
1. CURATUS D.O.O. 205.650 8,97 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
2. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./ERSTE PLAVI OBVEZNI MIROVINSKI FOND 136.748 5,96 Skrb. račun SPLIT, HRVATSKA
3. PBZ D.D. 67.352 2,94 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
4. HRVATSKA POŠTANSKA BANKA D.D./KAPITALNI FOND D.D. 44.071 1,92 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
5. DALEKOVOD D.D. (1/1) 43.934 1,92 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
6. ERSTE & STEIERMARKISCHE BANK D.D. 40.640 1,77 Skrb. račun RIJEKA, HRVATSKA
7. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D. 31.741 1,38 Skrb. račun SPLIT, HRVATSKA
8. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./AZ OBVEZNI MIROVINSKI FOND 24.992 1,09 Skrb. račun SPLIT, HRVATSKA
9. SINERGIJA D.O.O. 23.000 1,00 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
10. MILIČIĆ LUKA 22.469 0,98 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
Ukupno: 27,93
Skuplja se, polako ali sigurno. [cool] [thumbsup]


Nevjerovatno kolika je potražnja, a prodaje je sve manje, očito su sadašnji dioničari shvatili koliko vrijedi 🙂

…je stvarno je potražnja ogromna… [lol] upravo sam zbrojila u ovom trenutku na kupnji točno 457 komada do cijene od 240 kn…što je nešto malo više od 100 tisuća kunica…

…to je mačlji kašalj za npr.kolegu Slovenca…

…dragi moji kupnja vam je šuplja ko mrežaste čarape,i nategnuta ko praćka,a to ne znači da nema dovoljno radoznalih ribica… [rolleyes]

Sličan broj komada i do 260…, pravo stanje tek koju sekundicu prije 10h…, Bakiceee, čini mi se da si trebala jučer nešto pazariti… [wink]

http://www.tportal.hr/vijesti/hrvatska/116666/Mesic-upozorio-Kosor-na-Karamarka.html

No izvjesno je i da će posla kako za građevinare, tako i za ostale velike tvrtke, biti u Kazahstanu u koji Mesić odlazi na poziv predsjednika Sultana Nazarbajeva[/u]

Jedno malo podsjećanje:

http://www.dalekovod.com/uspjesno-okoncan-projekt-izgradnje-500-kv-dalekovoda-u-republici-kazahstan.aspx

Poslije uspješnog završetka tako zahtjevnog i važnog objekta, Dalekovodu d.d. se otvaraju velike mogućnosti za dobivanje novih poslova na perspektivnom kazahstanskom tržištu.

E sad, nakon onog prvog posjeta gosp. Mesića 2006. god. Kazahstanu Dalekovod je dobio ovaj prvi
posao. Sada ponovno ide u Kazahstan i to na poziv predsjednika Nazarbajeva, a Dalekovod se tamo
natjeće za poslove od 200 mil. eur-a (barem su tako napisali u svojoj prezentaciji prilikom uvrštenja
u prvu kotaciju ZSE). Moglo bi biti zanimljivo.

New Report

Close