DKVS (Đakovština d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DKVS (Đakovština d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Samo da obavijestim kolege da ne mogu ispuniti gore rečeno jer sam pod prismotrom HANFE i broker me blokirao, valjda sam previše istine iznio i takao osinje gnjezdo, pa se nemojte čuditi ako me i proglase krivim što postojim .
Dok sam kupovao dionice koje ne postoje sve je bilo OK, a sada rafal po meni .
Pozdrav

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

Kolega je li se ti zezdaš ili stvarno imaš dionice??????????? [shocked]


Samo da obavijestim kolege da ne mogu ispuniti gore rečeno jer sam pod prismotrom HANFE …

a što ne stave pod prismotru i ove "kupce" koji očito manipuliraju količinama na kupnji [rolleyes]

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!


a što ne stave pod prismotru i ove "kupce" koji očito manipuliraju količinama na kupnji [rolleyes]

A po čemu je to manipulacija? Zašto oni ne bi slobodno stavljali naloge kako žele?

Koelga gismund ima pravo jer HANFAje donijela pravilnik kojim je propisano što se ubraja u manipulacije, a stavljanje 30.000 komada na kupnju na par lipa gdje si 100% siguran da ti to nitko neće prodati jest maniplacija jer stvara privid potražnje za dionicom kojeg realno nema

moje pisanje je moje osobno mišljenje i nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica!

Kolega roki niste mi odgovorili…. [shocked]

Pustite priče,memojte da vas prevedu žedne preko vode


Koelga gismund ima pravo jer HANFAje donijela pravilnik kojim je propisano što se ubraja u manipulacije, a stavljanje 30.000 komada na kupnju na par lipa gdje si 100% siguran da ti to nitko neće prodati jest maniplacija jer stvara privid potražnje za dionicom kojeg realno nema

Kakav privid potražnje? Pa tko je toliko blesav se rukovodi omjerom K/P? I kako možeš reći da za poduzeće u stečaju to nije realna cijena? Ako je realna vrijednost dionice 0kn, onda je 0.10kn beskonačno više od toga. [lol]

Ajde molim te stavi link na taj pravilnik o manipulacijama.

Kolega pozivam vas da se javno izvinite radnicima,jer ih nazivate stokom s,z,Zato nam ije u državi tako
što ih vode takvi slični vama sa Diplomama [angry]

Pustite priče,memojte da vas prevedu žedne preko vode

Stoka sitnog zuba smo svi mi (to jest velika većina), to je smislio Franjo Tuđman a ne ja [lol]



Koelga gismund ima pravo jer HANFAje donijela pravilnik kojim je propisano što se ubraja u manipulacije, a stavljanje 30.000 komada na kupnju na par lipa gdje si 100% siguran da ti to nitko neće prodati jest maniplacija jer stvara privid potražnje za dionicom kojeg realno nema

Kakav privid potražnje? Pa tko je toliko blesav se rukovodi omjerom K/P? I kako možeš reći da za poduzeće u stečaju to nije realna cijena? Ako je realna vrijednost dionice 0kn, onda je 0.10kn beskonačno više od toga. [lol]

Ajde molim te stavi link na taj pravilnik o manipulacijama.
[/quote]

izvolite kolega, učite jer u znanju je spas:
– Zakon o tržištu vrijednosnih papira (čl. 108, NN br 84/02 i 138/06)
– Pravilnik o dodatnim mjerama za spječavanje manipulacije tržištem (NN 46/07)

moje pisanje je moje osobno mišljenje i nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica!

…tolika panika danas samo zbog toga što se kolega Loris ubananio (sigurno je usnio ružan san) a nije mi jasno kako odjednom takav sarkazam a situacija je mjesecima ista i ništa se nemijenja, a po mome sudu mijenja se samo na bolje jer je sve jasnije da Đakovština ima sigurnog kupca u ŽITU g. Pipunića.

I postavlja se samo jedno pitanje čemu sada takva navala na ovu dionicu od po 2,50 do 7 kuna i to par tisuća komada??????????????????

Pa ako svi toliko drukate i žalite za ovom situacijom na dionici DKVS zašto je želite u svoj portfelj po ikakvim cijenama jer ako smatrate za je 100% -tna propast uložiti i jednu lipu u DKVS, ZAŠTO, ZAŠTO to radite???? JESTE LI NORMALNI ili sam ja lud i neznam čitati i isčitavati napisano!

SVI SE VI POTAJNO NADATE da bi se neko čudo moglo dogoditi, jer riskirati kupiti za 6 kuna dionicu pa je prodati po 9 kuna TO NIJE VAŠ CILJ, Vaš JE CILJ i NADA da će dionica skočiti na 15-20 kuna i zato to radite pojedinci

TO JE I MOJ CILJ (da se bolje razumijemo)

"Tko ne riskira ne profitira"

Molim Vas bez panike, jer smo svi mi koji smo u ovoj dionici ipak samo špekulanti (priznali to ili ne)

ima još dovoljno vremena da sve ode kvragu ili se digne (nešto negdje)


izvolite kolega, učite jer u znanju je spas:
– Zakon o tržištu vrijednosnih papira (čl. 108, NN br 84/02 i 138/06)
– Pravilnik o dodatnim mjerama za spječavanje manipulacije tržištem (NN 46/07)

Hvala na linkovima, zanimljivo štivo.

Kolega, pročitao sam pravilnike, ima raznih ograničenja ali nigdje ne vidim ništa eksplicitno o tome da se ne bi smjelo zadati takve naloge, ako netko smatra da je to realna cijena dionice. Mogla bi Hanfa intervenirati ako procijene da je to manipulacija ali ih ništa ne obvezuje na to.

Problemi bi možda mogli nastati ako se takve transakcije provedu u djelo, ali ne mora nužno ni to biti proglašeno manipulacijom.

Koliko vidim ima tu dosta slobode za Hanfu koja može neke stvari interpretirati kao manipulaciju ili ne.

New Report

Close