DKVS (Đakovština d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DKVS (Đakovština d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


[Dečko, ti ili lažeš ili si potpuna neznalica. Sve što si gore napisao je netočno.
Firma je rasprodala imovinu i uskoro prestaje postojati.

A ovi što kupuju, čvrsto sam uvjeren da su veliki hazarderi!!!

neka mi sad netko pokaže onog lika koji je uzimao po 18 kuna ujutro oko 1000 komada.
a jao ljudi

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep


neka mi sad netko pokaže onog lika koji je uzimao po 18 kuna ujutro oko 1000 komada.
a jao ljudi

ljudski idiotizam je nemjerljiv!!!
-34% !!!!

SVE DRUKERE I NAVLAKAČE TREBA BATINOM !!!!!

Ovo je sad nešto kao hrkljuš.
http://hr.wikipedia.org/wiki/Hrklju%C5%A1

Čekamo da stečajni upravitelj vikne: "Hrkljuš!"
Tko ostane sa dionicama u rukama može se smatrati pobjednikom.


neka mi sad netko pokaže onog lika koji je uzimao po 18 kuna ujutro oko 1000 komada.
a jao ljudi

18kn
15kn
10kn
svejedno

meni nije jasno zašto se daje i jedna kuna za ovo, a sve tisućice na bidu?


Ovisnik @
Tebi zaista nije jasno da Đakovština nije sama u stečaju i da je pred njom nije brisanje jer si ne može pomoći.
Ona je preuzeta firma i to od trojice koji uspješno posluju. Preuzeta! Nastavlja postojati. To ti zaista nije jasno? Nevjerojatno! Ostavi se ti dionica. Bavi se nečim drugim.

preuzeta je imovina…zapravo kupljena na dražbi…to što se prodalo kroz javnu dražbu daleko je manje od potraživanja…
postavljam vam pitanje tko će proizvoditi i gdi će proizvoditi Đakovština u stečaju kad rasproda svu imovinu…novac od rasprodane imovine podjelit će oni kojima Đakovština duguje 4x više nego što je imovina procijenjena…
proizvodit će u njihovim pogonima Žito d.o.o. koje je kupilo imovinu na javnoj dražbi…
al vi to ionako znate, samo se pravite blesavi…


neka mi sad netko pokaže onog lika koji je uzimao po 18 kuna ujutro oko 1000 komada.
a jao ljudi

očito da želi sniziti prosjek onih dionica koje je kupovao na 200+ kn…pa mu se ovo čini na 18 kn jeftino… [lol]


Ovo je sad nešto kao hrkljuš.
http://hr.wikipedia.org/wiki/Hrklju%C5%A1

Čekamo da stečajni upravitelj vikne: "Hrkljuš!"
Tko ostane sa dionicama u rukama može se smatrati pobjednikom.


[lol] svaka cast,upravo sam ispljunio dorucak od smijeha

Nego,Xceed,zasto pises takve nebuloze kad lijepo pise da ce dakovstina biti obrisana i delistirana?

''Only last week I murdered a rock, injured a stone, hospitalized a brick. I'm so mean I make medicine sick!”

Nisam kužio prijašnje kupce, a današnje ne kužim pogotov. Ljudi dajte prije proučite što znači BRISANJE ĐAKOVŠTINE (stečajnog dužnika) iz sudskog registra … izlazna cijena je 0 kn Isto tako neznam zašto ljudi to ne rasprodaju bolje dobiti 10 kn po dionici nego 0kn.
Kaj je najbolje tako je bilo i na Zdenka d.d. iz koje su slali priopćenje na burzu da su u stečaju i da će se ugasiti nakraju i jesu i tih dionica više nema ne samo na burzi nego niti u SKDDu … dionice NEPOSTOJE NAKON STEČAJA, ali ljudi su kupovali do zadnjeg trenutka.
NEVJEROJATNO!!!!!

Uspio se izvuć na 17,40. Ja sam imao malo komada, ali je opet slatko….


neka mi sad netko pokaže onog lika koji je uzimao po 18 kuna ujutro oko 1000 komada.
a jao ljudi

Ja neznam za tog po 18 ali svaka cast onom po 7.14 i to dosta komada je uspio ulovit…

Kako vi drukeri dušebrižnici objašnjavate da na bidu stoji 32000 dionica, očito nije sve gotovo ?
PS ja nemam ni jendu dionicu !

New Report

Close