DKVS (Đakovština d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DKVS (Đakovština d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Kako vi drukeri dušebrižnici objašnjavate da na bidu stoji 32000 dionica, očito nije sve gotovo ?
PS ja nemam ni jendu dionicu !

ja smatram da se radi o dvije kategorije kupaca:
1) špekulanti koji su potpuno svjesni rizika i spremni su reskirati desetak tisuća (gubitak ili dobitak 100%) – ova igra se zove tko zadnji magarac
2) oni koji uopće nisu svjesni i nemaju pojma što kupuje – mislim da je ovih vrlo malo

280 i preko tisuća kuna prometa od špekulanta ? Hej nisam vesla siso , tu mora bit nesto šta mi ne znamo …

Činjenica je da velike rasprodaje nije bilo, niti će je očito biti, iako se na sva usta govori o stečaju. Ovo izgleda kao skupljanje dionica na stabiliziranoj razini između 13 i 14 kuna. Kad se istresu svi ovi kojima je dovoljno do 14 kuna, ide se gore. Samo polako. Bez žurbe.

The word God is for me nothing more than the expression and product of human naivete. The Bible is a collection of honorable, but still purely primitive legend which are nevertheless pretty childish.

@ Crocket & XceeD

Onda samo naprijed – slobodno kupujte imate do 14 kuna 2782 dionice na raspolaganju

ovo je Michael Douglas Falling Down, nema drugog objašnjenja

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]


@ Crocket & XceeD

Onda samo naprijed – slobodno kupujte imate do 14 kuna 2782 dionice na raspolaganju

LOL ja to ne kupujem, ja sam u ingri i hdelu, ali sam se morao javit, jer me jednostavno živciraju ljudi koji se smiju tuđoj nesreći, i koji misle da su popili svu pamet svijeta.
Stalno spominjete delistiranje, zasto je onda (nakon izjave da ce se stečajni dužnik nakon namire vjerovnika brisati iz sudskog registra) hanfa uopce dozvolila trgovanje i ko to sad uopce kupuje nakon te izjave. Ja neznam sta se događa i ne želi drukat kao mnogi ljigavci, ali ljudi koji kupuju nisu blesavi, nešto se događa !!!

Evo netko tko ipak logično i razumno rezonira, premda nije igrač na rizik. Mislim na Crocketta.

The word God is for me nothing more than the expression and product of human naivete. The Bible is a collection of honorable, but still purely primitive legend which are nevertheless pretty childish.

Jednog dana će te se probuditi, otvoriti svoj portfelj, a u njemu više neće biti DKVS-R-A, nego samo praznina.
Proučite malo slučaj Zdenke, dovoljno će biti da pročitate samo nekoliko zadnjih stranica sa foruma, pa onda izvedite sami zaključak. Protrgovani su milijuni kuna prije nego što je delistirana. Odgovor HANFE je bio da oni ne mogu zaštititi ulagače od samih njih.
Želim svima sve najbolje! Đakovštinu ne posjedujem i ne želim kupiti.
Ako griješim, bit će mi draže nego da sam u pravu. Pozdrav!

@ bananarama
Zašto uopće pišeš na forumu gdje se obrađuje Đakovština, ako te ova dionica uopće ne zanima iz razloga koje si naveo. Zamisli si situaciju nekoga tko nema niti jednu dionicu ničega, surfa po svim forumima i svima ostalima soli pamet. Prepoznaješ li se možda?

The word God is for me nothing more than the expression and product of human naivete. The Bible is a collection of honorable, but still purely primitive legend which are nevertheless pretty childish.

Nisam pratio kupoprodaju pa me zanima da li je na otvaranju išlo po bidu ili po asku?


Nisam pratio kupoprodaju pa me zanima da li je na otvaranju išlo po bidu ili po asku?

Po bidu…

Ingra Gradnja NIJE član Grupe Ingra! Prodana u 2010. za cca 2mil. KN! Str. 13. REV.IZVJEŠĆA!

Lijepo piše u obavijesti na ZSE:
Nakon prodaje preostale imovine stečajnog dužnika stečajni postupak će se zaključiti i stečajni dužnik će se brisati iz registra!

Sada treba biti stvarno ekstremno glup da ne shvatiš što ovo znači!

New Report

Close