DKVS (Đakovština d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DKVS (Đakovština d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Nije Todi problem preuzeti Belje do kraja ni po 300 kuna, svejedno nisu kune nikad ni bile njegove, ali zašto bi kada ima i jeftinijih načina!


guske u magli. stoka sitnoga zuba.gdje im je bio radnički savjet.odrekli su ga se.žao mi je te jadne, male, neobrazovane i opljačkane skupine balkanaca. sukrivci su za svoje stanje, kao i svi mi ostali za stanje u zemlji.
usporedbe radi.
jednom je jedan njemački filozof napisao, a u svezi nacizma, stradanja ljudi i ljudke neosjetljivosti za tuđu patnju i stradanje.otprilike je išlo ovako:" najprije su na red došli komunisti. nisam digao svoj glas protiv jer nisam komunist.onda su došli na red židovi. ni tada nisam digao svoj glas protiv jer nisam židov………, a onda sam na red došao ja. nitkog više nije bilo da digne svoj glas protiv.

bravo.ovo je najbolji post koji sam pročitao u dugo vremena.živa istina

Moji postovi predstavljaju nagovor na kupnju i prodaju dionica a sve u cilju zarade na tuđoj nesreći.


… žao mi ljudi… SRAMOTA

da…sramota…ČIJA ?

Moja ili tvoja ?

Tko je "zapalio žito " ?

Molim lijepo, što su ti radnici radili u poduzeću ? Hladili muda ? radili su ? Savjesno ?

– možda .

Nekad u socijalizmu, nije bilo bitno što i gdje radiš, ili provodiš radno vrijeme, na kraju mjeseca, plaća je stizala .

U kapitalizmu, ti kao mali radnik , nažalost trebaš postupaiti kao da je cijela firma tvoja, iako dobivaš mrvice od profita . To nitko ne shvaća .

Možete li zamisliti, da su djelatnici u Pevecu, za 100 Kn prodavali namještaj , televizije ili građevinski materijal koji vrijedi nekoliko tisuća ? I onda izašli na ulicu jer je Pevec otišao u stečaj ?

…no da se vratim na Đakovštinu . NJIMA su pred nosom ISPRAZNILI silose ?!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ALOOOOOOO??????

svaki dalji komentar je suvišan .

I sada se odjednom nezna gdje je žito.? Malo sutra . Zato Vlada i ne reagira. Svi su mazali.Uopće mi nije jasno što žele radnici . Neka pokrenu sudski postupak, ali ne, oni to ne žele, tu su se omastili, a sada još žele i od države " Pomast " . S kim si, takav si .

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?


Čobi je formalno u pravu kad kaže da država nije obvezna pomoći jer je pokrenut stečaj, ali sramotno je da:
1. je ta ista država u Đakovštini imala preko 30% vlasništva koje joj je propalo zbog nezainteresiranosti i lošeg vođenja firme (a to je bila imovina svih nas, ne jace ili čobija!!)
2. zbog nemara države oštećeni su i seljaci i radnici koji su osali bez plaća i otpremnina
3. ta ista država nekvalitetno je koristila svoj kontrolni aparat i puštala je da u Đakovštini radi tko što hoće i sad kažu jaca i čobi – a eto dogodilo se…i nikome ništa

da je ovo jedan slučaj, ajde….ali to je ovoj loše organiziranoj državi masovna pojava!

Da je ta ista drzava pokusala prodati svoj udio u Djakovstini vjerojatno bi sindikat organizirao blokiranje ulaza.

Ti radnici su mogli traziti izlazak drzave iz vlasnicke strukture, ali nisu jer su vjerovali da im je bolje sa drzavom kao najvecim dionicarem. Pogresno su procijenili i sada trebaju snositi posljedice svojih pogresnih procijena.

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan


… žao mi ljudi… SRAMOTA

Nitko iz života nije živ izašao, pa neće ni ovi koji su ih pokrali !

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

Jadni radnici su šutili i držali skale lopinama dok su krali u Đakovštini .

I sad njih 300 traži od nas koji plaćamo poreze da im isplatimo 30.000.000,00 kn !

Svakom po 100.000,00 kn !

30 miliona da im mi platimo otpremninu !

Pa nisu oni jadni radnici , mi smo jadni koji bi im morali dati lovu !

Pa tko je još dobio otpremninu u tvrtki koja je kihnula zbog lošeg rada radnika .

Šta će biti ako ovima damo lovu ?

Morat ćemo dati i ostalim lošim radnicima , koji hoće kruha bez motike !

Okrenimo se dobrim radnicima koji stvaraju nove vrijednosti !

Danas , 15. listopada će se na Jelačić placu okupiti svi Grebatori koji bi htjeli kruha bez motike !

Provjerite , biti će prisutni svi predstavnici 700 vrsta sindikalnih udruga , loši radnici gubitničkih tvrtki , pezioneri sa nezarađenim mirovinama , studenti koji studiraju za Hrvatskoj nepotrebna zanimanja , ….

