DKVS (Đakovština d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DKVS (Đakovština d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Pa zar još ima onih koji bacaju novac u bunar ? ovo je prestrašno.

Izgleda da nije običan bunar, nego zdenac želja..
..izgleda da su sami kuleri u ovoj dionici. Evo danas potegla (trenutno) 126%, na 17kn.. a tema na 3-oj stranici.

Nemam dionicu, čestitam slavljenicima! [thumbsup]
[/quote]
Pa što se ovdje događa????
Evo ja reda radi uzeo neki dan za nekih 2000 kn…te odmah stavio bezveze na ask po 100 % većoj cijeni, i sad dođem i vidim , nema više mojih dionica…
Nevjerojatno…u životu nisam na burzi brže zaradio .[undecid]
Čestitke ostalim dobitnicima..pogotovo onima s većom količinom.. [thumbsup] [smiley]

ovo se zove kako u pet minuta izgubiti 50% na vrijednosti.

…za nepovjerovati stvarno…baš me zanima kako ce se kretati cijena i dalje…ee da sam znao ne bih izlazio uopce iz nje davno prije..hehhe…

Raste ovo. Ide [lol]

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

došo božić bata na dkvs [lol]

Dirty Sanchez is a term for a sex act when a man, after the anal sex, takes his penis and rubs it on the girls upper lip leaving a moustache.

išlo je ovako i na Zdenki…pa nedugo nakon toga bye bye…
nepojmljivo je da se ovom dionicom uopće trguje s obzirom da je rasprodana imovina i nalazi se u stečaju…
šta kupuju trenutni kupci ove dionice?


…za nepovjerovati stvarno…baš me zanima kako ce se kretati cijena i dalje…ee da sam znao ne bih izlazio uopce iz nje davno prije..hehhe…

sad uđi u VLDS da se nebi ponovo z….

Ovo tu mi liči na peni market u kombinaciji sa ruletom. Eno i kuglicu je Hanfa zaustavila.

who dares, wins

(2) Burza je dužna donijeti odluku o privremenoj obustavi trgovanja ili isključenju iz trgovanja financijskog instrumenta, kada to zahtijeva zaštita ulagatelja ili taj financijski instrument više ne udovoljava pravilima burze.

Obavještavamo da je trgovina redovnim dionicama Đakovština d.d. u stečaju obustavljena temeljem članka 330. st. 2. Zakona o tržištu kapitala.
O detaljima ćete biti obaviješteni naknadno.

who dares, wins

zabloikrali ju znači.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

pa nije vam ovo belje…šta mislite da će dioničari dobiti nešto od prodane imovine, oće malo sutra opet će to na pet kuna [wink]

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].

Vlasnik/nositelj računa Stanje [%] Vrsta računa Mjesto

1. MINISTARSTVO FINANCIJA 128.226 12,17 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
2. HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D./SZIF D.D. 120.147 11,40 Skrb. račun ZAGREB
3. HZZO 82.027 7,79 Zast. račun ZAGREB, HRVATSKA
4. HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU 63.423 6,02 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
5. HZMO 50.289 4,77 Zast. račun ZAGREB, HRVATSKA
6. ĐAKOVŠTINA – NOVI ESOP D.O.O. 35.582 3,38 Osnovni račun ĐAKOVO, HRVATSKA
7. BAKIĆ NENAD 12.095 1,15 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
8. ŠVERKO ZLATKO 8.687 0,82 Osnovni račun SPLIT, HRVATSKA
9. GRBAVAC ZVONKO 7.930 0,75 Osnovni račun ĐAKOVO, HRVATSKA
10. PLAVČIĆ TOMISLAV 7.930 0,75 Osnovni račun ĐAKOVO, HRVATSKA
Ukupno: 49,01
__________________
pogledajte prvih deset pa sami zaključite koji vam je od njih danas dizao cijenu, a najmanje jedan od njih sigurno jeste…

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].

New Report

Close