DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 06.10.2024. u 07:48
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
3,45
14.864
4,311
3,46
3,48
-0,58%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Pa dobro je da kupuju, ima manje dionica na burzi. Jel nekupuje on ko trejderi, da zaradi za burek i ok. Po meni je to dobro, bolje nego da prodaje





ako želimo naprijed treba nam nova uprava
ako ne želi uništiti sve šta je dobro do sada napravljeno
miličiću je najbolje da dokapitalizacijom omogući
novoj vlasničkoj strukturi da nastavi dalje
očito je u duši previše "socijalan"
samo na čiji račun,na svoj sigurno ne
možda nebi bio da se nije na račun nas dioničara
koji smo dionice platili nakrcao kao brod
samo mi mali diničari od toga nemamo ništa
bolje mu je da ne povlači mačka za rep
mogao bi sad kad je ionako na kraju
otiči kao negativac umjesto obnuto
treba znati prepoznati kada je vrijeme da makneš
nisu li mubarak i gadafi svježi primjeri toga
i zato hvala gosp. miličiću i sretan put [bye]
nadam se da ćemo se na skupštini dioničara vidjeti zadnji put

Koliko sam ja čuo gospodina Miličića ljudi poštuju, ipak je on u firmi dugo i živio je s njom, dok mu zamjeraju na dovođenju nekih ljudi iz HEP-a. Navodno su u HEP-u bili sretni što su ih se riješili (možda je politika tako htjela).
[/quote]
naravno da ga poštuju kad glumi ministra socijalne skrbi
ima sve predizpozicije da nasljedi kosoricu i ona je tak počela
samo na račun nas dioničara
nisam za masovna otpuštanja ali
ako je i nama sada jasno da za puno ljudi nema posla
kakav je on menađer pa da to nije vidio prije godinu dana
mogao je izaći pred ljude reći im nek se odluče
manje plače ili otpuštanja
pri tome nisam mislio na deklarativna smanjenja plača nego stvarna
usporedi troškove osoblja za 2009 i 2010
samo se dobro uhvati za stolac prije toga
i to uz puno manji promet[angry]
ko ga nebi volio ni drug tito nije znao bolje
samo što meni dionice nisu pale s neba već sam ih plačao i po 1000 kn

[/quote]
hm, možda, ali kažem možda, ne bi bilo loše da ima više socijalno osjetljivih kompanija, a ne samo onih koje pokreće ‘šturi kapitalizam’. to što je netko uložio novac u neku firmu i htio za tri dana dignut duplu zaradu i što su ga sad nestrpljenje i nervoza obuzeli ne znači da treba osuđivati nekoga tko nije spustio plaće ljudima i što nije otpuštao ljude. mislim, znam, svjestan sam, razumijem, da živimo u svijetu kojeg pokreće kapital, ali ne osjećam ljutnju zato što je netko pokazao razumijevanje za socijalu. da se razumijemo, ne mislim da treba uhljebljavati ljude i gomilati nepotrebne kadrove u neprofitnim granama kao što je npr. državna administracija [lol], ali ova firma radi, čak ju je netko izveo na strana tržišta i iako je tu zastupljena misao kako je to jedino zato što radi ispod cijene, osobno, mislim da firma uopće nije loša, da je cijenjena i da svoje poslove obavlja odlično. nisam siguran bi li norvežani angažirali nekoga samo da uštede nešto novca. opet, možda se varam i možda su moje misli utopija, međutim ne mogu nekoga osuđivati zbog pokazivanja socijalne osjetljivosti, a vjerujem da će i vrijeme dioničara, malih i velikih, doći. možda ne danas popodne, sutra ili sljedeći tjedan, ali … kod mene nema nervoze ni nestrpljenja.
uzdravlje
(hvala za loše ocjene, vjerujem da ću ih inkasirat… )
[/quote]
iz tvog posta nisam shatio dali si dioničar ili to namjeravaš postati
riječ utopija dobiva novo značenje nakon tvoje obrane "socijalnog" ponašanja uprave
sumljam da si svoju životnu ušteđevinu zarađenu vlastitim rukama
uložio u ovu dionicu
pod pretostavkom da većina drugih konkurentskih kompanija ne razmišlja "socijalno"
kolike su šanse da dlkv ne bankrotira po tebi?
osim ako je to ono šta bi tebi odgovaralo
ili možda barem neki pad radi jeftinije kupnje?

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfelerima...

Nemam ovu dionicu, ali razmišljam o kupnji. Vidim da je dosta pala u zadnjih par dana i to mi uvijek izgleda kao prilika za kupnju.

