DKVS (Đakovština d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DKVS (Đakovština d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

bude se ponovila 1573.g. samo ovaj put bi seljaci mogli oteti Đakovštinu Mitroviću????????????????

kaže meni frend koji se kuži u stečajeve da je ovdje stvar svršena, samo da se odrade još neke formalnosti i više neče biti DKVS-R-A jer će firma da bude ugašena-
nemam DKVSi ne mislim kupit al eto samo da znate što se ovdije sprema

sve što pišem moje je mišljenje, i ne može se shvatiti kao investicijski savjet ili preporuka za kupnju i prodaju dionica!

Pogledajte kolega stvarno šta se sprema,,,,,,,Dnevnik hrt. [lol]

Pustite priče,memojte da vas prevedu žedne preko vode


kaže meni frend koji se kuži u stečajeve da je ovdje stvar svršena, samo da se odrade još neke formalnosti i više neče biti DKVS-R-A jer će firma da bude ugašena-
nemam DKVSi ne mislim kupit al eto samo da znate što se ovdije sprema

Prijatelj ti je zaboravio reči osim ove savršene torije slijedeće ;

Prva dva dioničara Đakovštine u postupku dokupa dionice, a prije stečaja, slućajno su zaboravili objaviti javnu ponudu o preuzimanju Đakovštine, a prema Zakonu o vrijednosnim papirima, obzirom da su prešli visinu od 10% udjela Đakovštine.

Drugim riječima stečaj je nastupio prije zakonske obveze o preuzimanju, a što zakonski nije moguće ????

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.



kaže meni frend koji se kuži u stečajeve da je ovdje stvar svršena, samo da se odrade još neke formalnosti i više neče biti DKVS-R-A jer će firma da bude ugašena-
nemam DKVSi ne mislim kupit al eto samo da znate što se ovdije sprema

Prijatelj ti je zaboravio reči osim ove savršene torije slijedeće ;

Prva dva dioničara Đakovštine u postupku dokupa dionice, a prije stečaja, slućajno su zaboravili objaviti javnu ponudu o preuzimanju Đakovštine, a prema Zakonu o vrijednosnim papirima, obzirom da su prešli visinu od 10% udjela Đakovštine.

Drugim riječima stečaj je nastupio prije zakonske obveze o preuzimanju, a što zakonski nije moguće ????
[/quote]

otvaranjem stečaja prestaje zakonska objava ponude za preuzimanje jer nitko ne može preuzeti društvo nad kojim je otvoren stečajni postupak.

pod ovom vladom nema nam spasa!!!!!




kaže meni frend koji se kuži u stečajeve da je ovdje stvar svršena, samo da se odrade još neke formalnosti i više neče biti DKVS-R-A jer će firma da bude ugašena-
nemam DKVSi ne mislim kupit al eto samo da znate što se ovdije sprema

Prijatelj ti je zaboravio reči osim ove savršene torije slijedeće ;

Prva dva dioničara Đakovštine u postupku dokupa dionice, a prije stečaja, slućajno su zaboravili objaviti javnu ponudu o preuzimanju Đakovštine, a prema Zakonu o vrijednosnim papirima, obzirom da su prešli visinu od 10% udjela Đakovštine.

Drugim riječima stečaj je nastupio prije zakonske obveze o preuzimanju, a što zakonski nije moguće ????
[/quote]

otvaranjem stečaja prestaje zakonska objava ponude za preuzimanje jer nitko ne može preuzeti društvo nad kojim je otvoren stečajni postupak.
[/quote]

ZnaĆi prvo je nastalo jaje, a ne kokoš ??

Obveza preuzimanja Đakovštine je nastala još prije nekoliko godina, a nije napravljena ponuda, a stečaj ove, pa nisam siguran u tvoje redosljede obrnuta abecede.

Dodano je pitanja kako onda mogu biti dionice Đakovštine na burzi, a ona više ne postoji ???
Tu neko jako mulja .

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

haha, koje gluposti možemo ovdje pročitati [lol]
sasvim svejedno je li postojala obveza javne ponude ili nije, sad je otvoren stečaj i gotova priča, piši kući propalo. možete jedino tužiti ove koji su trebali dati javnu ponudu, a nisu, samo mislim da su vam oni u zatvoru [lol]

Likovi iz sindikata su opet odradili prljavu igru koju su kao i uvijekdo sada popušili naivni radnici. Sada će pokupiti svoje prnje i na ulicu, a Pipunić će biti gazda koji se vozi u mercedesu. Ovo nije ni trebalo ići u stečaj, a svi podaci, kao i priča o nestanku žita su lažirani samo za jedan cilj, kako pokrasti radnike.


haha, koje gluposti možemo ovdje pročitati [lol]
sasvim svejedno je li postojala obveza javne ponude ili nije, sad je otvoren stečaj i gotova priča, piši kući propalo. možete jedino tužiti ove koji su trebali dati javnu ponudu, a nisu, samo mislim da su vam oni u zatvoru [lol]

Obvezu javne ponude nadzire Hanfa, a likovi koji su trebali dati ponudu u zakonskom roku nemaju veze s upravom, već su to prvi dioničari .
Drugim rječima na Ustavnom sudu se može osporiti stečaj

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

Kol.nešta smo riješili,a dobili smo i obavijest o stavljanju naloga na ZSE,tako da čemo znati tko nas ……… [proud]

Pustite priče,memojte da vas prevedu žedne preko vode

Netko veći izlazi danas, vjerojatno nekiigrač iz top 10…kupuje puno malih, samo mi nije jasno kome oni to misle prodati nakon što kupe po 6-7 kn?? [huh]

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje

Žalosno je što se ovdje istresaju oni koji nemaju i neznaju ništa o dionici,živi bili pa vidjeli ove poruke kako ja vidim ostaju cca 2godine,nas nemožete uplašit,slavonski rečeno ,uzalud vam trud SVIRAČI [cool]

Pustite priče,memojte da vas prevedu žedne preko vode

New Report

Close