DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 06.10.2024. u 17:41
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
3,45
14.864
4,311
3,46
3,48
-0,58%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


FI je pozitivno to je vidljivo dobit postoji

HANFA šalje upit zašto je dionica narasla 10% firma je dužna da se očituje ,a zašto isto tako ne vodi računa kad se krvnički siluje pad bez ikakovg razloga


Da ponovimo
dionica raste kad je kupnja jaca od prodaje i kad se kupuje vise nego prodaje…
Pada kad je obrnuto

Sto ti tu nije jasno

upamti da NEMA "dizanja" i "spustanja" dionica

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

da se nadovežem na DELUXA ako je i spušta kako vole neki reč, opet znači da ih ima viška za prodaju znači prodaja je jača pa prodaje svoje a ne tvoje, svako radi što može i za svoje pare

pepe7



FI je pozitivno to je vidljivo dobit postoji

HANFA šalje upit zašto je dionica narasla 10% firma je dužna da se očituje ,a zašto isto tako ne vodi računa kad se krvnički siluje pad bez ikakovg razloga


Da ponovimo
dionica raste kad je kupnja jaca od prodaje i kad se kupuje vise nego prodaje…
Pada kad je obrnuto

Sto ti tu nije jasno

upamti da NEMA "dizanja" i "spustanja" dionica
[/quote]

Pa kod DLKV je kupnja gotovo uvijek u odnosu na prodaju bar 1:4, dakle slabija…., jako.., jako dugo vremena nisam na DLKV vidio da je kupnja jača od prodaje…., pa ni onda kad su svi pjevali da to ide na 400 kn.. u tren oka… odnos se nije puno promijenio…

Kupio danas i smanjio prosjek na 280 kn, odnosno ukupni prosjek ( od 2005. g.) na 650 kn.
Najesen sam u plusu.

LP


Kupio danas i smanjio prosjek na 280 kn, odnosno ukupni prosjek ( od 2005. g.) na 650 kn.
Najesen sam u plusu.

LP

Ili na socijalnoj pomoći.

Bravo, bravo…još jedan "dasa od proseka…"
[lol]

Ti mora da imas stamparu para…

Još bi razumeo da si kupovo na 320 pa da sad nešta pokušavaš da ispeglaš, iako bi i to verovatno bila loša strategija, al od 650 i od 2005.g…., a na DLKV je uvek bilo dovoljno likvidnosti za uć i izać.
Heh, kapa dole drugar. I fala ti šta si natrčao s ovim gore postom kao zoran primer da raji pokažeš šta i kako ne treba raditi i čemu služe tehnička i stop-loss.

Tira tara i pastira u frulicu kad zasvira...

Sjetih se kupnje po 217kn,,,,,i čekam dokup na cca220 kn [kiss]

Pustite priče,memojte da vas prevedu žedne preko vode

Samo vi čekajte. Načekat ćete se. Skidat ćete s Aska već u ponedjeljak [lol]

Uopće me ne smeta što si netko pretovaruje po 255kn, može i po 10 kn i po 1000 kn što se mene tiče ali znam da je ja neću prodavati ispod 5000 kn.
A vi koji pričate o stop lossu knjige niste vidjeli. S time isto varate početnike…

Pomalo je čudno to trgovanje ovih dana. Ne pratim gledalicu stalno ali ulovim neke trenutke da bid i ask miruju, ne miijenjaju se a provode se transakcije "izvan gabarita". [rolleyes] Jesu li to dogovorena prkrcavanja ili nešto drugo?

marcello


Uopće me ne smeta što si netko pretovaruje po 255kn, može i po 10 kn i po 1000 kn što se mene tiče ali znam da je ja neću prodavati ispod 5000 kn.
A vi koji pričate o stop lossu knjige niste vidjeli. S time isto varate početnike…

Onda moraš unucima to oporučno ostaviti…. [rolleyes]

Vlasnik/nositelj računa Stanje [%] Vrsta računa Mjesto
1. CURATUS D.O.O. 228.650 9,97 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
2. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./ERSTE PLAVI OBVEZNI MIROVINSKI FOND 136.748 5,96 Skrb. račun SPLIT, HRVATSKA
3. PBZ D.D. 67.352 2,94 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
4. HRVATSKA POŠTANSKA BANKA D.D./KAPITALNI FOND D.D. 44.071 1,92 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
5. DALEKOVOD D.D. (1/1) 43.934 1,92 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
6. ERSTE & STEIERMARKISCHE BANK D.D. 40.640 1,77 Skrb. račun RIJEKA, HRVATSKA
7. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D. 28.389 1,24 Skrb. račun SPLIT, HRVATSKA
8. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./AZ OBVEZNI MIROVINSKI FOND 24.992 1,09 Skrb. račun SPLIT, HRVATSKA
9. MILIČIĆ LUKA 22.469 0,98 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
10. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 21.070 0,92 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
Ukupno: 28,70

Pojavio se novi igrač u top 10. [thumbsup]
Bilo bi zanimljivo vidjeti koliko se još ovakvih skrbničkih nalazi recimo u top 30.. [undecid]
Je li još 600 kuna cd u SKDD-u?

Ako naši dobiju posao u CG DLKV će biti dio toga

New Report

Close