DKVS (Đakovština d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DKVS (Đakovština d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Sa dionicom se trguje Sjutra 12.01.2011,Stečaj nestaje u svibnju.Fin čovjek i pekar neka zavrču brkove,a nama ostalima kako bog da–.-. [wink]

Pustite priče,memojte da vas prevedu žedne preko vode


…Stečaj nestaje u svibnju…

Kako to mislite "Stečaj nestaje"?
Da li se samo sakrije ili se baš ono dezintegrira?

Btw. svako tko kupuje dionice firme koja u sufiksu ima "u stečaju" je zaslužio da izgubi sve novce.

Kolega neka vam drugi objasne ,mene više tangira 320 000 na burzi dosta njih sa otpremninama i ljudi koji idu u mirovinu pitaju me kako da prežive od malih nogu sam u trgovini i jedan koji povremeno radi do sad uspješno bez kredita i afera sve poštenim radom,činjenica je da su mi dužni cca 37tis,kn za predane sirovine i do svibnja se nadam isplati,do tada ču ja malo na njima zaradit vjerujem.Hrana če biti bum vidite kako raste konzum belje,a sve veče su klimatske promjene,još jedan prilog ide u pozitivnom smislu a to je Eu tj Lipanj 2011,nemojte se čudit ako za 2 godine đakovština bude još jednom prodana za 700mil. kn.Ali znam da če Pipunič,pan pec i firma iz Splita ,bolje gospodarit,nego bivša uprava i poslovat sa dobiti to sam dobro čuo od ljudi koji rade tamo.Stečaj je bio spas da se firma ugasi i da država nemora plačat dugove.

Pustite priče,memojte da vas prevedu žedne preko vode


Ali znam da če Pipunič,pan pec i firma iz Splita ,bolje gospodarit,nego bivša uprava i poslovat sa dobiti to sam dobro čuo od ljudi koji rade tamo.

A kako vama to koristi? Da li imate dionice Žita, ili Pan Peca, ili te firme iz Splita? Da li su navedene firme preuzele dugove Đakovštine prema vama? Kako točno njihovo dobro gospodarenje vama koristi?

A to što je 320.000 ljudi na burzi, to nema veze sa kapitalizmom i investiranjem. To ostavite za priče u bircu nakon treće pive.

kako kaže…"…stečajni dužnik će se izbrisati iz sudskog registra…"
[bye]

Zar se neće Đakovština nakon stečaja brisati iz sudskog registra.
Nestat će sa imovinom i pravni subjekt.
Pozdrav

da, i službenom će dioničari đakovštine biti vlasnikom ničega.
ali poznavajući um rvata i to bi netko kupio

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

Dionica po nekima toliko nezanimljiva, a stalno pisu na ovom topicu.

Inace, ti istu su sve do neki dan govorili i protiv Ingre. Npr. ovaj iznad mene! [lol] [lol] [lol]

Ingra Gradnja NIJE član Grupe Ingra! Prodana u 2010. za cca 2mil. KN! Str. 13. REV.IZVJEŠĆA!

sve je tu jasno jer piše: brisat će se (Đakovština d.d.) iz sudskog registra. to znači automatsko delistiranje firme sa ZSE jer prestaje postojati!!
jadnici koji su kupovali zadnji dan trgovanja mogu komotno počet udarat glavom u zid, ali tako im i treba jer pohlepa+teška glupost zaslužuje ovakvu kaznu i gubitak 100% uloga. zbogom DKVS [bye]

moji postovi nisu savjet niti poziv na kupnju ili prodaju dionica

jedino mi čudno kako se još nitko nije oglasio na forumu da je to objavljeno kako bi se netko jeftino nakrcao…
ako se sutra bude trgovalo najveći prijatelj imateljima će biti negatina blokada…

Kolega bit je da se trguje poslje kiše uvjek dolazi sunce.1990 Kad smo sadili topole bilo je dosta njih koji su nam osporavali sadnju i vikali bit če to naše ,ali ipak za cca2 do 4 godine bit če promjera 60ccm tako da ču ih rado prodati za papir a i burza je krenula,nemogu nikako izgubit,ma kako oni pokušavali nas preveslat mi čemo uvjek plivat i imat.A moglo bi se desit u maloj zemlji HR da se uvede zakon za one koji su sad u Remetincu da ulažu u stečajne firme ,vjerojatno če im uprava odobrit korištenje interneta.
tako da je sve moguče ,nepokušavajte mene okretat protiv Đakovštine jer nečete uspjet,iskreno naj više me veseli kad se sa silosa skupe golubovi i dolete kraj mene,što je dobar znak….. [cool]

Pustite priče,memojte da vas prevedu žedne preko vode


Kolega bit je da se trguje poslje kiše uvjek dolazi sunce.1990 Kad smo sadili topole bilo je dosta njih koji su nam osporavali sadnju i vikali bit če to naše ,ali ipak za cca2 do 4 godine bit če promjera 60ccm tako da ču ih rado prodati za papir a i burza je krenula,nemogu nikako izgubit,ma kako oni pokušavali nas preveslat mi čemo uvjek plivat i imat.A moglo bi se desit u maloj zemlji HR da se uvede zakon za one koji su sad u Remetincu da ulažu u stečajne firme ,vjerojatno če im uprava odobrit korištenje interneta.
tako da je sve moguče ,nepokušavajte mene okretat protiv Đakovštine jer nečete uspjet,iskreno naj više me veseli kad se sa silosa skupe golubovi i dolete kraj mene,što je dobar znak….. [cool]

čovječe, ti si puko ko kokica! [undecid]

moji poruke nisu investicijski savjeti niti poziv na kupnju ili prodaju dionica

New Report

Close