DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 26.06.2024. u 15:01
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
2,69
2.858
1,061
2,70
2,72
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Kolega,nema veze što ja šumom a ti drumom.Nema smisla da me sad ovdje krstiš nekakvim totalnom relativiziranim pričicama.Kao da u IGH ne možeš pronaći aferu ili u Korfu gubitke a možda i kakvu aferu.Ali to stoji gdi je ili bude lansirano a ovo je odjednom postao Hgspot.Kako da ne.Ne radi molim te budalu od mene.
Zna se šta je na marketu legalno i dopušteno a šta je manipulacija.Pa neka oni procjenjuju.Ako mali igrač pada jer si je uvijek sam kriv,onda neka i veći igrač pada i nek si bude sam kriv.To ti je zapravo ono najbitnije šta sam htio reći.

Moj prst nemiran ko tanana bršljenova grana

…ah,ne mogu da verujem svojim očima,što bi reko gosn Fotije…

…ah što uživam u ovim vašim maštarijama…te silovanje dionice kod gosn Mraoa…baš me zanima kako se to radi…i kako bi ste opisalu tu radnju kod gosn Samodola…

…pa ne treba vam poseban insajd,dovoljno je pregledati zadnja financijska izviješća i napraviti projekciju zadnjeg…

…iz pretodna tri bilo je vidljivo da ni četvrto neće biti bajno…

…onda ste imali neposredno prije objave i obavijest o prodaji uprave,te jedan veći posao i jedan mali da nam zamaže oči…taj me je najviše naljutio,jer je bilo očito da je objavljen samo da se održi privid rasta…

…zamaštate cijelu tu situaciju, plus situaciju u zemlji,u kojoj fiksirate Dalekovod ,plus činjenicu,da je narastao od 220 na 320 a bez nekog posebnog razloga,u tako kratkom vremenu,trebalo je odmah povući kočnicu,otići na zrak,popit malo vode,a ne gledat dioničicu da prostite…u mrežastim čarapama…

…i navliti…grlom u jagode…

…a na kraju znate i onu…nakon onoga,nema kajanja…
[cool]

Dajte kolegice ne prodajite mi burek.Pala je na 220 kad je cijelo tržište padalo iz Bog zna kojeg razloga.Vraćalo se polako kad se cijelo tržište vraćalo.Ali ovo sad nema veze sa tržištem.Pogledaj kakav naslov ima LKRI nakon izvješća i gdje je dionica danas.
Pogledaj kakvo izvješće ima KORF i gdje je dionica danas.Pogledaj kakvo izvješće je dao IGH i općenito šta se događa s IGH i gdi je dionica danas.
Po vama bi znači samo za DLKV trebalo vrijediti to što vi pričate.Kako da ne.
Tako da te bureke sa psihologijom i predviđanjem ovakvog pada na osnovu nekakve univerzalne logike, dok sve ostalo odoljeva u razumnim granicama, mi ne možeš prodat bar dok ne poludim. Kad si bila najaktivnija i najsvakodnevnija ovdje s negativnim komentarima manipulacije direktno na marketu su bile i sljepcima uočljive.Verdi ih je onda jako lijepo opisao

Moj prst nemiran ko tanana bršljenova grana

Sigurno je da kada uprava dalekovoda počne kupovati da je promjena trenda, trenutačno je silazni trend, do promjene trenda…….. Pozdrav

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/


Kolega,nema veze što ja šumom a ti drumom.Nema smisla da me sad ovdje krstiš nekakvim totalnom relativiziranim pričicama.Kao da u IGH ne možeš pronaći aferu ili u Korfu gubitke a možda i kakvu aferu.Ali to stoji gdi je ili bude lansirano a ovo je odjednom postao Hgspot.Kako da ne.Ne radi molim te budalu od mene.
Zna se šta je na marketu legalno i dopušteno a šta je manipulacija.Pa neka oni procjenjuju.Ako mali igrač pada jer si je uvijek sam kriv,onda neka i veći igrač pada i nek si bude sam kriv.To ti je zapravo ono najbitnije šta sam htio reći.


