DKVS (Đakovština d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DKVS (Đakovština d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Evo baš se čovik dobro nasmije čitajuči postove ,DJKS propala nemoš više dobit ni lipu za dionice itd.Evo svjedoci smo da naša vlada pogrješi kao slučaj ine samo zato nebi trebo biti niko osuđivan,i u bivšem sistemu je bilo propusta pa tako i u ovom dali mi sami znamo upravljat našim firmama možda je upitno jer nedostatak sredstava technoogije može se samo postič udruživanjem ,i kaj mi nismo prodali…..
što se tiče Djks nešta se dešava ,kako kažu moji investiciski savjetnci 20% je informacija. [cool]

Pustite priče,memojte da vas prevedu žedne preko vode

Uskoro se na DKVS počinju lomit koplja!

ps Samo bolje koplja nego zubi

[cool]

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

Evo sad sam dobio informacije da nemože propast djkd u stecaju ,lome se koplja,i nevidim da interes ne postoji pogotovo večim polj.firmama koji troškove mogu srezat bio plinom. [cool]

Pustite priče,memojte da vas prevedu žedne preko vode

Kruh unatoč najavma vlade poskupljuje što bi moglo rezultirati skokom dionica ili fiksnoj cijeni 8kn
Bankama se ne isplati da Đakovština neradi,a svi mi dobro znamo da su banke uzrokovole krizu na tržištu. [thumbsup]

Pustite priče,memojte da vas prevedu žedne preko vode

dkvs [bye] [bye] [bye] tko je sljedeci

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

… pogledajte jutrošnji "promet" sat nakon otvaranja burze i pad dionice dkvs!? … s par desetaka kuna!
posebno ona "kupnja" od 2 dionice po ca 6kn!?

što reći? … neki balonja/glupan se igra, jer mu tako sustav dozvoljava, a zašto mu dozvoljava to meni nije jasno? …. usput, osobno radim isključivo via pbz investor i tamo nema naloga ispod 1000kn … nije ni to neka visoka granica, nije niti zakonski opravdana, ali je pravilo društva i djeluje! …. zašto slično nemaju i ostali brokeri/kuće to neznam, ili znam? – valjda puštaju i balonjama da im koriste sustav samo da dobiju klijenta – ta valjda će jednom odrasti …

i tako, pomalo se pripremamo na uvođenje poreza na kapitalnu dobit … diferenciranu vjerovatno i zdravo-očekivajuće … pa ako na povlačenja duža od 1g "dobijemo" 15% (nadajmo se!), na ona ispod godine biće i duplo …. a tad ćemo se bar riješiti balonja i budalaša … što se mene tiče – super!

pozz zajednici

http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/h9dofwMeNi5DSmbJ9tSVWg==.pdf

///

ha ha … :-B

pozz zajednici


… pogledajte jutrošnji "promet" sat nakon otvaranja burze i pad dionice dkvs!? … s par desetaka kuna!
posebno ona "kupnja" od 2 dionice po ca 6kn!?

što reći? … neki balonja/glupan se igra, jer mu tako sustav dozvoljava, a zašto mu dozvoljava to meni nije jasno? …. usput, osobno radim isključivo via pbz investor i tamo nema naloga ispod 1000kn … nije ni to neka visoka granica, nije niti zakonski opravdana, ali je pravilo društva i djeluje! …. zašto slično nemaju i ostali brokeri/kuće to neznam, ili znam? – valjda puštaju i balonjama da im koriste sustav samo da dobiju klijenta – ta valjda će jednom odrasti …

i tako, pomalo se pripremamo na uvođenje poreza na kapitalnu dobit … diferenciranu vjerovatno i zdravo-očekivajuće … pa ako na povlačenja duža od 1g "dobijemo" 15% (nadajmo se!), na ona ispod godine biće i duplo …. a tad ćemo se bar riješiti balonja i budalaša … što se mene tiče – super!

pozz zajednici

Ako je kupio 2 komada onda ih je skupo platio .
Meni uzimaju minimum od 50 kn po nalogu ispod 6000 kn .
12+50 = 62 :))

Privatizacija i prodaja do 7kruga učinila je svoje tako da smo dobro povukli pouke iz pojedinih igri ,sad nek ulažu drugi meni je dosta ulaganja u Hr i lopovluka ,pozdrav ostalima i sretno.

Pustite priče,memojte da vas prevedu žedne preko vode



… pogledajte jutrošnji "promet" sat nakon otvaranja burze i pad dionice dkvs!? … s par desetaka kuna!
posebno ona "kupnja" od 2 dionice po ca 6kn!?

što reći? … neki balonja/glupan se igra, jer mu tako sustav dozvoljava, a zašto mu dozvoljava to meni nije jasno? …. usput, osobno radim isključivo via pbz investor i tamo nema naloga ispod 1000kn … nije ni to neka visoka granica, nije niti zakonski opravdana, ali je pravilo društva i djeluje! …. zašto slično nemaju i ostali brokeri/kuće to neznam, ili znam? – valjda puštaju i balonjama da im koriste sustav samo da dobiju klijenta – ta valjda će jednom odrasti …

i tako, pomalo se pripremamo na uvođenje poreza na kapitalnu dobit … diferenciranu vjerovatno i zdravo-očekivajuće … pa ako na povlačenja duža od 1g "dobijemo" 15% (nadajmo se!), na ona ispod godine biće i duplo …. a tad ćemo se bar riješiti balonja i budalaša … što se mene tiče – super!

pozz zajednici

Ako je kupio 2 komada onda ih je skupo platio .
Meni uzimaju minimum od 50 kn po nalogu ispod 6000 kn .
12+50 = 62 :))
[/quote]

agram brokeri, 3 kn za tisucu kuna.

Đakovština u blokadi!!!!!!!!! Pozitivnoj!!!!!!!!
Svaka čast kolegi milusicu. Respect.

Neke će dionice vrijditi više od sadašnje cijene. Puno puno više. Donirajte humanitarnoj organizaciji po vašem izboru klikom na ovaj link http://www.thenonprofits.com

Kolega imao sam zaradu ali sam pao na priče Lopine itd.Priznajem izgubio sam 70 posto zbog svoje tvrdoglavosti .Iako Pipunič gradi i radi zabrinjavame Pan Pek koji je odvezo nove strojeve u Zg legalno. [cool]

Pustite priče,memojte da vas prevedu žedne preko vode

New Report

Close