DKVS (Đakovština d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DKVS (Đakovština d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


@ bananarama
Zašto uopće pišeš na forumu gdje se obrađuje Đakovština, ako te ova dionica uopće ne zanima iz razloga koje si naveo. Zamisli si situaciju nekoga tko nema niti jednu dionicu ničega, surfa po svim forumima i svima ostalima soli pamet. Prepoznaješ li se možda?

Kolega, sjetite se ovoga komentara za par tjedana ili mjeseci. Dobro ga zapamtite.
Uvijek me iznova fascinira ljudska glupost! Uživajte u trgovini! [rolleyes]


Lijepo piše u obavijesti na ZSE:
Nakon prodaje preostale imovine stečajnog dužnika stečajni postupak će se zaključiti i stečajni dužnik će se brisati iz registra!

Sada treba biti stvarno ekstremno glup da ne shvatiš što ovo znači!

To samo znači da DKVS odlazi iz ove dimenzije i nastavlja svoj život u nekoj drugoj dimenziji. Eh, u toj dimenziji, a možda je to neki svijet nakon smrti ili slično, vlasnici dionica DKVS su bogati ljudi.

Nemojte sve to promatrati tako površno.

Evo svima objašnjenja vidim da več ide u daleku svađu i prepucavanje ,prije stečaja pada dionica i u samom stečaju ,naravno kontaktirao sam ljude koji su od vas u tržištu kapitala pravno i stručno DOKTORI
također i od mene.Sad je pitanje dali če nekom ko je uložio u Hr tržište 10 000kn ,dobit pravu informaciju upitno je. 2.neki su tu od 1 do 3 godine.3.Ljudi prava informacija se plača jer moraju i financiski savjetnici živit ,brokeri itd.sve je to jedan krug i jedna branža koja živi od drugih.Nezanima me dali če cjena Đakovštine trenutno biti 11ili 19 kuna tu je jedan vid zarade koji meni nije interesantan
to znaju moji prijašnji prijatelji brokeri.Evo sad na kraju nemojte se bojat jer bi mogli proči ko radnici koji vjerujtemi nisu znali da se uopče trguje dionicom dosta njih me pitala pa mismo čuli da je propala i prodali su svoje dionice za 4do 6kuna.Ja sam informiran da ako dođe do gašenja firme mogu.1Tražit od žita ili drugog vlasnika da mi za vrjednost mojih dionica da udjel u Žitu ili pan peku itd.2.imam pravo tužiti državu i institucije ako dođe do gubljenja novaca ,a svi znamo da su krivci postojali.Tako da je velika zbrka u izboru đakovštine ,međutim velik je i rizik a i iznenađenja tj Zarada ,pozdravljam posebno imaoce đakovštine i ljude koji su znali oplemenit kapital.Ostalima hvala na smješnin postovima. [proud] [wink] [lol] [tongue] [cool]

Pustite priče,memojte da vas prevedu žedne preko vode



Lijepo piše u obavijesti na ZSE:
Nakon prodaje preostale imovine stečajnog dužnika stečajni postupak će se zaključiti i stečajni dužnik će se brisati iz registra!

Sada treba biti stvarno ekstremno glup da ne shvatiš što ovo znači!

To samo znači da DKVS odlazi iz ove dimenzije i nastavlja svoj život u nekoj drugoj dimenziji. Eh, u toj dimenziji, a možda je to neki svijet nakon smrti ili slično, vlasnici dionica DKVS su bogati ljudi.

Nemojte sve to promatrati tako površno.

[/quote]
Koliko ja shvaćam ovu problematiku, naravno da danom brisanja iz sudskog registra ove vaše dionice prestaju "postojati", ali to ne znači da vi kao bivši suvlasnici ovog društva ne možete ukoliko se radilo o kaznenim djelima sudskim putem goniti odgovorne i od njih potraživati neki novac.

Moguće da ovi koji sada kupuju računaju na to da će im dokaz o nekadašnjem vlasništvu tada izbrisanih dionica ipak koristiti na taj način da će na temelju njega provoditi sudske postupke protiv odgovornih za kriminalne radnje koje su se odvijale u ovoj firmi i koje su je dovele do bankrota.

Moguće da kupci procjenjuju sudskim putem po osnovi svojih "nekadašnjih dionica" (ovih koje stječu sada) uspjeti izvući više novca nego li je ono što su za njih platili i tako planiraju profitirati.

Jasno da je ovo ekstremno čudna i ekstremno rizična igra, ali činjenica je da kriminalci moraju odgovarati i tko misli profitirati na gonjenju kriminalaca svaka mu čast – neka iz njih izvuče što više može, ja držim fige za to!!!

Dakle vi koji kupujete, možda uistinu svaku kunu koju dajete za to zapravo bacate u vatru – OSIM ako ćete sudjelovati u tim sudskim procesima kao tužitelj, a možda će se ići i na neke skupne tužbe gdje možete lakše svi zajedno sudjelovati… zbilja ne znam, ali koji se ovdje nalazite, koji imate neke dionice raspitajte se što se događa, uključite se, i gonite tu bagru kriminalnu na kraj svijeta ako treba, uzmite im zadnju lipu svega što imaju i bacite ih u zatvor do kraja života!!!!!!

