DKVS (Đakovština d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DKVS (Đakovština d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

http://www.vecernji.hr/vijesti/nagli-rast-hrana-svjetskom-trzistu-skuplja-nego-ikada-clanak-237995


da, i službenom će dioničari đakovštine biti vlasnikom ničega.
ali poznavajući um rvata i to bi netko kupio

Ma to je najslađe samo nek je jeftino [lol]

who dares, wins

Evo i objašnjenja http://www.moneynevs.com ,također za kolege koji imaju Viru i varteks u svom portfeljeu,laka noč i pozdrav [cool]

Pustite priče,memojte da vas prevedu žedne preko vode

Nekako mi se čini da najviše rezona ima u postovima "milusica". No, sutra je dan "D", pa ćemo vidjeti tko je bio u pravu. Pljuvači su očito i sasvim logično oni koji se nisu ukrcali na vrijeme misleći da su firme u stečju otpisane firme. Stečaj se zatvara u svibnju i firma nastavlja poslovati. To ako je preuzeta ne znači da prestaje postojati. Todorić je preuzeo mnoge firme, koje su nakon toga postale uspješnije i bolje. Najviša cijena Đakovština dionice je bila 240 kuna, a sad je nevjerojatnih 18 kuna. Firma takvog značaja za državu i branše (prehrana, a žitarice su kroz kruh temeljna prehrambena potreba) da posluje i sa pozitivnom nulom, već samim svojim postojanjem mora popraviti cijenu dionice, barem i na petinu cijene koja je plačena za njeno preuzimanje. Po trenutnoj cijeni sve dionice ove firme vrijede oko 18 milijuna kuna. A gdje je 220 milijuna plačenih za preuzimanje? Jako daleko, ali će brzo biti dostignuto. Početak počinje već sutra u 10.00 sati. Sumnjičavima savjetujem da se i dalje drže po strani, ali neka se poslije poklope ušima po glavi i više ne komentiraju nešto što ne razumiju.
Za napomenuti je da se više nikada neće dogoditi da žito iz silosa samo tako nestane. Takve mogučnosti su valjda otklonjene za sva vremena. Ovo je škola svima u Đakovštini. Uspješno poslovanje ove firme u budućnosti je sasvim izvjesno. A sutra ćemo vidjeti tko je bio u pravu. Sretno svima logikom obdarenima. A ostali? Ježi ga! Ne mogu svi zarađivati na burzi. Zarađuje samo manji postotak spretnijih i odlučnijih.

The word God is for me nothing more than the expression and product of human naivete. The Bible is a collection of honorable, but still purely primitive legend which are nevertheless pretty childish.


Nekako mi se čini da najviše rezona ima u postovima "milusica". No, sutra je dan "D", pa ćemo vidjeti tko je bio u pravu. Pljuvači su očito i sasvim logično oni koji se nisu ukrcali na vrijeme misleći da su firme u stečju otpisane firme. Stečaj se zatvara u svibnju i firma nastavlja poslovati. To ako je preuzeta ne znači da prestaje postojati.

Ne laži ljude zato da se iskrcaš danas prvi dok još ima par neinformiranih kupaca, sram te bilo !

http://www.zse.hr/default.aspx?id=33701

Ako ne razumieš što piše, ja ću ti objasniti:
1. U stečajnom postupku utvrđeno je da je dug DKVS je oko 900 milja kuna
2. Većina imovine DKVS je prodana na 6. javnoj dražbi za oko 190 milja kuna
3. ostalo je još nešto imovine koja će također biti prodana, a tada
4. stečajni postupak je zaključen i slijedi
5. BRISANJE ĐAKOVŠTINE (stečajnog dužnika) iz sudskog registra, a paraleno ide delistiranje nepostejćih dionica s burze

GAME OVER!

moje pisanje je moje osobno mišljenje, nije savjet ili poziv za kupnju ili prodaju dionica!

Ovdje se svašta piše i drobi,krhko je znanje.Stečaj će završiti kada se namire vjerovnici odnosno njihova potraživanja priznata od stečajnog upravitelja i stečajnog suca.Kako će tvrtka skupiti 920 miliona za isplatu svih vjerovnika ? skupiti može najviše 300 i gotova prića,likvidacija i brisanje iz registra.
Ali pošto na ovoj burzi ima puno pohlepnih a još više neznalica ali i pokvarenjaka moglo bi tu biti danas zanimljivo.

obožavam strvine-posebno ovce


Dionica po nekima toliko nezanimljiva, a stalno pisu na ovom topicu.

Inace, ti istu su sve do neki dan govorili i protiv Ingre. Npr. ovaj iznad mene! [lol] [lol] [lol]


tako je.
buduci da sam ja glup naravno onda sve radite suprotno.
ovo poderite sutra na 50 kuna

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

Ovisnik @
Tebi zaista nije jasno da Đakovština nije sama u stečaju i da je pred njom nije brisanje jer si ne može pomoći.
Ona je preuzeta firma i to od trojice koji uspješno posluju. Preuzeta! Nastavlja postojati. To ti zaista nije jasno? Nevjerojatno! Ostavi se ti dionica. Bavi se nečim drugim.

The word God is for me nothing more than the expression and product of human naivete. The Bible is a collection of honorable, but still purely primitive legend which are nevertheless pretty childish.



Dionica po nekima toliko nezanimljiva, a stalno pisu na ovom topicu.

Inace, ti istu su sve do neki dan govorili i protiv Ingre. Npr. ovaj iznad mene! [lol] [lol] [lol]


tako je.
buduci da sam ja glup naravno onda sve radite suprotno.
ovo poderite sutra na 50 kuna

[/quote]

Kolega, znate da ne mislim uopce da ste glupi. Cak stovise, u više navrata putem PM ili ovako javno sam istaknuo koliko vas cijenim kao vrhunskog poznavatelja fundamentalnih pokazatelja. Međutim, ovdje uopće nije tema o tome… Molim vas da zato ne izvrćete moje riječi…

Ingra Gradnja NIJE član Grupe Ingra! Prodana u 2010. za cca 2mil. KN! Str. 13. REV.IZVJEŠĆA!


Todorić je preuzeo mnoge firme, koje su nakon toga postale uspješnije i bolje.

Ovo ste u pravu, ali ovo nema veze sa Đakovštinom. Todorić je preuzeo firme zajedno sa dugom i imovinom. U Đakovštini je prodana imovina i Đakovština više ne posjeduje gotovo ništa.

ajme meni majko moja.
hrvatima zbilja treba cekic u glavu

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep


Ovisnik @
Tebi zaista nije jasno da Đakovština nije sama u stečaju i da je pred njom nije brisanje jer si ne može pomoći.
Ona je preuzeta firma i to od trojice koji uspješno posluju. Preuzeta! Nastavlja postojati. To ti zaista nije jasno? Nevjerojatno! Ostavi se ti dionica. Bavi se nečim drugim.

Dečko, ti ili lažeš ili si potpuna neznalica. Sve što si gore napisao je netočno.
Firma je rasprodala imovinu i uskoro prestaje postojati.

New Report

Close