DKVS (Đakovština d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DKVS (Đakovština d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

"Najave o sutrašnjem prosvjedu stižu iz seljačke Udruge Brazda, čiji predsjednik Matija Brlošić kaže, kako su u svim dosadašnjim pregovorima Vlada i resorno ministartvo obećavali riješiti problem, ali je sve ostalo na deklarativnoj razini. Nije pravedno da je dio seljaka iz ovog slučaja obeštećen, a preostalih 500 do 600 proizvođača nije dobilo ni lipe i osjećaju se sve više zaboravljenima, upozorava Brlošić.
Propaloj tvrtki, koja je nedavno dobila nove vlasnike, predali su oko 8 tisuća tona uroda u vrijednosti 6,7 milijuna kuna. U međuvremenu se kao moguće rješenje pojavila opcija da zakinuti seljaci budu namireni tako da država, odnosno Ministarstvo financija, u prodaji imovine Đakovštine svoja prava nad novom halom Mašinske radionice prenese na još neisplaćene ratare, no realizacije i dalje nema. Prosvjedom će seljaci tražiti novi susret s ministrom Čobankovićem, ali i vlasnikom Žita. Odlučit će i hoće li nakon prosvjeda ići u radikalnije aktivnosti."

Ovo niti je nagovor na kupnju niti na prodaju, samo informacija, eto da znate.

Danas prosvjed u 12 00, gdje su naši proizvodi…… [angry] [angry] [angry]

Pustite priče,memojte da vas prevedu žedne preko vode


Danas prosvjed u 12 00, gdje su naši proizvodi…… [angry] [angry] [angry]

Samljeveni na policama Konzuma!! [lol]

To nemoš vjerovat ,svjesni smo i znamo da su u RH dosta firmi imali problema sa restrukturiranjem međutim evo jednog svjetlog primjera i pametne države to je Zdenka ….pokupila ipard i sapard programe i niko nije puno oštečen ovo sa Đakovštinom je velika igra čisto mi je žao tih ljudi koji su i danas ponosno stojali i tražili svoju muku i trud.Zanima me završna igra jel bi trebo rasplet događaja poslat preko grane,pa nek onda ti traže kredite od Eu.Naj negativnija je izjava stečajnog koji nema kulture ni obzira prema tim ljudima i ponaša se kaubojski ja iskreno nemogu trpit njegove ispade i moje rješenje je jedino sud ako to neuspije onda ide ono seljačko. [wink]

Pustite priče,memojte da vas prevedu žedne preko vode


Danas prosvjed u 12 00, gdje su naši proizvodi…… [angry] [angry] [angry]

pisi kuci propalo

http://www.vecernji.hr/regije/ni-lipu-nam-nisu-platili-8000-tona-psenice-clanak-250123

nema kruha ovdje

[bye] [bye] [bye]

moje pisanje na forum nije nagovor na kupnju prodaju ili bavljenje dionicama ... moj odlazak sa foruma je zbog moderatora

Da i ja sam jedan koji ih je tužio i mislim iči do kraja,ako naše institucije neznaju napravit reda idemo do euro suda.Zamislite koliko je još dioničara u igri i koliko če tu biti zbrke,čobi nas je naveo da predamo i uskladištimo robu neko je pokrao a neko je i kupio ukradenu robu idemo tiho i smireno .znači postoji mogučnost da ih tužim i za dionice.Ovakvim mahinacijama u Rh se mora stat na kraj. [thumbsup]

Pustite priče,memojte da vas prevedu žedne preko vode


se sjecate devedestih godina isto je bila afera sa psenicom isto je zito nestalo i niko nikad nije oktrio nit odgovororio povijest se ponavlja a ona je uciteljica zivota institucije neka rade svoj posao i zato su neki privremeno zadrzani u austriji

moje pisanje na forum nije nagovor na kupnju prodaju ili bavljenje dionicama ... moj odlazak sa foruma je zbog moderatora

Kol.hvala na podrški uskoro i ako ….bit če još bježanja…. [cool]

Pustite priče,memojte da vas prevedu žedne preko vode

Evo prosvjedi non stop ,sad i konje oče navodno zbog zemlje a tu če prebit zube,naime najavljen skup prosvjed 20.2.2011.
Sramota svagdje ide hrana gore i u normalnim državama takve firme dobrano posluju,a kod nas sve kontra,i takočemo jednog dana čitat u izvješčima pala vlada zbog konja i ovaca,,,,, [lol]

Pustite priče,memojte da vas prevedu žedne preko vode

Vidim da me ocijenjujete jel tražim samo svoje pokradeno žito i pravo na svoj uloženi novac,,znamo gdje je žito i ko ga je kupio evo možda su ljudi izišli na prosvijede jeduči tuđi trud i muku pa bih i tu izrazio kakvu kvalitetu posjeduje Đakovačko brašno,,,,,nažalost nama je dosta saginjanja pred bilo kim točno znamo koje su političke stranke učestovale u ovim aferama i nek se nadaju takom odazivu birača.Sutra idemo dostojanstveno prosjedovat za Ergelu,naime nemamo Rodilište naša dijeca nemaju Ortodonta i stvarno puno se toga ovdje nakupilo,evo još neznam dali su mi prijatelji došli iz Libije jedni idu u Afganistan drugi čekaju ulazak u Eu večina njih da se može iselit i radit u Eu.Svaka čast prosvjsdnicima danas na dostojanstvenom ponašanju a posebno 1.2.3.4.5.6.7. iSP [cool]

Pustite priče,memojte da vas prevedu žedne preko vode

Pipunić najavio zapošljavanje radnika koji su dobili otkaz..izvor radio đakovo [wink]

Pustite priče,memojte da vas prevedu žedne preko vode



Danas prosvjed u 12 00, gdje su naši proizvodi…… [angry] [angry] [angry]

Samljeveni na policama Konzuma!! [lol]
[/quote]
Pretpostavljam da se salite ali TO JE ZA PLAKAT.

New Report

Close