DKVS (Đakovština d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DKVS (Đakovština d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Ovo je sad nešto kao hrkljuš.
http://hr.wikipedia.org/wiki/Hrklju%C5%A1

Čekamo da stečajni upravitelj vikne: "Hrkljuš!"
Tko ostane sa dionicama u rukama može se smatrati pobjednikom.

Je li netko vidio stecajnog upravitelja u zadnje vrijeme? Tko je pobjedio?

Radnici su loše radili a htjeli su nezarađene velike plaće .

Love nije bilo a loši radnici su vršili pritisak na upravu da isplati velike plaće .

Uprava nije imala drugog izlaza nego u banci dignuti kredit sa kamatama za isplatu plaća .

Kada je došlo vrijeme za plaćanje kredita i kamata love nisu imali pa su opet digli kredit .

I tako su dizali kredite (jer su radnici tražili nezarađeno) dok nije cijela tvrtka propala .

Sada ti isti radnici traže od nas sviju da svakom od njih damo 100.000,00 kn otprenine .

Svaka čast da ministar neće dignuti 30 miliona kredita da bi radnicima isplatili otpremnine .

Na isti način kako je propala njihova tvrtka mogla bi propasti cijela Hrvatska .

Danas loši radnici Đakovštine dolaze u Zagreb umjesto da se prime nekog posla .
Ako Vlada popusti i da im lovu sutra će doći i drugi loši radnici i seljaci .
Vjerojatno će njihov dolazak iskoristiti Holding koalicija i Josipović za stjecanje popularnosti .
Očekujem od Vlade da im da moralnu podršku ali lovu nikako ne .

.

@Pero7…gdje je žito [lol]


@Pero7…gdje je žito [lol]

@ domobran ,

kao dobar domobran ja znam gdje je " žito" u mojoj tvrtki .
A zaposlenici Đakovčanke sigurno znaju gdje je njihovo žito .
Pa nije to žito nestalo preko noći .
Svako nek čuva svoje "žito" .
Nedajte svoje "žito" dok lova ne sjedne na vaš račun !
I trošite samo zarađeno !

.


Jadni radnici su šutili i držali skale lopinama dok su krali u Đakovštini .

I sad njih 300 traži od nas koji plaćamo poreze da im isplatimo 30.000.000,00 kn !

Svakom po 100.000,00 kn !

30 miliona da im mi platimo otpremninu !

Pa nisu oni jadni radnici , mi smo jadni koji bi im morali dati lovu !

Pa tko je još dobio otpremninu u tvrtki koja je kihnula zbog lošeg rada radnika .

Šta će biti ako ovima damo lovu ?

Morat ćemo dati i ostalim lošim radnicima , koji hoće kruha bez motike !

Okrenimo se dobrim radnicima koji stvaraju nove vrijednosti !

Danas , 15. listopada će se na Jelačić placu okupiti svi Grebatori koji bi htjeli kruha bez motike !

Provjerite , biti će prisutni svi predstavnici 700 vrsta sindikalnih udruga , loši radnici gubitničkih tvrtki , pezioneri sa nezarađenim mirovinama , studenti koji studiraju za Hrvatskoj nepotrebna zanimanja , ….

Provjerite ,

nikog neće biti iz realnog sektora koji stvaraju dodane vrijednosti i plaćaju poreze , neće biti ni jednog penzionera sa 40 g mirovinskog staža , neće biti ni jedan student strojarstva , FER a ….
[/quote]

Otkuda tebi Pero7 pravo da govoriš ovako za ljude koji su radili svoj posao sve ove godine? Vrijeđaš ljude pod pseudonimom. Reci lijepo ime i prezime pa ću ja otići kod bivših radnika Đakovšine i reći im da taj i taj za njih govori to i to. E, ali malo si se ukenjkao jer znaš da lažeš i da agitiraš za neke stranke i interesne skupine. Ne znam samo kako ti administrator dopušta da govoriš te stvari o jadnim ljudima koji su ostali bez posla i na cesti.
Situacija sa Đakovštinom je jasna kao dan. Poduzeće je okradeno, dovedeno do ruba i ponuđeno za sanaciju za sitne pare. To je prava istina. Isti model kao i svugdje u Hrvatskoj. I zato mislim da bi ovakve kao što si ti ozbiljni špekulanti i dioničari trebali jednostavno ignorirati, a ja sam samo želio ukazati na to i prestajem te komentirati, odnosno ignoriram te.

http://www.seebiz.eu/dakovstina-je-tek-pocetak-dolazi-vruca-zima-za-vladajuce-i-polarna-za-nezaposlene/ar-16029/
95% istinito!

Nema nama spasa !

Vlada je pod pritiskom oporbe i medija pokleknula i isplatit će otpuštenim radnicima otpremnine .

Naravno da će za te otpremnine Vlada morati dignuti kredite koje će otplaćivati naši praunuci .

To je poučan primjer za sve loše radnike :

morate 10 dana bauljati po ulici pa će Vlada popustiti i platiti vam što god zaželite .

Najprije u kombinaciji HDZ/Agrokor, radnicima Đakovštine uništena i oduzeta je tvtrka, te uzeli im kruh, a sada će im Vlada velikodušno i uz puno pompe prosuti mrvice da šute.

Jedino pravedno Rješenje bi bilo neko obeštećenje i radna mjesta u Agrokoru na min. 5 godina.

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

Dali je ovo Hrvatska isplatila radnike kao najveći dioničar ili kao socijalno osjetljiva država? Koliko će se još država miješati u privatne tvrtke?

Je li ovo kolega Lopina na braniku Đakovštine danas pazario 10komada….

odusevljava me kada vlada javno objavi da ce krsiti zakone koje je sama donijela!

evo objave kako ce krsiti zakon Vaš link

stecajni zakon ce biti u cijelosti izigran! vlada ne smije isplatiti niti kunu radnicima dok ne podmiri sebe samu, glavnog razlucnog vjerovnika.

druga ekstremna glupost je da ce podmiriti "radnike sljakere" ali ne i "radnike uprave".

ludo me interesira da li ce stecajni upravitelj postupiti po zakonu ili po jaci!

Stop telling lies about me and I'll stop telling the truth about you.


odusevljava me kada vlada javno objavi da ce krsiti zakone koje je sama donijela!

evo objave kako ce krsiti zakon Vaš link

stecajni zakon ce biti u cijelosti izigran! vlada ne smije isplatiti niti kunu radnicima dok ne podmiri sebe samu, glavnog razlucnog vjerovnika.

druga ekstremna glupost je da ce podmiriti "radnike sljakere" ali ne i "radnike uprave".

ludo me interesira da li ce stecajni upravitelj postupiti po zakonu ili po jaci!


bravo kolega!!!

New Report

Close