DKVS (Đakovština d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DKVS (Đakovština d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



…za nepovjerovati stvarno…baš me zanima kako ce se kretati cijena i dalje…ee da sam znao ne bih izlazio uopce iz nje davno prije..hehhe…


sad uđi u VLDS da se nebi ponovo z….[/b]

…vidis bio si u pravu…da je bilo viska kapitala il da sam izasao iz jedne dionice sad bi bilo brdo para na stanju…hehhe

[smiley] [smiley] [smiley]

Danas izjavio stečajni ima zainteresiranih za kupnju i ostatka đakovštine informaciju sam prvo iskoristil za sebe…..izvor radio Đakovo…. [lol]

Pustite priče,memojte da vas prevedu žedne preko vode

Postoji još djelatnosti koje Đakovština može raditi i zbog kojih dionica može opstati i razvijati se.. Ako ne znate koje, raspitajte se malo oko sebe.. Kuva se tu tarana još! Bez brige! [wink]

opet špekulacije [lol]

Pustite priče,memojte da vas prevedu žedne preko vode

Cijena pšenice raste.Silosi puni ,dali smo u normalnom trgovinskom okruženju vidjetćemo danas….ili skupljamo poštanske markice i salvete vidjetćemo danas…. [cool]

Pustite priče,memojte da vas prevedu žedne preko vode

Dok vi liparite 20 kamiona ode preko grane puni žita [cool]

Pustite priče,memojte da vas prevedu žedne preko vode

http://www.index.hr/vijesti/clanak/podignute-optuznice-za-nestalo-zito-iz-vladinih-rezervi-todoric-nije-znao-da-kupuje-ukradeno-/536466.aspx

netko bi rekao, pa zar ima toliko zaposlenih u uskoku, koliko predmeta obradjuju…ili su malo spavali neko vrijeme…ili su im domoljubi dali materijala za raditi….uglavnom vlasnik 12% dionica dkvs je MF…kako su samo pazili na svoje vlasnistvo tj svih nas.

Važno je da smo na Naslovnoj,dobar glas daleko se čuje……… [lol]

Pustite priče,memojte da vas prevedu žedne preko vode

Međutim niko ne spominje da su moje žito kupili po cijeni od 50% nižoj,ja sam ih tužio,ali moguče još jednom,i kao što rekoh ako ,odgovorni budu kažnjeni seljaci isplačeni a đakovština kao dionica opstane ,po meni može se zvati i žito,brašno…bit ču zadovoljan pravnom državom,kako če oni objasnit Mati,Tomi,i Todoru,Stevi(Polj.Proizvođačima) da nisu posudili u to ne ulazim. [thumbsup]

Pustite priče,memojte da vas prevedu žedne preko vode

http://www.index.hr/vijesti/clanak/hz-sufinancira-kolosijeke-prema-todoricevim-postrojenjima-koji-nece-biti-njihovo-vlasnistvo-/536414.aspx

logicno bi bilo da vam vrate zito ili novac po cijeni tog zita danas. vrijeme koje su vam "pricuvali" to zito tj prodavali ga na poliacama u raznim proizvodima, nek to bude za dusevnu bol.

Keš i kamate kako se ja razumijem u pravo,vidičemo na opčinskom sudu ,bit če napeto [bye]

Pustite priče,memojte da vas prevedu žedne preko vode

New Report

Close