Ako i ne dobijete na sudu privatnim tužbama od bivših direktora koliko ste dali za ove dionice – profitirati ćete "duhovno" ako kriminalce otjerate pred lice pravde!

Kolega osobno poznajem advokata iz Eu zadužen za privredu. [proud]

Pustite priče,memojte da vas prevedu žedne preko vode

Kolega Milusic

Vi pricate da mozete tuziti nekoga jer posjedujete tamo nekakve papire. Imamo dva slicna slucaja u blizij povijesti na ZSE Sloga i Zdenka. Gdje su tuzbe?
Dobiti udjele u nekoj firmi koja je kupila djelove Djakovstine na drazbi??? Nemojte biti smijesni.
Da li ja Vas mogu tuziti s pozicije vjerovnika koji ostaje kratkih rukava jer Vi kao vlasnik niste vodili racuna o svojoj imovini i doveli ste takvu upravu? Da vi kao dionicar ste i vlasnik firme, i morali bi voditi racuna o svojoj imovini, a pogotovo ako ista nanosi stetu nekome drugome.

Da su oni koji sad kupuju dijelove Djakovstine, a pri tome ne mislim na dionice, htjeli kupiti Djakovstinu to bi napravili putem burze i kupili bi je zajedno sa svim dugovanjima i ne bi se firma brisala iz registra. Ovako su kupili ono sto im treba, a dugovi ostaju onima s kratkim rukavima.

Malo je cudno da se nakon otkrivanja velike pljacke i falsificiranih izvjesca tolikom brzinom ide u stecaj i rasprodaju, a sve prije nego su uspije pronaci kradljivac i detaljno istraziti kako su golubovi pojeli toliko zita.

Nije bolest sve što boli

Kolega mogo bih vam reči a nesmijem javno ni preko privat,puno njih je sa rukavima a gdje je tu Pravna država i dali bi mogla RH poslje otič u delistaciju ako propadne Đakovština pitanje je za mozganje itd,gdje je kraj svemira ,dali kokoš ili jaje ,ostajemo da se borimo do kraja ,ja sam pisao odavno poskupiče kruh itd dok su nas drugi uvjeravali da neče itd.Naši rukovodioci kad neznaju rješit slučajeve prepuste to drugima (strankama).Za zdenku znam ali tu je bio problem privatizacije i dosta nam je tog javašluka od strane odgovornih,a ne glasajte za nas pa čemo mi to rješit a ako nečete mi bumo vas sterali u stečaj. [lol]

Pustite priče,memojte da vas prevedu žedne preko vode

http://www.poslovni.hr/vijesti/slovenski-drzavni-revizor-predlozio-smjenu-ministra-financija-168996.aspx

tako to ide u sloveniji. zanimljivo. zasto pisem na ovoj temi. Hm, dkvs-r-a otisla u stecaj a najveci vlasnik Ministarstvo financija.

Kolega bob tužio sam ih za pokrano žito,nažalost ponesem koju šaku za golubove od doma ili im donesem starog kruha,tužbe sa kamatama se rješavaju u svibnju ,mislim da je svima vlasnicima u cilju da trguju sa dionicom što je i moguče i vjerujem da nebu išlo da ja koji sam od dječijeg doplatka uložil u dionice budem pokraden neznam kako drugi tu grizem a i na slici imam nešto za sječi drva,budu oni nama platili sve i sa kamatama samo strpljenja,pustimo institucije da rade svoj posao a i nesmijemo drugačije jer slučaj je na sudu.Kolega uživajte u prometu i valovima ,Đakovština radi Tena (pan pec)radi,tecnički pregled radi,i po Đakovu pada pljeva od prerađene sirovine.Bude sutra i sunca. [cool]

Pustite priče,memojte da vas prevedu žedne preko vode

Samo vi uzivajte i surfajte kolega. Kazete djecji doplatak, pa znaci da Vam on i nije nuzno neophodan kad se kockate s njim. Da smo pravna drzava i da institucije rade svoj posao ne bi Vi to mogli imati. [smiley]

Nije bolest sve što boli

Promjene:

1. MINISTARSTVO FINANCIJA 128.226 12,17 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
2. HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D./SZIF D.D. 120.147 11,40 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
3. HZZO 82.027 7,79 Zast. račun ZAGREB, HRVATSKA
4. HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU 63.423 6,02 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
5. HZMO 50.289 4,77 Zast. račun ZAGREB, HRVATSKA
6. ĐAKOVŠTINA – NOVI ESOP D.O.O. 35.582 3,38 Osnovni račun ĐAKOVO, HRVATSKA
7. BAKIĆ NENAD 12.095 1,15 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
8. ŠVERKO ZLATKO 11.137 1,06 Osnovni račun SPLIT, HRVATSKA + 2500
9. GRBAVAC ZVONKO 7.930 0,75 Osnovni račun ĐAKOVO, HRVATSKA
10. PLAVČIĆ TOMISLAV 7.930 0,75 Osnovni račun ĐAKOVO, HRVATSKA

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan


Samo vi uzivajte i surfajte kolega. Kazete djecji doplatak, pa znaci da Vam on i nije nuzno neophodan kad se kockate s njim. Da smo pravna drzava i da institucije rade svoj posao ne bi Vi to mogli imati. [smiley]

Koliki je najvisa placa sa kojom se ostvaruje pravo na djeciji doplatak ?

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan

New Report

Close