DKVS (Đakovština d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DKVS (Đakovština d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


pod kaznenu odgovornost spada također ako kupite ukradeno,dali je znao ili nije .Probajte vi kupit nešta ukradeno znači roba vam se oduzima i dobivate prijavu.Samo što je Čobanković nagovorio seljake da neprodaju pšenicu i druge kulture ,,nego da je uskladište,,,,,stvarno vrlo zanimljivo i napeto. [lol]

ako već želite nešto napraviti i ako ste dioničar DKVS-a evo jedinog recepta ;
1. Dignite Ustavnu tužbu ( ne košta puno ) pro protiv nezakonitog stečaja jer se nisu odradile prethodne zakonske obveze odnosno objava javne ponude o preuzimanju dioničara preko 10%
2. Nakon toga sve ovo drugo dolazi u obzir

Netko mora diči Ustavnu tužbu za nezakonitost stečaja, sve drugo je prazna slama.

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

Ja vjerujem u institucije države uskok policiju i financiskupoliciju,kao što sam naveo1.pokrali su nam pšenicu i ostale ratarske kulture2.dionice su nam pale,3.nova stavka je da smo i ove godine predali pšenicu u Đakovštinu tj u Žito.E sad malo razmišljajte dali bi sve to napravio da nevjerujem u bolje dane
ako dođe do tužbe napravičemo svi,ovako je bolje polako i bez panike rješenje mora doči. [cool]

Pustite priče,memojte da vas prevedu žedne preko vode


pa s čime se ovi na zse bave pa to je van svake pameti. transakcija od 31 kunu ilit 5,4$ se provjerava. pa to je netko očajan htio nešto negdje, a da niti sam ne zna što postići

http://zse.hr/default.aspx?id=31442


Cijenjeni kolega,

to možda Vama izgleda čudno, ali državna tijela rade svoj posao.
Ali, slažem se s Vama, ne treba se zamarati s ovakvim transakcijama, kao što se ne treba zamarati s transakcijama na HDEL-R-A gdje se uredno manipulira sa par stotina kuna kako bi se pokazalo da dionica ne pada ili da ima trgovine. Sve da se Rodijaci uspiju izvuči iz čađare

LP
[cool]

Referendum o ZOR-u omogućiti će da ljudi koje rade, rade još više, a ljudi koje ne rade, rade još manje

Čobi dogovorio sa Mitrovičem vratit obeštečenim seljacima žito kroz prodaju 1.objekta još u Utorak nigdje nisam pročito u novinama.Kina na otvaranju 2 posto u plusu.mislim da bi se ubrzo trebalo iči i na pravosuđe koje je isto korumpirano i sve prijavljivat europskoj uniji ovako bi mogli izvjesit.90 posto slučajeva je rješito na druk interpola i eu suda. [bye]

Pustite priče,memojte da vas prevedu žedne preko vode

Još jedna bolja vjest Pan Pek unajmljuje Tenu….. [proud]

Pustite priče,memojte da vas prevedu žedne preko vode

…a šta leži iza toga preuzimanja, rascjepkavanja Đakovštine, a nije mi jasan razlog zbog kojeg se pipunić odriče tene, nije valjda toliko lud da misli da će mu pan pek dozvoliti kupnju na javnoj dražbi a ovi će dotada konsolidirati snage u teni i proširiti proizvodnju kako najavljuju!

…ako ovako ostane a čini se da hoće, u tome slučaju Đakovština gubi brend ako je kupi pipunić

bolje da je više poduzetnika i jedan koji če odležat….a i struktura mi je interesantna iz svake regije jedan i onda vam to kolega u slučaju frke ide Eci peci pec…….sve u svemu ide nabolje ko….zna ko još tu dolazi,da uzmu opciju… sve nama… postoji rizik za plačanja kamata sudova u RH i izvan,ovako se ide u dobrom smijeru a ove godine imamo pomoč odozgo ,u okolici velike štete od klimatskih promjena.
Još če se tu u budučnosti stavljat vjetrenjače sa solarnim pločama pa neće biti duga za el.energiju.Kolega sve u svemu ja sam uvjeren da stari ljudi nisu bili blesavi a mi smo na vrhuncu tehnološkog razvitka.

[cool]

Pustite priče,memojte da vas prevedu žedne preko vode

Četvrtak, 8.7.2010. 14:33
Tena u zakupu Pan-peka
Stečajni upravitelj Đakovštine d.d. Perica Mitrović potpisao je s predstavnicima tvrtke Pan-pek iz Zagreba ugovor o zakupu Tene, odnosno pekare i korane, jednog od profitnih centara posrnule đakovačke tvrtke. „Pan-pek je poznata tvrtka koja se bavi proizvodnjom pekarskih proizvoda i imaju znanje i moć da povećaju kapacitet Tene, čime će se u prodaji povećati i cijena“, pojasnio je Mitrović.
Prema njegovim riječima, zakupoprimac se obavezao da će zaposliti svih 86 radnika iz proizvodnje i pratećih službi Tene i korane, a Pan pek je iskazao i zanimanje za kupovinu nekretnina tog nekadašnjeg profitnog centra.
Pan- pek, ističe stečajni upravitelj Đakovštine, planira otvoriti nekoliko novih prodavaonica u Đakovu, ali i u još nekim većim mjestima ovih dviju županija. S obzirom da su Tena i korana dosad bile u zakupu osječkog Žita, izdvojene su iz tog ugovora i sklopljen je direktni ugovor o zakupu s Pan-pekom. Ugovor stupa na snagu 1. kolovoza, mjesečni zakup je 15.000 kuna, a traje do okončanja prodaje. S tim u vezi stečajni upravitelj Đakovštine ističe da nije presudan iznos zakupa, nego nastavak proizvodnje, čime će se povećati i vrijednost objekta.

http://www.radio-djakovo.hr/show/clanak/5847/naslov–Tena_u_zakupu_Pan-peka/

Načelo šuti i radi ,,, [thumbsup]

Pustite priče,memojte da vas prevedu žedne preko vode

…i moli se Bogu za spas!

Još uvijek nisam čuo nikakvu vijest o nekakvoj istrazi ili slično vezano uz lažirana financijska izvješća ovjerena od strane revizije. Ispravite me ako griješim.

Neke će dionice vrijditi više od sadašnje cijene. Puno puno više. Donirajte humanitarnoj organizaciji po vašem izboru klikom na ovaj link http://www.thenonprofits.com

Pipunić napravio gubitak za 4mj.kao prijašnja uprava za godinu dana,,,,,,,,Smanjene plaće i broj radnika

Pustite priče,memojte da vas prevedu žedne preko vode

New Report

Close