DKVS (Đakovština d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DKVS (Đakovština d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


ljudi moji vi ne razumijete jednu stvar. Nitko ne spominje da ova tvrtka ne može raditi u plusu i da ne može ostvarivati jako dobre prihode. Već da je ovo sve izrežirano i spremno da se pokloni žitu za jednu kunu uz zadržavanje određenog dijela radnika i otpis svih dugova. Živi bili pa vidjeli, lijep pozdrav

Zaboravio si dodati enormni prihod Žita u tom slućaju, a to su u najmanju ruku svi dugovi + dionice + kupci i dobavljači, ili na oko 1.5 milijardi kuna preko noći Žito profitira, a sve po zakonu HR-a.
Da im je krenulo govori i činjenica da je žito, a kao i hrana IN u svijetu barem narednih 5-10 godina.

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

nije bitno uopće tko će preuzeti tu tvrtku.. bitno je jedino da nama koji imamo dionice ih nitko ne može uzeti! nek ide onda sve naprijed… to smo i željeli.. neće sigurno odmah, ali za koju godinu?!


nije bitno uopće tko će preuzeti tu tvrtku.. bitno je jedino da nama koji imamo dionice ih nitko ne može uzeti! nek ide onda sve naprijed… to smo i željeli.. neće sigurno odmah, ali za koju godinu?!

vama nisu jasne osnovne stvari: dionice će vam i te kako "uzeti" čim se okonča stečaj, a Đakovština d.d. kao dioničko društvo pod tim imenom prestane postojati pa će biti brisana iz sudskog registra, SKDD i ZSE….time se brišu i prestaju postojati dionice DKVS-R-A, a to će se vjerojatno dogoditi u 2. polovini ove godine

moji postovi nisu investicijski savjeti niti poziv na kupnju ili prodaju dionica!!

Ne čitam već odavno "Đakovštinu" pa se unaprijed ispričavam.
Moje pitanje je, dali se od otkrića "afere" išta saznalo o tome gde su te tone državnih rezervi nestale ili to više nikome nije važno?
Hvala.
(kažu, ove godine nedostaje oko 400 m. tona za normalno funkcioniranje. Čega?)

Nestalo žito navodno van zemaljci odneli,evo stigoh vam se javit gužve na silosu traju 12h kod predaje žita,po mojoj procijeni u Đakovštini neće nedostajat žita ,međutim u RH mogao bi biti problem za RR.
Tako da vas sigurno oko nove godine očekuje poskupljenje Kruha ,plin je poskupio za pekare ,vidim da još na forumu ima nekih koji bi nama solili već posolitu juhu. [cool]

Pustite priče,memojte da vas prevedu žedne preko vode

Danas stigle optužnice protiv Gašpara na adresu oštečenih uz mogučnost svjedočenja…..
Institucije polako rade svoj posao još jedan plus za Đakovštinu. [thumbsup]

Pustite priče,memojte da vas prevedu žedne preko vode

ako misliš da će Gašpar isplatiti oštećene dioničare onda si u zabludi

Nemislim ali nešta bar rade,poslje njega ide se dalje,Nas može samo MMF izvuć ovo je sve vršenje prazne slame,i laganje naroda da bi se pojedinci zadržali i što više obogatili,sad se pozivat na krizu a vidljivo sve dalje tonemo,nažalost prestiče nas i regionalne države [bye]

Pustite priče,memojte da vas prevedu žedne preko vode

pa s čime se ovi na zse bave pa to je van svake pameti. transakcija od 31 kunu ilit 5,4$ se provjerava. pa to je netko očajan htio nešto negdje, a da niti sam ne zna što postići

http://zse.hr/default.aspx?id=31442

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

Tako i treba svaka čast ZSE. [thumbsup]

Pustite priče,memojte da vas prevedu žedne preko vode

Brašno5 je završilo kod Todorića i to nije tajna, mediji su jasno napisali, a Todorić se brani da je tako povoljnjo kupio na natječaju.

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

pod kaznenu odgovornost spada također ako kupite ukradeno,dali je znao ili nije .Probajte vi kupit nešta ukradeno znači roba vam se oduzima i dobivate prijavu.Samo što je Čobanković nagovorio seljake da neprodaju pšenicu i druge kulture ,,nego da je uskladište,,,,,stvarno vrlo zanimljivo i napeto. [lol]

Pustite priče,memojte da vas prevedu žedne preko vode

New Report

Close