DKVS (Đakovština d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DKVS (Đakovština d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ma ovo će hanfa vjerojatno poništiti (barem ovo danas, a možda i u srijedu), recimo zbog ‘manipulacije tržištom’.

__________________
pogledajte prvih deset pa sami zaključite koji vam je od njih danas dizao cijenu, a najmanje jedan od njih sigurno jeste…
[/quote]

Dizao, ne dizao, drago mi je, s ovim razvojem ,SiZIFa vidjeti na 2. mjestu.
[wink]

Ma mi smo luda zemlja, ljudi, burza, sve…ovo nema nigdje…100%.

Još bi rekao da je promet 2000 kuna pa da se neko malo poigrava, ali promet je 242 000 kuna.

Neke će dionice vrijditi više od sadašnje cijene. Puno puno više. Donirajte humanitarnoj organizaciji po vašem izboru klikom na ovaj link http://www.thenonprofits.com

Obavještavamo da je trgovina redovnim dionicama Đakovština d.d. u stečaju obustavljena temeljem članka 330. st. 2. Zakona o tržištu kapitala.
O detaljima ćete biti obaviješteni naknadno.
—————————
Privremena obustava i isključenje financijskih instrumenata iz trgovanja
Članak 330.

(1) Burza je dužna bez odgode privremeno obustaviti trgovanje ili isključiti iz trgovanja financijski instrument na temelju rješenja Agencije iz članka 341. stavka 4. ovog Zakona.
(2) Burza je dužna donijeti odluku o privremenoj obustavi trgovanja ili isključenju iz trgovanja financijskog instrumenta, kada to zahtijeva zaštita ulagatelja ili taj financijski instrument više ne udovoljava pravilima burze.
(3) Burza neće privremeno obustaviti trgovanje ili isključiti iz trgovanja financijski instrument, u skladu sa stavkom 2. ovog članka, ako postoji vjerojatnost da bi takva obustava ili isključenje mogli uzrokovati znatnu štetu interesima ulagatelja ili urednom funkcioniranju tržišta, o čemu je burza dužna bez odgode izvijestiti Agenciju.
(4) O donošenju odluke iz stavka 2. ovog članka, burza je dužna bez odgode izvijestiti Agenciju i javnost.

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].


Ma mi smo luda zemlja, ljudi, burza, sve…ovo nema nigdje…100%.

Još bi rekao da je promet 2000 kuna pa da se neko malo poigrava, ali promet je 242 000 kuna.


I promet je varljiva stvar. Nikad ne znaš šta je akumulacija a šta pretakanje iz praznog u šuplje. Da je tu nekome bilo do akumulacije lakše bi to podizao… no bumo vidli o čemu se radi.

who dares, wins

Ovo je zaista luda zemlja uključujući i Zagrebačku burzu.Trgovati dionicama firme u stečaju čije su obaveze prema dobavljačima 920 miljona kuna a imovina prodana za 190 miljona kuna je neoprostivo ludilo. I tko kupuje te dionice nema blage veze o ničemu i ostat će bez gača. Nadam se da ima dovoljno novaca pa mu neće biti žao za izgubljeno.

ovo vam se zove labuđi pjev…ko zna hoće li se više ikad trgovati ovim čudom…


ovo vam se zove labuđi pjev…ko zna hoće li se više ikad trgovati ovim čudom…

Bolje pjeva labud od kanarinca.


Ovo je zaista luda zemlja uključujući i Zagrebačku burzu.Trgovati dionicama firme u stečaju čije su obaveze prema dobavljačima 920 miljona kuna a imovina prodana za 190 miljona kuna je neoprostivo ludilo. I tko kupuje te dionice nema blage veze o ničemu i ostat će bez gača. Nadam se da ima dovoljno novaca pa mu neće biti žao za izgubljeno.

Otkud vam potreba za komentiranjem, kako znate da ce dionicari ostat bez gaća ?
Imate kakav dobar info, ili pišete gluposti ?
Ja zadnje sto znam da je pipunić najavio nastavak proizvodnje, drugo se nebih usudio reći jer neznam.

18kn, hahahahahahaha, zakon.

bez komentara vidim da se ide u očekivanom smjeru ,kao što rekoh firma ima vlasnika koji (danas sam bio u krugu)koji je smanjio potreban broj radnika te če ubuduče uzimat sezonce itd.Firma danas nije radila ,očekujem rasplet sličan INI.Treba strpljenja,zanima me dali Ivana 6 i lopina imaju kakih komentara. [thumbsup]

Pustite priče,memojte da vas prevedu žedne preko vode


bez komentara vidim da se ide u očekivanom smjeru ,kao što rekoh firma ima vlasnika koji (danas sam bio u krugu)koji je smanjio potreban broj radnika te če ubuduče uzimat sezonce itd.Firma danas nije radila ,očekujem rasplet sličan INI.Treba strpljenja,zanima me dali Ivana 6 i lopina imaju kakih komentara. [thumbsup]

A kakve veze to ima sa cijenom dionice ?

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan

New Report

Close