DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 29.09.2024. u 01:35
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
3,40
37.443
11,023
3,42
3,44
1,76%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

…sarkastičan, gadljiv spram uprave i rezultata.

al ponovo je milo posjetit ovu potencijalnu temu jer kad DLKV ide onda ide

[kiss]

Izgleda da se i ovom smiješi lijepi rast…Osobno jučer podebljao količinu skupljenu na popustu….

Treba zgutat ovoga na 265…, nije neki broj komada, ali bode količina u otoku sitnih naloga na prodaji…

Evo glabaju ga.., vidim po ocjenama da su mnogi jučer prodali…, hebi ga…, umjesto da se raduju što im izabranica raste……, ehhh…. [kiss]

Odeeeeee….. [bye]


Evo glabaju ga.., vidim po ocjenama da su mnogi jučer prodali…, hebi ga…, umjesto da se raduju što im izabranica raste……, ehhh…. [kiss]

Odeeeeee….. [bye]


Kolega ja i danas prodajem..

prodao sam cca 65% onoga sto sam imao…
Na 250 i 240 vam se nije svidio, sad vam, postaje sve bolji…
na 280 ce biti odlican, no ja cu ga do tada cijelog prodati

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

…ovo je sve igranje mačke i miša…,u kojem će miš nastradati…

…tko je u ovoj priči miš,sami procijenite… [rolleyes]

…uz napomenu,kako je rekao jedan moj prijatelj…da je i mačka već skoro crkla… [lol]


…ovo je sve igranje mačke i miša…,u kojem će miš nastradati…

…tko je u ovoj priči miš,sami procijenite… [rolleyes]

…uz napomenu,kako je rekao jedan moj prijatelj…da je i mačka već skoro crkla… [lol]


Dragi kolega tako si i meni pisao kad sam kupovao pa sam sa polovicom izašao u debelom
plusu a i ove ostale sam već u dobitku samo čekam kada izletit a po meni će ovo još gore.

hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

što će biti sa miševima ako mačka crkne ???



Evo glabaju ga.., vidim po ocjenama da su mnogi jučer prodali…, hebi ga…, umjesto da se raduju što im izabranica raste……, ehhh…. [kiss]

Odeeeeee….. [bye]


Kolega ja i danas prodajem..

prodao sam cca 65% onoga sto sam imao…
Na 250 i 240 vam se nije svidio, sad vam, postaje sve bolji…
na 280 ce biti odlican, no ja cu ga do tada cijelog prodati
[/quote]

Hebi ga…, pobrisalo nas, a imao sam toliko dobrih savjeta (bureci i ostalo)….
Ko što sam nedavno rekao ja sam to topio po 318, a mjerkao po 24x, 25x i jučer ponovo uletio, ali sada sa 25% više dionica….za istu lovu…, tako da meni dobro…, a čekam neke više razine za ponovo topljenje…

zvješće Europske energetske zajednice, u kojem se govori o napretku i budućim izazovima, poziva na radikalne promjene stajališta kako bi se reformiralo tržište u nekim zemljama Europske energetske zajednice – Hrvatskoj, Albaniji, BiH, Kosovu, Makedoniji, Moldaviji, Crnoj Gori, Srbiji i Ukrajini.
Reforme su potrebne kako bi se omogućilo slobodno tržišno natjecanje te privukla ulaganja u stare električne mreže i plinovode
Energetska zajednica je organizacija čiji je cilj stvaranje integriranog energetskog tržišta u regijama koje pokriva. Osim zemalja Europske unije, zemlje koje sudjeluju u zajednici su Hrvatska, Albanija, BiH, Kosovo, Makedonija, Moldavija, Crna Gora, Srbija i Ukrajina. Gruzija, Norveška i Turska imaju status promatrača.
Energetska zajednica suočava se s velikim investicijskim izazovima, navodi se u izvješću. U nadolazećim godinama mnoge postojeće elektrane zahtijevat će zamjenu ili obnovu, a električne mreže i plinska infrastruktura traže modernizaciju i daljnji razvoj.
Potrebne su snažne energetske regulatorne vlasti, s dovoljno ovlasti, resursa i neovisnosti, kako bi se osiguralo da nema diskriminacije, da postoji učinkovito tržišno natjecanje i učinkovito djelovanje energetskog tržišta.
Moraju se potpuno provesti standardi energetske učinkovitosti i zaštite okoliša te početi iskorištavati neiskorišteni potencijali obnovljive energije, dodaje se u izvješću.

http://www.hrt.hr/index.php?id=48&tx_ttnews%5Btt_news%5D=107937&cHash=833dc26b0f

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfelerima...



Evo glabaju ga.., vidim po ocjenama da su mnogi jučer prodali…, hebi ga…, umjesto da se raduju što im izabranica raste……, ehhh…. [kiss]

Odeeeeee….. [bye]


Kolega ja i danas prodajem..

prodao sam cca 65% onoga sto sam imao…
Na 250 i 240 vam se nije svidio, sad vam, postaje sve bolji…
na 280 ce biti odlican, no ja cu ga do tada cijelog prodati
[/quote]
jucer je bio kraj rasta…budemo vidjeli jel to tocno

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

http://www.limun.hr/main.aspx?ID=686249&pojam=dalekovod

S talijanskim tvrtkama razgovarali su Dalekovod, Konstruktor, Hidroelektra niskogradnja, Međimurjegraditeljstvo, Cjevomont, GP Zagorje, E-Two-Energy…

Talijani su ponajviše zainteresirani za izgradnju željezničke pruge od Rijeke do mađarske granice, turističke projekte u Istri te projekte u energetici kao što su gradnja hidroelektrane Ombla i termoelektrane Plomin.

Voljeli bismo doznati više detalja i sresti hrvatske tvrtke s kojima bismo se mogli povezati u joint venture kompanije, kazao je Ferretti

New Report

Close