DKVS (Đakovština d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DKVS (Đakovština d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Hvala na iscpnoj analizi,neki investitori su mi na godišnjem (vani),ultimatum je 24 sata ,bumo videli kasnije…pozdrav [smiley]

Pustite priče,memojte da vas prevedu žedne preko vode

Sutra ce neki zaradit lovu bolju nego na kladionici,neki dan su je prodali po 9,10 kuna a danas su pokušali ispod 6 sve u svemu ljepi valovi i sve više dioničara koji vjeruju i riskiraju jedino mi je krivo što torbari kupuju po Đakovu dionice [kiss]

Pustite priče,memojte da vas prevedu žedne preko vode

Svatko je sebi kreator sudbine i svog uspjeha!


Svatko je sebi kreator sudbine i svog uspjeha!

Slažem se samo ako nije od srtane pozicije moći ili bolje rečeno zlouporabe moći doveden u zabludu ;
http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/industrija/marko-pipunic-preuzeo-kandit%2c-na-jesen-kupuje-i-dakovstinu,83111.html

Drugim riječima, a ponavljam, ovdje se trguje dionicama koje ne praktički ne postoje već samo formalno !

To oprilike bilo ovako; na veoma brzom autoputu naiđete na mali zank o radovima na cesti, a nakon 100m sletite u ponor s autoputa.
Znak je bio, ali autoputa dalje nema, pa sami krojite svoju sudbinu. Gdje su barikade na autoputu ili u našem slućaju blokada trgovanja predmetnih dionica ?

Svima je jasno da Đakovština kao pravni subjekt više ne postoji, ali postoji stečajna masa, a koja po dobrim vremenima cijena nekretnina i core biznisa je vrijedila 300mil. Kuna, a prihvačen dug Đakovštine u stečaju je 3 puta veći ili 1 milijardu Kuna. Zar ovdje treba fakultet da stopira dionicu na tržištu ?

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

svjedoci smo da na našem tržištu nizašto ne treba fakultet, NAŽALOST, ide kako ide dok ga ne zdrma infarkt…

A BLIZU SMO…! (…a i Vlada se ubananila!)



Svatko je sebi kreator sudbine i svog uspjeha!

Slažem se samo ako nije od srtane pozicije moći ili bolje rečeno zlouporabe moći doveden u zabludu ;
http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/industrija/marko-pipunic-preuzeo-kandit%2c-na-jesen-kupuje-i-dakovstinu,83111.html

Drugim riječima, a ponavljam, ovdje se trguje dionicama koje ne praktički ne postoje već samo formalno !

To oprilike bilo ovako; na veoma brzom autoputu naiđete na mali zank o radovima na cesti, a nakon 100m sletite u ponor s autoputa.
Znak je bio, ali autoputa dalje nema, pa sami krojite svoju sudbinu. Gdje su barikade na autoputu ili u našem slućaju blokada trgovanja predmetnih dionica ?

Svima je jasno da Đakovština kao pravni subjekt više ne postoji, ali postoji stečajna masa, a koja po dobrim vremenima cijena nekretnina i core biznisa je vrijedila 300mil. Kuna, a prihvačen dug Đakovštine u stečaju je 3 puta veći ili 1 milijardu Kuna. Zar ovdje treba fakultet da stopira dionicu na tržištu ?
[/quote]

Iz poveznice proizlazi da Pipunić tek najesen planira preuzimanje Đakovštine…

Poseban ovotjedni pozdrav svima koji ovdje daju jedinice za optimiste, a stotice za drukere i pesimiste te puno uspjeha u odabiru ciljanih dionica jer za svaku dionicu na ovom tržištu treba Vam ogroman optimizam i hrabrost

Neznam šta tražite na ovom forumu Vi koji nevjerujete i nemate u portfelju DKVS, očiti se radi o zlobnicima koji se boje možebitnog uspjeha onih koji su ovdje prisutni


Iz poveznice proizlazi da Pipunić tek najesen planira preuzimanje Đakovštine…

naravno! pa nije lud da na dražbi plati početnu cijenu za zgrade, zemljišta i strojeve!
sačekat će 2. ili 3. dražbovni krug kad se cijena prepolovi, pa će sve otkupiti za siću, tako to rade majstori [thumbsup]

moje pisanje je moje osobno mišljenje, nije savjet ili poziv za kupnju ili prodaju dionica!

i šta postiže stečajni upravitelj i vjerovnici s tim što će nekome dati Đakovštinu za cca 100 mil, stvarno je sve to žalosno da boli!

Uništili Đakovštinu, radnike, dioničare, velikoj večini vjerovnika prodali maglu!

Još ovdje ima izgleda za zaradu i rizik ,ko voli nek izvoli i službeno je izvješteno da nema kupaca,možda se čeka da se silosi napune. [cool]

Pustite priče,memojte da vas prevedu žedne preko vode

Ne, čeka se 3. ili 4. krug da cijena bude 5 puta manja, samo je pitanje dali će novi vlasnik zadržati Đakovštinu kao jedinstvenu cjelinu (situacija poput BELJA unutar Agrokora)) ili će istu implementirati u postojeću vlasničku strukturu i promijeniti naziv


Ne, čeka se 3. ili 4. krug da cijena bude 5 puta manja, samo je pitanje dali će novi vlasnik zadržati Đakovštinu kao jedinstvenu cjelinu (situacija poput BELJA unutar Agrokora)) ili će istu implementirati u postojeću vlasničku strukturu i promijeniti naziv

Napokon ste došli do istine, sada razumijete da dionice DKVS su virtualne dionice, a mi smo ih platili pravim novcem.

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

New Report

Close