Provjerite ,

nikog neće biti iz realnog sektora koji stvaraju dodane vrijednosti i plaćaju poreze , neće biti ni jednog penzionera sa 40 g mirovinskog staža , neće biti ni jedan student strojarstva , FER a ….

.


…no da se vratim na Đakovštinu . NJIMA su pred nosom ISPRAZNILI silose ?!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ALOOOOOOO??????

svaki dalji komentar je suvišan .

nije suvišan! a gdje je bila vlada/država kao većinski vlasnik Đakovštine? tko je kontrolirao pšenicu pohranjsnu u silose? što su radila državna regulatorna tijela???

sve što pišem moje je mišljenje, i ne može se shvatiti kao investicijski savjet ili preporuka za kupnju i prodaju dionica!

jel zna netko šta je tu točno bilo sa tim žitom !? puno je to žita … zanim me jeli todorić eva lova sjela na račun đakovštine ili … molim nekoga tko je upućen da nam pojasni !? hvala

Cookie Monster

Žito je nestalo. Golubovi pojeli. Zašto se ovom dionicom još uvijek trguje?

piše da je kupovo žito po 1,10 a cijena na tržištu je bila od 2,05-2,15 .. znači ili je dio išo na crno ili je znao da nešto ne štima .. smrad, on preuzima mercator a dobavljačima dužan . i onda mi netko kaže da je on super jer zapošljava ljude … 95% ljudi robuje za crkavicu u tom Agrokoru, kad mu vidim reklamu i hrvatsku zastavu povraća mi se …

Cookie Monster


jel zna netko šta je tu točno bilo sa tim žitom !? puno je to žita … zanim me jeli todorić eva lova sjela na račun đakovštine ili … molim nekoga tko je upućen da nam pojasni !? hvala

Isto je bilo ko i u svim ostalim tvrtkama :

radnici su loše radili a htjeli su nezarađene velike plaće .

Love nije bilo a loši radnici su vršili pritisak na upravu da isplati velike plaće .

Uprava nije imala drugog izlaza nego u banci dignuti kredit sa kamatama za isplatu plaća .

Kada je došlo vrijeme za plaćanje kredita i kamata love nisu imali pa su opet digli kredit .

I tako su dizali kredite (jer su radnici tražili nezarađeno) dok nije cijela tvrtka propala .

Sada ti isti radnici traže od nas sviju da svakom od njih damo 100.000,00 kn otprenine .

Svaka čast da ministar neće dignuti 30 miliona kredita da bi radnicima isplatili otpremnine .

Na isti način kako je propala njihova tvrtka mogla bi propasti cijela Hrvatska .

.


piše da je kupovo žito po 1,10 a cijena na tržištu je bila od 2,05-2,15 .. znači ili je dio išo na crno ili je znao da nešto ne štima .. smrad, on preuzima mercator a dobavljačima dužan . i onda mi netko kaže da je on super jer zapošljava ljude … 95% ljudi robuje za crkavicu u tom Agrokoru, kad mu vidim reklamu i hrvatsku zastavu povraća mi se …

Natječaj je bio namještem, a kao i natješaji prije toga. Međutim interesantno je kako DORH i USKOK to nikako nemogu vidjeti, starh ih je. Ipak to nije neki bivši Premijer i sl. on kontrolira previše ljudi u RH. Kontrolira medije i politiku, sve skupa prevelika moć jednog pojedinca, još samo da organizira paravojsku i držvni udar mu je zagarantiran.

Jedino riješenje je damu se nacionalizira Agrokor i svid djelatnicima, uključujići sve ove pokradene dodojele dionice Agrokora. Sve po zakonu, ali i pravda zadovoljena.

Agrokoru treba i odmah oduzeti i uskratiti poticaje jer je poslije INE najveći uvoznik u RH, a iste prosljediti proizvodnji ili ribarima i seljacima za što su i namjenjeni. Poticaji su novac HR građana odnosno porezni novac, a koji se troši za stimulans Agrokora koji nam to vrača preskupom i nekvalitetnom hranom, uvoznom, kako bi vratio kamate od kredita za razno razne akvizicije po regiji.

Agrokoru se jednostavno ne isplati kupovati hranu od HR seljaka pored Mađara pa sada gledajte koliko je to dnevna šteta za RH ; seljaci propadaju, hrana nekvalitetna pa trpi zdravstveno, poticaji od poreze idu Agrokoru, a dobit troši na kamate stranih banaka.

Kada bi Agrokor kupio Mercator i time svim građanima RH jamčio niže cijene prehrane većom količinom ponude imalo bi i smisla, ali njegove akvizicije plaćaju porezni obveznici od prvoga dana, a što je veći hrana je skuplja i lošija.

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

New Report

Close