DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 06.10.2024. u 09:23
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
3,45
14.864
4,311
3,46
3,48
-0,58%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


Pričate tu o Dalekovodu kao o nekakvoj problematičnoj tvrtki a očigledno je da to nema veze s vezom i da je cijeli Index silom srušen,i to snagom velikih
http://www.finanzen100.de/index/crox-croatian-traded-index-hrk-_H13611198_17958258/
Da je izvješće Dalekovoda bilo najsjajnije na svijetu ne bi pomoglo ako se nekome htjelo rušiti na ovom plitkom tržištu. Pričajte onda radije o kriminalu i rođacima u Ini, kojima se ništa nije dogodilo niti će.O njenom vrtoglavom skoku o kojem više niko ni riječ ne priča ko je tu imao koristi a tko bacio novce. U ovoj zemlji je masa zakona pisana za lopove,pa se ne treba čuditi da je masa regulative na Zagrebačkoj burzi također pisana tako da vječni Samodol može bezbrižno sljegati ramenima.

Za teorije zavere i druge probleme piši na adresu Markov trg nadležnima… ili idi na prosvede i najavljena okupljanja pa tamo leleči u horu s okupljenima. Ovde se raspravlja o kompaniji Dalekovod. I jašta da je problematična, da je sve u redu ne bi akcija padala a CEO pričao da se sučeljavaju sa najtežim i najneizvesnijim razdobljem od rata naovamo…

Tira tara i pastira u frulicu kad zasvira...

A koja to firma se ne sučeljava s najtežim i najneizvjesnijem razdobljem ? Pokaži mi tu firmu.
Čovječe,ova firma je prikazala dobit, kakva god ta dobit bila.Najavila je određene namjere rekonstuiranja.To znači da, uz brand koji jesu u europskim pa i svjetskim okvirima, budućnost izgleda dobro. A zašto ja uopće s tobom pričam ? Kad god je dionica potegla gore ti bi nestao na poduže vrijeme. Ti si izmišljeni lik s misijom.Ajde bok, pusti Josu na miru

Moj prst nemiran ko tanana bršljenova grana


A koja to firma se ne sučeljava s najtežim i najneizvjesnijem razdobljem ? Pokaži mi tu firmu.
Čovječe,ova firma je prikazala dobit, kakva god ta dobit bila.Najavila je određene namjere rekonstuiranja.To znači da, uz brand koji jesu u europskim pa i svjetskim okvirima, budućnost izgleda dobro. A zašto ja uopće s tobom pričam ? Kad god je dionica potegla gore ti bi nestao na poduže vrijeme. Ti si izmišljeni lik s misijom.Ajde bok, pusti Josu na miru

A ko je reko da mi pričamo, ja pišem ovde, a ne znam s kim ti pričaš…

Koji brend, pa dlkv je u europskim razmerima patuljak, al to ne znači da je imao bolju strategiju poslednjih godina da ne bi bio mnogo veća i uticajnija kompanija nego li je to danas.

Nagoveštaj restrukturiranja sam po sebi je dobra vest, no dok se ne vide prvi resultati, nemamo razloga za jači optimizam. Ponajpre jer se oni dosad po prvi puta suočavaju sa takvom situasijom istovremenog smanjenja poslovne aktinosti, izlaska na inostrana tržišta, visokim dugom i slabom likvidnošću te nedostatnim kešflovom za finansiranje normalnog poslovanja.

U tom je smislu budućnost neizvesna i zato je cena tu gde i je. "Berza" nije glupa, koliko god vi ovde plasirate vesti o sindikatu i manipulasiji.

Evo, pokazujem ti Končar koji prilično dobro pliva kroz krizu. Mislim da će i oni tek da nalete na veće probleme, no bilansi su dobri, kompanija prilično likvidna i imaju zavidan broj ugovorenih poslova u budućem periodu.

I čemu nervoza Đole, ako ti veruješ u kompaniju iako ne navodiš nikakve argumente za to na kojim se realnim osnovama temelje tvoja uverenja osim populističkih floskula sa druma, to je tvoja sopstvena stvar, a ja samo ukazujem na potensijalne probleme koji bi na putu oporavka mogli da zadese kompaniju. Nažalost, moram da primetim da ste mnogi veoma vezani za neke priče od kojih trenutno nema mnogo fajde. Ne znam zašta je to tako, ali malo razmislite o sopstvenim investicijama, potensijalnim prilikama i razlozima na čemu temeljite procene i alokaciju sopstvenih para. Lep pozdrav.

Tira tara i pastira u frulicu kad zasvira...

Foatijer,ja ne moram ni jednu riječ više napisati,dovoljno je pogledati kakvo je stanje u Top 10. Jasno je kao dan da se razni skrbnički računi krcaju.Doslovno ”krcaju” i to traje već mjesecima.Jasno je kao dan kako se manipuliralo cijenama cijelim putem.Ovdje sam skoro svaki dan u tom periodu i gledam što se događa. Osim što gledam u realnom vremenu pogledam na kraju dana i transakcije. I pisao sam već kad sam uočio jeftine manipulacije.
To mi je najbitnije, promatranje na licu mjesta.Sve ostalo su pjesme raznih manje ili više plaćenih novinskih i bankarskih cvrčaka.

Moj prst nemiran ko tanana bršljenova grana

Evo stigo "baja" na posao, malo kasni, gužva u tramvaju…..

Zadnje transakcije: Cijena Količina Iznos Datum
257,60 1 257,60 25.2.2011 10:20:25

marcello

niti firma vrijedi više niti posluje bolje … zaduženost povećana, imovina se prodaje a ti Mrao trubiš o krcanju … ja bi prije reko da se izlazi

Cookie Monster

Tko je ono dao usporedbu s titanikom, muzika svira a samo kapetan i posada znaju da će da ronjaju……..

ide Dalekovod polako gdje mu je mjesto DOWN

Tko je ovaj šta danas kupuje po 257 ako je išlo dosta niže.

hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

o da, na dalekovodu ima kupnje odma čim padne ali sa obzirom da restrukturiranje tek treba počet mislim da bi mogo još dobrano okliznut dolje..

+ jedan velik nalog

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

Netko baca lopatom po bidu. Jel propo dlkv? Sve na ovom marketu bolje drži cijenu od dlkv.

Ps. Zašto tebi Delux prolazi post jedinom?

New Report

Close