"Nature is always too strong for principle" - David Hume

Malo sam pročitao zadnjih 10 stranica ovog posta, dosta pesimizma. Sretno

"Nature is always too strong for principle" - David Hume

Još ćemo mi ovdje postavljati pitanja o socijalnoj osvještenosti dioničara DLKV-a.
Npr. želi li mali dioničar DLKV da firma otpusti 1500 ljudi i konačno postane visoko profitabilna ili da poćne poslovat s mil. gubicima (trenutni trend vodi prema tome).
Oni koji su ulagali u DLKV na razinama >1000 kn, vjerovatno su najosviješteniji……

Ako je za vjerovati pričama unutar firme, jedna državna služba upravo ovih dana intenzivnije radi na tome da im pomogne smanjiti broj zaposlenih i to počevši od onih bolje plačenih… [lol]

'ko zadnji, magarac...[img]http://www.pic4ever.com/images/www_MyEmoticons_com__fishing.gif[/img]


Ako je za vjerovati pričama unutar firme, jedna državna služba upravo ovih dana intenzivnije radi na tome da im pomogne smanjiti broj zaposlenih i to počevši od onih bolje plačenih… [lol]

pa očito da ni ne rade u interesu malih dioničara već u interesu zaposlenih od kojih nisu svi uložili
svoje novce u dlkv naprotiv u zadnje vrijeme samo prodaju
što se mene tiče nek ih čim prije spakiraju u remetinec jer ih se mi nećemo drugačije rješiti [bye]
a dlkv nemože više naprijed sa takvom ekipom na čelu
to može samo pokrenuti stvari u pozitivnijem smjeru [pray]

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfelerima...

Kupio sam jednu dionicu,od sad molim boga "da svi posjete remetinec"samo da moja dionica poraste i odma sutra prodam.Ja sam pravi investitor???



Ako je za vjerovati pričama unutar firme, jedna državna služba upravo ovih dana intenzivnije radi na tome da im pomogne smanjiti broj zaposlenih i to počevši od onih bolje plačenih… [lol]

pa očito da ni ne rade u interesu malih dioničara već u interesu zaposlenih od kojih nisu svi uložili
svoje novce u dlkv naprotiv u zadnje vrijeme samo prodaju
što se mene tiče nek ih čim prije spakiraju u remetinec jer ih se mi nećemo drugačije rješiti [bye]
a dlkv nemože više naprijed sa takvom ekipom na čelu
to može samo pokrenuti stvari u pozitivnijem smjeru [pray]
[/quote]

Da, da dovest će Selebaja ko kriznog meandžera valda na čelo pa će on da vodi ovakvu kompaniju…

Ajde matori ne laprdaj ovde više o nečem o čemu očito nemaš pojma… ti bi sve u aps ili na berzu…. a ko će da odradi ugovoreni posao? Pa vidi šta se desilo Ingri koja je otpustila kadar, nema posla ni za šaku pirinča, ko će da da posao kompaniji koja nema ljudske resurse da ga odradi?

Pare se uvek nadju ako je dobar posao u pitanju, kvalitetnih i obrazovanih projektanata i inženjera mnogo teže… Ima ih na berzi, no ti su ili nemušti ili nemaju dovoljno iskustva u ovoj branši.

Tira tara i pastira u frulicu kad zasvira...




Ako je za vjerovati pričama unutar firme, jedna državna služba upravo ovih dana intenzivnije radi na tome da im pomogne smanjiti broj zaposlenih i to počevši od onih bolje plačenih… [lol]

pa očito da ni ne rade u interesu malih dioničara već u interesu zaposlenih od kojih nisu svi uložili
svoje novce u dlkv naprotiv u zadnje vrijeme samo prodaju
što se mene tiče nek ih čim prije spakiraju u remetinec jer ih se mi nećemo drugačije rješiti [bye]
a dlkv nemože više naprijed sa takvom ekipom na čelu
to može samo pokrenuti stvari u pozitivnijem smjeru [pray]
[/quote]

Da, da dovest će Selebaja ko kriznog meandžera valda na čelo pa će on da vodi ovakvu kompaniju…

Ajde matori ne laprdaj ovde više o nečem o čemu očito nemaš pojma… ti bi sve u aps ili na berzu…. a ko će da odradi ugovoreni posao? Pa vidi šta se desilo Ingri koja je otpustila kadar, nema posla ni za šaku pirinča, ko će da da posao kompaniji koja nema ljudske resurse da ga odradi?

Pare se uvek nadju ako je dobar posao u pitanju, kvalitetnih i obrazovanih projektanata i inženjera mnogo teže… Ima ih na berzi, no ti su ili nemušti ili nemaju dovoljno iskustva u ovoj branši.

