DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 29.09.2024. u 03:28
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
3,40
37.443
11,023
3,42
3,44
1,76%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.




Evo glabaju ga.., vidim po ocjenama da su mnogi jučer prodali…, hebi ga…, umjesto da se raduju što im izabranica raste……, ehhh…. [kiss]

Odeeeeee….. [bye]


Kolega ja i danas prodajem..

prodao sam cca 65% onoga sto sam imao…
Na 250 i 240 vam se nije svidio, sad vam, postaje sve bolji…
na 280 ce biti odlican, no ja cu ga do tada cijelog prodati
[/quote]
jucer je bio kraj rasta…budemo vidjeli jel to tocno

[/quote]

Za sada tvoja tehnička drži vodu…, no "sretna" okolnost bilo je poklapanje s korekcijom vani koja lagano uzima danak na cijeni dionice…, bid se prošupljuje… u suprotnom da nije vani došlo do takvih padova…išlo bi ovo do 28x i tek onda bi bilo laganog unovčavanja…, no tako je kako je i za sada tvoja kristalna kugla odrađuje posao… [thumbsup]

Ettore Santi, voditelj operativnog deska ICE, savjetuje im da se u Hrvatskoj usredotoče na lokalnu razinu i da ne dolaze ovamo kako bi nešto osvojili nego da se spoje s hrvatskim tvrtkama jer će se tako lakše probiti i na treća tržišta u regiji. Koordinator udruge ANCE za promotivne aktivnosti Massimo Rustico naglašava da talijanske tvrtke donose iskustvo i tehnologiju, ali i da ih prate banke. Ističe da su posljednjih deset godina uložili velika sredstva u gradnju pruga i brze vlakove.

To je nastavak istog članka. Poboldala sam namjerno ono što me bode u oči.

Pozdrav

u vašem istraživanju dobro pripazite da ne dođete do dokaza.istražuje i druga strana.u opasne ste vode zagazili. veliki su ulozi u igri.

a što je sa varšavskom burzom? nema nikakvih novih informacija???


a što je sa varšavskom burzom? nema nikakvih novih informacija???

Mislim da je to posluzilo ekipi iz TOP-a 10 za iskrcaj sta ne znaci da u buducnosti ne bude ali….


u vašem istraživanju dobro pripazite da ne dođete do dokaza.istražuje i druga strana.u opasne ste vode zagazili. veliki su ulozi u igri.

Istražuje i treća strana. tek toliko da se zna ???



a što je sa varšavskom burzom? nema nikakvih novih informacija???

Mislim da je to posluzilo ekipi iz TOP-a 10 za iskrcaj sta ne znaci da u buducnosti ne bude ali….
[/quote]
Tko se to iskrcao iz TOP 10? [undecid]

7. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D. 30.571 1,33 Skrb. račun +1030 kom




a što je sa varšavskom burzom? nema nikakvih novih informacija???

Mislim da je to posluzilo ekipi iz TOP-a 10 za iskrcaj sta ne znaci da u buducnosti ne bude ali….
[/quote]
Tko se to iskrcao iz TOP 10? [undecid]
[/quote]
05.02.2010 prvih deset 26,55%
04.10.2010 prvih deset 26,93%
04.03.2011 prvih deset 27,78%
14.03.2011 prvih deset 27,88%

kao što se može vidjeti u dugom i kratkom roku
kontinuirano se povećavao udio u prvih deset u zadnjih godinu dana [thumbsup]

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfelerima...

…a evo,naš Dalekovodić drže na 240,00 kunica…a očito ima visoku temperaturu i gripozno stanje… [rolleyes]

evo posla za dlkv

U Kninu danas počinje gradnja novih hala Tvornice vijaka DIV.

http://www.hrt.hr/index.php?id=48&tx_ttnews%5Btt_news%5D=108465&cHash=dee673cc81

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfelerima...


evo posla za dlkv

U Kninu danas počinje gradnja novih hala Tvornice vijaka DIV.

http://www.hrt.hr/index.php?id=48&tx_ttnews%5Btt_news%5D=108465&cHash=dee673cc81

Baš tako, nije loše, 25 mil. eur-a

U Kninu je počela gradnja novog proizvodnog pogona Tvornice vijaka DIV. Investicija je to vrijedna 25 milijuna eura i omogućit će zapošljavanje novih 350 radnika te povećanje proizvodnje na 100 tisuća tona vijaka na godinu, isključivo za izvoz, s predviđenom zaradom od 100 milijuna eura. Radove je otvorila predsjednica Vlade Jadranka Kosor i DIV-ov projekt ocijenila vrijednim doprinosom u nastojanju jačanja izvoza.

Naglasila je kako Vlada radi na uklanjanju barijera, predrasuda i prepreka za novi investicijski ciklus u Hrvatskoj. Svi se moraju držati zakona i raditi u skladu sa zakonima, ali zakone treba prilagoditi stvarnom životu i poštivati ih na taj način da se omogući onima koji žele raditi, i koji imaju volje, sredstava, cilj i ideju, da to mogu i ostvariti, kazala je. Dodala je kako će izgradnja novih izvozno orijentiranih proizvodnih pogona Tvornice vijaka u Kninu pojačati napore da poraste izvoz.

Predsjednik Uprave DIV-a Tomislav Debeljak zahvalio je Vladi i posebice premijerki Kosor na potpori za njegov novi projekt u Kninu. Zahvalio je na potpori i gradonačelnici Knina Josipi Rimac. Istaknuo je kako će novi proizvodni pogoni biti u potpunosti izvozno orijentirani, a to znači da će se izvoz godišnje povećati za 100-injak milijuna eura.

Za one koji su zaboravili:

http://www.dalekovod.hr/EasyEdit/UserFiles/u-medijima/sruseni-rekordi-prema-prometu-i-dobiti.pdf

"nastavljaju s radovima iz tog područja i to sa gradnjom proizvodnog pogona Diva-a iz Knina"

New Report

Close