Dajte kolegice ne prodajite mi burek.Pala je na 220 kad je cijelo tržište padalo iz Bog zna kojeg razloga.Vraćalo se polako kad se cijelo tržište vraćalo.Ali ovo sad nema veze sa tržištem.Pogledaj kakav naslov ima LKRI nakon izvješća i gdje je dionica danas.
Pogledaj kakvo izvješće ima KORF i gdje je dionica danas.Pogledaj kakvo izvješće je dao IGH i općenito šta se događa s IGH i gdi je dionica danas.
Po vama bi znači samo za DLKV trebalo vrijediti to što vi pričate.Kako da ne.
Tako da te bureke sa psihologijom i predviđanjem ovakvog pada na osnovu nekakve univerzalne logike, dok sve ostalo odoljeva u razumnim granicama, mi ne možeš prodat bar dok ne poludim. Kad si bila najaktivnija i najsvakodnevnija ovdje s negativnim komentarima manipulacije direktno na marketu su bile i sljepcima uočljive.Verdi ih je onda jako lijepo opisao

Evo, više neću trošiti reči na tvoje priče o manipulasiji putem foruma već ću sve opisati tek jednom rečju: Bulšit!

Nažalost, ponavljam ti još jednom, ti mnogo toga ne razumeš i tu zasada nema pomoći. Drugarski ti savetujem uzmi mnogo vremena za edukaciju i sticanje iskustva, umesto pravim parama za početak pokušaj onim virtuelnim i kada ispečeš zanat, onda se okušaj na pravome marketu. A do tada lep pozdrav i svako dobro ti želim sa što manje izgubljenih i virtuelnih i pravih para…

Tira tara i pastira u frulicu kad zasvira...

Kad prestanete prodavati dionicu, može se tek tada očekivati, da će Uprava početi s otkupom
svojih vlastitih dionica…

Već smo rekli, da problem Uprave Dalekovoda u Hrvatskoj, leži u MUĆKU…. NEMA GAZDE… !
To malo prešetavanja u TOP 10 …. nije SRŽ prave , čvrste Uprave.
Da to postoji , ne bi se na ovakav kriminalan način , prodale dionice od stane NEKIH ČLANOVA
UPRAVE ..uoči OČEKIVANO- LOŠEG IZVJEŠĆA…
U Dalekovodu se među članovima Uprave – IGRAJU PRLJAVE IGRE….
Bilo bi najbolje da se ERSTE NIJE NAPLATIO na takav način. / kupnjom- dizanjem CIJENE..
a onda PRODAJOM zajedno sa ŠAKICOM MORALNO SUMNJIVIH ČLANOVA DLKV/

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!



Jau svaku ulazim stepenasto to znači ako pada svaki dan ulazim sa istim brojem i prodajem
stepenasto a ako cijena skoči iznad zadnje kupovne koliko ja mislim izletim sa svim i za sada
ide dobro tako radim i sa DLKV doći će on na svoje to uradim pred kraj toga dana.Samo sam
jednom na ATPL nešto igubio a u nekima sam i sada .Samo ne prodati ispod kupnje i sve se vrati-
samo strpljenja.

Ma daj, tako samo tvoj broker zaradjuje… ne more to tako, ako ćeš da staviš, onda stavi do kraja… [lol]

Dobro da ne duplaš količine u svakom stepenu unazad, jer bi ispod 200 dinara već bio u obvezi preuzimanja cele firme… A i ta stepenasta strategija me dosta podseća na kolegu s merdevinama…

Šalu na stranu. Ili kupuješ ili prodaješ, vidim ja da su vama svima ovde graf, trendovi i tehnička dosta strani pojmovi. A za riziko vs nagrada mnogi verovatno nisu ni čuli, osim na kladionici.

