DKVS (Đakovština d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DKVS (Đakovština d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Ne Verdi sto najjacu dionicu si prodao .
hahahahaha

Ko ja? Ovo ni u ludilu nebi imao. Prenio samo vijest čisto kao kuriozitet i vidiš da je odmah navala nastala.

who dares, wins

Nitko nebi imao ali netko je kupio soma komada po 7,50 😉



Ne Verdi sto najjacu dionicu si prodao .
hahahahaha

Ko ja? Ovo ni u ludilu nebi imao. Prenio samo vijest čisto kao kuriozitet i vidiš da je odmah navala nastala.
[/quote]
Prodali ju za 190mil. a potraživanja su 920mil.,ovo je bestbuy [lol]

http://www.business.hr/hr/Kompanije/Vijesti/Imovina-Dakovstine-prodana-za-190-milijuna-kuna

When wealth is lost, nothing is lost; when health is lost, something is lost; when character is lost, all is lost. ~Billy Graham


Nitko nebi imao ali netko je kupio soma komada po 7,50 😉

Dobro šta je sad ne kužim je li dionica dobra ili nije? Prvo si se nekaj smijal sad na jednom ti je dobra !? Daj se odluči više valja ili ne valja. I nije uzeo 1000 nego više.
DKVS-R-A 7,17 29 207,93 5.1.2011 14:34:39
DKVS-R-A 7,49 240 1.797,60 5.1.2011 14:34:39
DKVS-R-A 7,50 1000 7.500,00 5.1.2011 14:34:39
DKVS-R-A 7,85 175 1.373,75 5.1.2011 14:34:39
DKVS-R-A 7,90 149 1.177,10 5.1.2011 14:34:39
DKVS-R-A 7,92 100 792,00 5.1.2011 14:34:39
DKVS-R-A 7,93 2307 18.294,51 5.1.2011 14:34:39

who dares, wins

ostala su još zemljišta,pitanje je dali riskirat…..,po svemu sudeči znaju se vlasnici ,mi seljaci čekamo
iduče godine uvoz pšenice u RH pa čekat čemo onda dali če se preko radnika i seljaka držat socijalni mir
na kruhu dok su svi ostali proizvodi skuplji nego u EU(cijena kruha je cca 20 kn),tako da nevidim napretka do 2013 jesen,silosi mogu poslužit za skladištenje i preradu uvozne pšenice iz ŽITNICE RH.Možda dođe i do diobe između PAN Petka i Silosa Tako da se šefovi dogovore šta če ostat radnicima i seljakima vjerovatno zemljište 2sa 2

Pustite priče,memojte da vas prevedu žedne preko vode


Bit će kod Zdenke još puno igre, kao i kod ovoga… Đakovština d.d. je brand i u državnom je interesu da opstane… Izvan je to ovih naših prepucavanja, mi tu ništa ne odlučujemo niti išta možemo pretpostaviti, koliko god iskusni bili… Samo vi prodavajte, ali nemojte se poslije žaliti i biti ogorčeni… Živi bili pa vidjeli… [shocked]

strašno, pa ti ama baš ništa ne razumiješ?!? nije ni čudo da su takvi kao ti danas kupovali iako bi svatko sa zerom razuma odavde što prije pobjegao! uostalom, sve ti je kolega ovdje objasnio :


Vi ste stvarno nepopravljivi optimisti ili neznalice.Tvrtka u stečaju je prodana,iz toga se namiruju vjerovnici,vama ništa kao i kod Zdenke.

Pa zar još ima onih koji bacaju novac u bunar ? ovo je prestrašno.

obožavam strvine-posebno ovce


Pa zar još ima onih koji bacaju novac u bunar ? ovo je prestrašno.

Izgleda da nije običan bunar, nego zdenac želja..
..izgleda da su sami kuleri u ovoj dionici. Evo danas potegla (trenutno) 126%, na 17kn.. a tema na 3-oj stranici.

Nemam dionicu, čestitam slavljenicima! [thumbsup]

E, da.. nadam se da će i firma nabolje, i nek bolje vode evidenciju zaliha!!

pa šta je ovo, gledam i ne vjerujem. ispeko kokice i ne trgujem, samo gledam ljudsku glupost. kupovati i zalijetati se na ask na +150% [shocked] svaka čast dokle god ima takvih kupaca meni će biti dobro.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

svaka čast ekipi koja je u ovoj dionici, pridružujem se čestitkama.
nažalost nisam dioničar.136% [proud] ] [thumbsup]

""magneticBit će kod Zdenke još puno igre, kao i kod ovoga… Đakovština d.d. je brand i u državnom je interesu da opstane… Izvan je to ovih naših prepucavanja, mi tu ništa ne odlučujemo niti išta možemo pretpostaviti, koliko god iskusni bili… Samo vi prodavajte, ali nemojte se poslije žaliti i biti ogorčeni… Živi bili pa vidjeli…

strašno, pa ti ama baš ništa ne razumiješ?!? nije ni čudo da su takvi kao ti danas kupovali iako bi svatko sa zerom razuma odavde što prije pobjegao! uostalom, sve ti je kolega ovdje objasnio :

ovisnikVi ste stvarno nepopravljivi optimisti ili neznalice.Tvrtka u stečaju je prodana,iz toga se namiruju vjerovnici,vama ništa kao i kod Zdenke.""

Evo, drago mi je da ti razumiješ! [thumbsup]


svaka čast ekipi koja je u ovoj dionici, pridružujem se čestitkama.
nažalost nisam dioničar.136% [proud] ] [thumbsup]

Neko želi izaći pa nabiva cijenu nebu pod oblake,samo ne znam hoće li mu se to isplatiti.

bit će bolje................

New Report

Close