[/quote]
nitko nije nezamjenjiv
da se nismo rješili sanadera gdje bi danas tek bili
njegovi pajdaši nek mu se pridruže
već će to poboljšati perspektivu i cijenu dionice
s moje pozicije gledajući puno gore nemože biti a za poboljšanja ima puno prostora
želim upravu koja će raditi u interesu svih dioničara
a ne samo onih povlaštenih koji manipuliraju cijenom puštanjem ciljanih informacija
nekoliko dana prije objave godišnjeg izvješća koji je neočekivano loš s obzirom
na prva tri kvartala ako nije kriminolno sigurno je nemoralno i nekorektno
prema ostalim dioničarima,sram ih može biti[angry]
i zato u remetinec s njima bit će nam bolje
svatko ima pravo na svoje mišljenje
a što se tiće "laprdanja" ti se barem nebi trebao javljati tko laprda više od tebe
ja barem imam dionice za razliku od tebe
kad uložiš lovu možda ćeš razumjet moj stav

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfelerima...





Ako je za vjerovati pričama unutar firme, jedna državna služba upravo ovih dana intenzivnije radi na tome da im pomogne smanjiti broj zaposlenih i to počevši od onih bolje plačenih… [lol]

pa očito da ni ne rade u interesu malih dioničara već u interesu zaposlenih od kojih nisu svi uložili
svoje novce u dlkv naprotiv u zadnje vrijeme samo prodaju
što se mene tiče nek ih čim prije spakiraju u remetinec jer ih se mi nećemo drugačije rješiti [bye]
a dlkv nemože više naprijed sa takvom ekipom na čelu
to može samo pokrenuti stvari u pozitivnijem smjeru [pray]
[/quote]

Da, da dovest će Selebaja ko kriznog meandžera valda na čelo pa će on da vodi ovakvu kompaniju…

Ajde matori ne laprdaj ovde više o nečem o čemu očito nemaš pojma… ti bi sve u aps ili na berzu…. a ko će da odradi ugovoreni posao? Pa vidi šta se desilo Ingri koja je otpustila kadar, nema posla ni za šaku pirinča, ko će da da posao kompaniji koja nema ljudske resurse da ga odradi?

Pare se uvek nadju ako je dobar posao u pitanju, kvalitetnih i obrazovanih projektanata i inženjera mnogo teže… Ima ih na berzi, no ti su ili nemušti ili nemaju dovoljno iskustva u ovoj branši.

[/quote]
nitko nije nezamjenjiv
da se nismo rješili sanadera gdje bi danas tek bili
njegovi pajdaši nek mu se pridruže
već će to poboljšati perspektivu i cijenu dionice
s moje pozicije gledajući puno gore nemože biti a za poboljšanja ima puno prostora
želim upravu koja će raditi u interesu svih dioničara
a ne samo onih povlaštenih koji manipuliraju cijenom puštanjem ciljanih informacija
nekoliko dana prije objave godišnjeg izvješća koji je neočekivano loš s obzirom
na prva tri kvartala ako nije kriminolno sigurno je nemoralno i nekorektno
prema ostalim dioničarima,sram ih može biti[angry]
i zato u remetinec s njima bit će nam bolje
svatko ima pravo na svoje mišljenje
a što se tiće "laprdanja" ti se barem nebi trebao javljati tko laprda više od tebe
ja barem imam dionice za razliku od tebe
kad uložiš lovu možda ćeš razumjet moj stav
[/quote]

I ja imam akcija, verovatno mnogo više od tebe… ne naravno ovih, jer ja nastojim ne bacat pare u vetar… već na njima zaraditi.

Tira tara i pastira u frulicu kad zasvira...

Pričate tu o Dalekovodu kao o nekakvoj problematičnoj tvrtki a očigledno je da to nema veze s vezom i da je cijeli Index silom srušen,i to snagom velikih
http://www.finanzen100.de/index/crox-croatian-traded-index-hrk-_H13611198_17958258/
Da je izvješće Dalekovoda bilo najsjajnije na svijetu ne bi pomoglo ako se nekome htjelo rušiti na ovom plitkom tržištu. Pričajte onda radije o kriminalu i rođacima u Ini, kojima se ništa nije dogodilo niti će.O njenom vrtoglavom skoku o kojem više niko ni riječ ne priča ko je tu imao koristi a tko bacio novce. U ovoj zemlji je masa zakona pisana za lopove,pa se ne treba čuditi da je masa regulative na Zagrebačkoj burzi također pisana tako da vječni Samodol može bezbrižno sljegati ramenima.

Moj prst nemiran ko tanana bršljenova grana

New Report

Close