DKVS (Đakovština d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DKVS (Đakovština d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Možda glupo pitanje ali here it goes:

Zašto top10 ne prodaje ovu dionicu ako je ishod ove firme poznat (stečaj/delistiranje)

Kupci Đakovštine bi mogli umjesto kupnje donirati novac u humanitarne svrhe. Mislim da bi to bilo mnogo humanije a i osjećali bi se bolje. [lol]


Kupci Đakovštine bi mogli umjesto kupnje donirati novac u humanitarne svrhe. Mislim da bi to bilo mnogo humanije a i osjećali bi se bolje. [lol]

Samo se ti naslađuj, to samo pokazuje kakav si čovjek !

Mene više zanima šta bude sa đakovštinom i zasto se trguje sa njom, zasto bid postoji ? Tu ce jos bit iznenadjenja, pogledajte top 10 !!!

Da nitko ne mrda van iz Top 10, ne kužim ?
A di je ona , spašavaj se druže…



Kupci Đakovštine bi mogli umjesto kupnje donirati novac u humanitarne svrhe. Mislim da bi to bilo mnogo humanije a i osjećali bi se bolje. [lol]

Samo se ti naslađuj, to samo pokazuje kakav si čovjek !

Mene više zanima šta bude sa đakovštinom i zasto se trguje sa njom, zasto bid postoji ? Tu ce jos bit iznenadjenja, pogledajte top 10 !!!
[/quote]

Ja sam špekulant. To pokazuje kakav sam. Mjesta emocijama nema na tržištu kapitala.


Kupci Đakovštine bi mogli umjesto kupnje donirati novac u humanitarne svrhe. Mislim da bi to bilo mnogo humanije a i osjećali bi se bolje. [lol]

Možda bi bolje bilo da država svoj udijel pokloni najsiromašnijima, pa da oni koju kunu dobiju na tržištu, kad su dionice ionako bezvrijedne.

Ja čekam konačan ishod i vjerujem da neču pisat na ovom postu,jer ludi nekuže ako ste radili prije 10 godina dobivali plaču i doplatak mogliste nešto ušparat i kad ste dobili novce dobijete otkaz šta bi pojedinci koji su došli prije 100 godina u Rh iza rjeka nama pisali zakone,sa svojim novcem mogu radit šta ja hoču,mogu ga uložit u Tlm ili gdje ja mislim da je dobro.Ovi koji idu sve na zicer prođu najgore a oni da su pravi Hrvatski ulagači nebi se smijali ako bilo koja firma ode u stečaj .ova igra nije
Game over [angry]

Pustite priče,memojte da vas prevedu žedne preko vode


Ja čekam konačan ishod i vjerujem da neču pisat na ovom postu,jer ludi nekuže ako ste radili prije 10 godina dobivali plaču i doplatak mogliste nešto ušparat i kad ste dobili novce dobijete otkaz šta bi pojedinci koji su došli prije 100 godina u Rh iza rjeka nama pisali zakone,sa svojim novcem mogu radit šta ja hoču,mogu ga uložit u Tlm ili gdje ja mislim da je dobro.Ovi koji idu sve na zicer prođu najgore a oni da su pravi Hrvatski ulagači nebi se smijali ako bilo koja firma ode u stečaj .ova igra nije
Game over [angry]

Ja se nadam da ćeš ti zaraditi barem za knjigu o osnovama hrvatske gramatike. Ali zbog skore likvidacije firme sumnjam da će to biti na ovoj dionici.

ajde dobro svi ste u pravu ……a ja se nadam i vjerujem,danas su mi sindikalisti javro rekli da nemoše Đakovština propast Izvinjavam se mjesto ljudi stavi sam ludi… [angry]

Pustite priče,memojte da vas prevedu žedne preko vode

16tis kup 32 prodaje cijena cca 10 kuna i niko ni riječi [lol]

Pustite priče,memojte da vas prevedu žedne preko vode

Evo, ja sam danas trgovao (kad sam se već zatekao unutra) i sa prodajom-kupnjom ostvario zaradu od 4 posto. Nije puno s obzirom na vrlo kilavo i sporo, te tek povremeno trgovanje, ali sam si ipak skinuo prosjek ulaza. Čini se da ova priča sa Đakovštinom nije još gotova. Nema rasprodaje koja bi ukazivala na bježaniju. Nitko neda ispod 10 kuna. Bit će prodaje još dvadesetak posto imovine Firme sredinom veljače. Prilika za špekulantsko pumpanje cijena. Bit će dobro biti unutra.
Milusic – drži se. U pravu si i ne obaziri se na ove što lupetaju, a nisu niti blizu bitnijim informacijama o tome što se događa unutar Firme i u vezi njenog poslovanja.

The word God is for me nothing more than the expression and product of human naivete. The Bible is a collection of honorable, but still purely primitive legend which are nevertheless pretty childish.

Promjene u TOP10!
-12.1. protrgovano 52.770 dionica-

14.01.2011 > T: 11.01.11 Pros. cijena: 14,43 (07.01.11)
RB Dioničar Broj %
1. MINISTARSTVO FINANCIJA 128.226 12,17%
2. HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D./SZIF D.D. 120.147 11,40%
3. HZZO 82.027 7,79%
4. HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU 63.423 6,02%
5. HZMO 50.289 4,77%
6. ĐAKOVŠTINA – NOVI ESOP D.O.O. 35.582 3,38%
7. BAKIĆ NENAD 12.095 1,15% OUT
8. ŠVERKO ZLATKO 11.137 1,06% OUT
9. GRBAVAC ZVONKO 7.930 0,75%
10. PLAVČIĆ TOMISLAV 7.930 0,75%
UKUPNO 518.786 49,24%

ĐAKOVŠTINA D.D. U STEČAJU/REDOVNA DKVS-R-A

Vlasnik/nositelj računa Stanje [%] Vrsta računa Mjesto
1. MINISTARSTVO FINANCIJA 128.226 12,17 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
2. HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D./SZIF D.D. 120.147 11,40 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
3. HZZO 82.027 7,79 Zast. račun ZAGREB, HRVATSKA
4. HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU 63.423 6,02 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
5. HZMO 50.289 4,77 Zast. račun ZAGREB, HRVATSKA
6. ĐAKOVŠTINA – NOVI ESOP D.O.O. 35.582 3,38 Osnovni račun ĐAKOVO, HRVATSKA
7. GRBAVAC ZVONKO 7.930 0,75 Osnovni račun ĐAKOVO, HRVATSKA
8. PLAVČIĆ TOMISLAV 7.930 0,75 Osnovni račun ĐAKOVO, HRVATSKA
9. ĐAKOVŠTINA D.D. U STEČAJU (1/1) 7.852 0,75 Osnovni račun ĐAKOVO, HRVATSKA IN
10. BLAŽEVIĆ RADOMIR 7.704 0,73 Osnovni račun ĐAKOVO, HRVATSKA IN

Ukupno: 48,51

New Report

Close