DKVS (Đakovština d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DKVS (Đakovština d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

nemojte biti zavidni na one koji su pogodili-svaka vam čast i samo naprijed [wink]


bez komentara vidim da se ide u očekivanom smjeru ,kao što rekoh firma ima vlasnika koji (danas sam bio u krugu)koji je smanjio potreban broj radnika te če ubuduče uzimat sezonce itd.Firma danas nije radila ,očekujem rasplet sličan INI.Treba strpljenja,zanima me dali Ivana 6 i lopina imaju kakih komentara. [thumbsup]

jesi li bio i na fitnesu?
http://www.jutarnji.hr/s-traktora-ravno-u-salon-za-opustanje/916039/

who dares, wins

Ne skupio sam tonu starog papira pa sam išao vagat ,međutim zaštitar mi je sapčio da zbog praznika firma neradi ,pa sam razočaran otišo doma jer moram sutra opet ponovo u Đakovštinu …..kad ono gle skoro pao sa stolice Đakovština se vratila i odma naravno hanfa bi željela kaj tu ide da i mi pobremo koju kunu sve u svemu na papiru i dionicama ccca 1000euriča imeni neki pričaju ne isplati se delat u RH [wink]

Pustite priče,memojte da vas prevedu žedne preko vode



Ovo je zaista luda zemlja uključujući i Zagrebačku burzu.Trgovati dionicama firme u stečaju čije su obaveze prema dobavljačima 920 miljona kuna a imovina prodana za 190 miljona kuna je neoprostivo ludilo. I tko kupuje te dionice nema blage veze o ničemu i ostat će bez gača. Nadam se da ima dovoljno novaca pa mu neće biti žao za izgubljeno.

Otkud vam potreba za komentiranjem, kako znate da ce dionicari ostat bez gaća ?
Imate kakav dobar info, ili pišete gluposti ?
Ja zadnje sto znam da je pipunić najavio nastavak proizvodnje, drugo se nebih usudio reći jer neznam.
[/quote]

Provjerite kako stoje dionicare zdenke i sloge pa nam onda javite saznanja. Firma je u stecaju s rasprodajom a ne restrukturiranjem

Nije bolest sve što boli

Firma ima vlasnika, država također se odrekla svojih potraživanja za 30 % vlasništvo,i to ide dalje…

Kako pukla vijest pola kupaca nestalo … Ovo je isto još neviđeno 😉 … Ostao samo BKC-R-A sa svojih soma kupnje i par sitnih riba do 10 , al doslovno par, biće BKC-R-1, i BKC-P-A ;)…
Neka, ovdje se ne bira kvalitet kupca, a cak i da se bira mr. BKC-R-A je Erste Class ;)…
Ne znam za vas ekipico al meni 17 i previse za mojih 600 preostalih , a poslije neka ode i na 3 glave ta Đakovština, ja sam sretan s ovim…
Prosjek ?
A ono .. 6.9 … znam , znam , koja budala je vidjela to kupovati …
Lopina , ne znam ko si al hvala na savjetima stari, iskreno da nije bilo tebe i tvojih zabavnih postova ne bi mi palo na pamet pratiti dražbu silosa, pekaru TENU i crnu Đakovštinu…
EKipa kad je vidjela ovo mi odma nabacila nadimak, sad me zovu Đakovština po ulici , ajme bruke , treba to istovarit što prije !

Živio Lopina, Živjela BKC-R-A ***obrisano***

Kressho


Firma ima vlasnika, država također se odrekla svojih potraživanja za 30 % vlasništvo,i to ide dalje…

Nema firma ništa!!! Imovina je rasprodana za pokriće dugova!!!! Ovdje ide delistiranje!!!

SVE DRUKERE I NAVLAKAČE TREBA BATINOM !!!!!


ma ovo će hanfa vjerojatno poništiti (barem ovo danas, a možda i u srijedu), recimo zbog ‘manipulacije tržištom’.

Trebalo bi tu i par kaznenih prijava protiv manipulatora [angry]

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje



ma ovo će hanfa vjerojatno poništiti (barem ovo danas, a možda i u srijedu), recimo zbog ‘manipulacije tržištom’.

Trebalo bi tu i par kaznenih prijava protiv manipulatora [angry]
[/quote]

A kad je padala za 100% nikom nista .
Dajte ljudi budite realni izgubili su neki na ovoj dionici . Ja sam drzao svojih 2100 .
Barem da mi se vrati ulog ali su uvijek neki protiv toga naravno .
Zar vas nije sram

Mislim da vi koji dosada niste prodali više nećete niti moći (isto kao i vi koji do sada niste kupili), barem ne preko ZSE. Ali poznajući naše investitore koji su svi mahom u plusu iako je krobeks zveknuo sa iznad 5000 na ispod 2000, siguran sam da su i sa đakovštinom svi u plusu i da su svi u ovom valu uspijeli prodat, a iako je promet bio svega 250 kkuna, siguran sam da je poneko zaradio i koji miliončić…čestitam svima…i hvala upravi, reviziji, i tijelima pravne države i institucijama koje rade svoj posao što su vam to omogućili…

Neke će dionice vrijditi više od sadašnje cijene. Puno puno više. Donirajte humanitarnoj organizaciji po vašem izboru klikom na ovaj link http://www.thenonprofits.com


siguran sam da su i sa đakovštinom svi u plusu i da su svi u ovom valu uspijeli prodat, a iako je promet bio svega 250 kkuna, siguran sam da je poneko zaradio i koji miliončić…čestitam svima…i hvala upravi, reviziji, i tijelima pravne države i institucijama koje rade svoj posao što su vam to omogućili…

Koji teatralni post, le grand finale… LOL nemate vi pojma.
Šta je ovo, netko je zaradio miliončić, a promet je bio 250 tisuća kuna ?



siguran sam da su i sa đakovštinom svi u plusu i da su svi u ovom valu uspijeli prodat, a iako je promet bio svega 250 kkuna, siguran sam da je poneko zaradio i koji miliončić…čestitam svima…i hvala upravi, reviziji, i tijelima pravne države i institucijama koje rade svoj posao što su vam to omogućili…

Koji teatralni post, le grand finale… LOL nemate vi pojma.
Šta je ovo, netko je zaradio miliončić, a promet je bio 250 tisuća kuna ?
[/quote]
Mislim da bi vama dobro dosao jedan sarkazam-detektor.Covjek se ocigledno samo našalio.

''Only last week I murdered a rock, injured a stone, hospitalized a brick. I'm so mean I make medicine sick!”

New Report

Close