DKVS (Đakovština d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DKVS (Đakovština d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Mislim da tu nema potrebe za brigom.. Živio sam ispred tvornice i moje se pretpostavke baziraju na osjećaju, no mislim da će biti dobro… 🙂 Ali eto, vidjet ćemo kako će se stvar razvijati!


Mislim da tu nema potrebe za brigom.. Živio sam ispred tvornice i moje se pretpostavke baziraju na osjećaju, no mislim da će biti dobro… 🙂 Ali eto, vidjet ćemo kako će se stvar razvijati!

[lol] Sta ce tocno biti dobro!?

''Only last week I murdered a rock, injured a stone, hospitalized a brick. I'm so mean I make medicine sick!”


Mislim da tu nema potrebe za brigom.. Živio sam ispred tvornice i moje se pretpostavke baziraju na osjećaju, no mislim da će biti dobro… 🙂 Ali eto, vidjet ćemo kako će se stvar razvijati!

ispred koje si ti tvornice i gdje si ti živio .

Vidim da firma radi svaki dan,kamioni prolaze i odvoze gotove proizvode,što je svima u interesu a i sa dionicama se trguje ,dok se iz tene širi miris kolača i bureka [proud]

Pustite priče,memojte da vas prevedu žedne preko vode

Uskoro počinju prosvjedi za neisplačene ratarske kulture od 2008,2009(pokradene) [cool]

Pustite priče,memojte da vas prevedu žedne preko vode

Sve će biti dobro, ali za one koji su strpljivi. No dobro, ako vam je potreban keš, a očito je, onda vam nije potrebna ova dionica. Za nas kojima to trenutno nije potrebno, tu smo. A krivo sam se izrazio, tvornica. Mislio sam silos. Mi smo to zvali tvornica. [thumbsup]

dečki ako silos opstane, to ne znači da će i đakovština d.d. Nemojte biti naivni, to nije isto.

Neke će dionice vrijditi više od sadašnje cijene. Puno puno više. Donirajte humanitarnoj organizaciji po vašem izboru klikom na ovaj link http://www.thenonprofits.com

Danas prodana Đakovština u komadima.

who dares, wins

Vi ste stvarno nepopravljivi optimisti ili neznalice.Tvrtka u stečaju je prodana,iz toga se namiruju vjerovnici,vama ništa kao i kod Zdenke.

obožavam strvine-posebno ovce

Ne Verdi sto najjacu dionicu si prodao .
hahahahaha

Bit će kod Zdenke još puno igre, kao i kod ovoga… Đakovština d.d. je brand i u državnom je interesu da opstane… Izvan je to ovih naših prepucavanja, mi tu ništa ne odlučujemo niti išta možemo pretpostaviti, koliko god iskusni bili… Samo vi prodavajte, ali nemojte se poslije žaliti i biti ogorčeni… Živi bili pa vidjeli… [shocked]

I evo je u blokadi +16,45% [lol]
Lud, zbunjen, (ne)normalan…

New Report

Close