I kupovina na 320 po meni je imala rezona, samo za takva šta treba da znaš pravila igre, da se prema njima ispravna postaviš i budeš disciplinovan u igri. Ovako, more posle samo da gledaš kako ti se drugi smeju, a ti provodiš besane noći i kriviš sve i sva koji sotim veze nemaju.
[/quote]
Dragi kolega ja sam sav svoj ulog uduplo i izvukao i sada nemam što izgubiti i uopće se ne
nerviram u šta got uložio ovo je za mene sada igra LKPC sam pogađao 10 puta dno i vrh a
tu je bilo i velikih ulaganja u LKPC na 800 kuna i sad se igram,nije da ne volim ubosti
i kladim se na DLKV i zapamti ovaj post,počeo sam ulaziti na 265 ako treba godinu dana
ću čekati ali izlazak će biti + kad tad nisam od onih strašivih koji su se danas iskrcavali
džaba sve analize ako se nema hrabrosti i novaca a sve će doći na svoje.

hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

Fotije zašto gubiš vrijeme na dionici koja te ne zanima? Ili te zanima? Biće da je ovo drugo.
Po tvom pisanju između redova se vidi da ti ustvari Dalekovod vidiš kao najbolju priliku na ZSE a i šire.
Zdravo druže!
P.S. Pozdravi Boru Čorbu.


Sigurno je da kada uprava dalekovoda počne kupovati da je promjena trenda, trenutačno je silazni trend, do promjene trenda…….. Pozdrav

hehehe…
promijenio si ploču pajdo?

a kad je uprava prodavala i ja govorio da je to sell ko kuća ti si obećavao dokapitalizacije, Varšave, vadio stare linkove o poslovima, računao dobit…

a sad tako?? kredibilitet i konzistentnost nula!![bye]

"Bog će ga kazniti koliko druka!!" Rato, 2012

@ Mrao

Kolega Mrao, nepotrebno trošite silnu energiju ovdje pokušavajući dokazati nešto likovima koji su ovdje jer :
– pišu po nalogu i to im je vjerojatno u opisu posla ( u tom slučaju bih rekao da se radi o likovima koji su na neki način povezani s radom fondova i misle da su nedodirljivi, ali i dr. Ivo je to mislio)… a kako bismo mi to dokazali Hanfi, priupitao je ovdje netko…to ostavite nama koji znamo kako ćemo i što učiniti…pa na kraju krajeva i sam sam radio u HAGENI svojevremeno pa poznam neke ljude…. ili
– nemaju život ( kako drugačije protumačiti tu ovisnost o višenju na forumu od 0-24 h )
Ovo drugo je još i opasnije po njih ali oni zasad toga vjerojatno nisu niti svjesni…

Kolega, savjetujem da im uopće ne pokušavate kontraargumentirati. Vidjet ćete da ih ignoriranje puno više boli…

Uskoro promjena trenda i pri tome pesimisti ne mogu ništa………

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

Kad su dionice počele rasti………..u mislima sam se oprostila od ovih cijena ! Mislila sam , da je
tržište sazrelo, da je politika cijena dionica računajući CROBEX , neki PRIORITET ovog financijskog
društva OVE DRŽAVE…..i da VIŠE NIKAD neću gledati ove cijene…ZATO , JER DRUGI- ZRELI
LJUDI KOJI PLANIRAJU FINANCIJSKU BUDUĆNOST OVE ZEMLJE, NEĆE TO DOPUSTITI,
i da će štiteći cijene dionica , pomoći gospodarstvu na najdirektiniji način.

Izračunala sam koliko ću izgubiti na mogućnosti dokupa , jer niskih cijena – više neće biti…
Koji zaje……

Evo mi- opet prilike, no sada je za dokup i likvidaciju iz portfelja u ovoj rundi ..predviđena jedna druga miljenica..
Zapravo, gledajmo to s pozitivnije strane….Ipak sam , govorim za sebe / iskoristila prošli rast cijena za izlaz iz 3 dionice koje su bile nelikvidne … uz manje gubitke..i pripremila se za ostalo..

Znači, agonija se nastavlja ..zato kolege, PONOVNO ŽIVCE upregnite i u napad!

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

New Report

Close