DKVS (Đakovština d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DKVS (Đakovština d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Država može pomoći radnicima Đakovštine;

Đakovština je očito pala zbog pranja žita za Agarkor d.d. i Žito d.d.. Sada bi država trebala zaposliti radnike Đakovštine u Žitu i Agrokoro preko ponude koji ovi nemogu odbiti .

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

Todorić se okoristio od tog žita, dobio od ove države korupcijom najveće carstvo u ex Yu, sad Todoriću smrade smrdljivi daj radnicim pare , zaradio si na njihovom žitu … bilo bi moralno. .. mrzim Konzum i Todorića .. Taj lik nema niti jedan proizvod iole kvalitetan, sve je podrđeno profitu, gadi mi se samo tako … kupujmo hrvatsko a dolazi iz afrike .. sad kad treba po zakonu dat pare za Belje žali se US, … govno jedno pedersko

Cookie Monster

@ Saladin

Dali se zna,tko je odgovoran za nestanak žita iz Đakovštine ?

p.s.Nisam upucen ali mi je strašno žao radnika i da ova Vlada ima malo morala……….ali ne samo Vlada, vec cijeli Sabor i svi politicari .

Možda bi se našao netko tko ima morala,ali njima fali nešto što se zove ”cojones”…
Pa ti vidi tko će biti prvi optimist.
Inače slažem se sa rečenim.

''Only last week I murdered a rock, injured a stone, hospitalized a brick. I'm so mean I make medicine sick!”

– nikako mi nije jasno zašto bogati dioničari Đakovštine ne pomognu one jadne radnike Đakovštine u onom vladinom logoru.

– I love this game.
Pozdrav !

ovo sta se deseva radnicima djakovstine je sumrak pravne drzave jer svi sve znaju i zna se kome je pokrao zito a ko kukolj

Jadni radnici su šutili i držali skale lopinama dok su krali u Đakovštini .

I sad njih 300 traži od nas koji plaćamo poreze da im isplatimo 30.000.000,00 kn !

Svakom po 100.000,00 kn !

30 miliona da im mi platimo otpremninu !

Pa nisu oni jadni radnici , mi smo jadni koji bi im morali dati lovu !

Pa tko je još dobio otpremninu u tvrtki koja je kihnula zbog lošeg rada radnika .

Šta će biti ako ovima damo lovu ?

Morat ćemo dati i ostalim lošim radnicima , koji hoće kruha bez motike !

Okrenimo se dobrim radnicima koji stvaraju nove vrijednosti !

.


– nikako mi nije jasno zašto bogati dioničari Đakovštine ne pomognu one jadne radnike Đakovštine u onom vladinom logoru.

– I love this game.
Pozdrav !

Tako je…evo hvale vrijedno,kolega lopina je sa radnicima Đakovštine na čelu kolone [thumbsup]

Izuzetno je teško ostati hladnokrvan na događaje oko prosvjeda bivših djelatnika.
U ovoj tragediji – problem je zasad dvostruki:

1. Neupućenost i potpuna neinformiranost bivših djelatnika bez točne pravne zaštite, a za to je
kriva opet Vlada …jer ne radi dobro sa sindikatima i svojim desetinama lijenih savjetnika- koji
sjede u toplim kancelarijama- umjesto da rade sa ljudima i traže rješenje za prosvjednike…

2. Potpuno izgubljena država , koja zaokupirana svojim uzdrmanim prijestoljem- ne vidi
načina aktiviranja socijalnih elemenata pomoći u takvim kriznim razdobljima za nezaposlene…

Prava tragedija i slika nezrelog kapitalističkog odnosa prema transformaciji malih radnih
organizacija i njihove propasti u globalnom širenju kompanija….. Za svaku osudu države koja nije
pomogla radnicima u najosnovnijoj socijalnoj zaštiti i pravima.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


Pa nisu oni jadni radnici , mi smo jadni koji bi im morali dati lovu !
Pa tko je još dobio otpremninu u tvrtki koja je kihnula zbog lošeg rada radnika .

– a jeste škrtavi.
– pa nećete vi dati lovu, lovu će dati država.
– kako mislite da će tu dioničari dizati dividendu ako radnici ne budu radili ???

– a problem je stvarno jednostavno rješiv.
– tu država ima 30.75% dionica.
– ako su gospon Todoriću prodavali firme za 1kn pa valjda mogu i tim radnicima to prodati za 1kn.
– potom radnici angažiraju burzovnog stručnjaka gospon Lopinu i eto im love na burzi koliko god hoće.
– usput se dodatno napravi jedna dokapitalizacija i eto love koliko vam drago.
– a potom ponovno mogu krenuti u novi ciklus magije kako nestaje pšenica iz silosa.

– I love this game.
Pozdrav !


Izuzetno je teško ostati hladnokrvan na događaje oko prosvjeda bivših djelatnika.
U ovoj tragediji – problem je zasad dvostruki:

1. Neupućenost i potpuna neinformiranost bivših djelatnika bez točne pravne zaštite, a za to je
kriva opet Vlada …jer ne radi dobro sa sindikatima i svojim desetinama lijenih savjetnika- koji
sjede u toplim kancelarijama- umjesto da rade sa ljudima i traže rješenje za prosvjednike…

2. Potpuno izgubljena država , koja zaokupirana svojim uzdrmanim prijestoljem- ne vidi
načina aktiviranja socijalnih elemenata pomoći u takvim kriznim razdobljima za nezaposlene…

Prava tragedija i slika nezrelog kapitalističkog odnosa prema transformaciji malih radnih
organizacija i njihove propasti u globalnom širenju kompanija….. Za svaku osudu države koja nije
pomogla radnicima u najosnovnijoj socijalnoj zaštiti i pravima.

Treba zabraniti TV Dnevnik i slicne emisije, ovo je otislo predaleko.

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan

________________________________________________________________
Twixer :

Treba zabraniti TV Dnevnik i slicne emisije, ovo je otislo predaleko.

_________________________________________________________________

To je prava istina .
Danas TV dnevnici (svi) služe kao škola za grebatore u predmetu : Kako doći do kruha bez motike !
U Hrvatskoj samo 300 tisuća radi na stvaranju dodane vrijednosti a ostali samo razmišljaju kako im oteti koju kunicu .
Osobno sam dobio otkaz ( bez otpremnine ) i odmah sutra (bez prijave na burzu) sam se samozaposlio.
I tu mi je krenulo .
Sada tek vidim kako su me u bivšoj tvrtci iskorištavali .

.

New Report

Close