DKVS (Đakovština d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DKVS (Đakovština d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Kolege,
nije vas to pitala Ivana, pitala vas je tko se skriva iz tih javnih podataka ?

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.


Da li netko zna tko se skriva ili skrbničkog računa HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D./SZIF D.D. kao drugi najveći dioničar Đakovštine ???

– potpuno sam zadovoljna s odgovorom, samo moram naglasiti kako sam sve to znala i prije, stvarno je i više nego zanimljivo ovo surfanje internetom.

– a sada da odgovorim i na prvo pitanje koje je i više nego jasno većini na ovom forumu.
– taj SZIF je u stvari fond SLPF, kojeg sam dosta spominjala na temi best buy, a ove dionice Đakovštine su kupovali po 300-400kn, a sada bi iskrcali sve na cca 15-20kn.

– i dok je taj SLPF u par navrata prodavao dionice i srušio cijenu, MC LORIS d.o.o. i dalje nadokupljuje Đakovštinu pokušavajući joj podići cijenu.

– bez obzira na situaciju oko same dionice Đakovštine taj MC LORIS d.o.o. je i više nego pozitivan i optimističan, za razliku od SLPF koji je najveće zlo ako se nalazi u vašoj dionici.

– I love this game.
Pozdrav !

p.s. nemam dionice Đakovštine.


Ime tvrtke: McLORIS d.o.o.
Opis: Telekomunikacije (Prodaja opreme)

– i ovo mi isto nikako nije jasno.
– ja stvarno nemam pojma o ovoj internetskoj tehnici i kompjuterima.

– ali firma koja se bavi prodajom telekomunikacijske opreme da nema gledalicu za cijene dionica.
– e to nikako ne mogu kužiti.
– a vidim kako referent te firme zadužen za kupnju dionica Đakovštine stalno žica k/p.
– e to stvarno nije u redu, te bi molila direktora te firme da svom referentu omogući tu gledalicu jer ovako kao firma ispadaju dosta neozbiljni.
– a možda oni i imaju gledalicu, ali se prave kao da je nemaju pa u stvari drukaju i na temi k/p.

– I love this game.
Pozdrav !

p.s. nemam dionice Đakovštine.

@ivana7

tvoj odgovor je isti kao i ostalih kolega, javne podatke svi znamo, znaš li dublje ?

ne vidim kada je dionica bila viša od 240 Kuna ?

P.S nemam dionice HT-a i JANAFA

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.



@ivana7

tvoj odgovor je isti kao i ostalih kolega, javne podatke svi znamo, znaš li dublje ?

ne vidim kada je dionica bila viša od 240 Kuna ?

P.S nemam dionice HT-a i JANAFA

– ne znam što vas zanima, možete me pitati i na p.p.
– evo išla sam gledati te cijene jer sam ih nabacila onako odokativno, cijena je bila mrvicu veća od 240kn.

– a to što nemate dionice HT-a i JNAFA je vaša velika greška.
– a možda i nije ako tu napravite dobar posao,
– za mene je to prevelik rizik.
– ali ima i ona tko ne rizikira taj ni ne profitira.

– za HT nikada nisam pisala da je dionica na kojoj se može puno zaraditi, za mene je to još uvijek jedna dobro likvidna obveznica.
– a od toga JNAF-a dosta očekujem, po meni je dionica o.k.

– ali nemamo se što svađati, vi vjerujete u Đakovštinu ja u nešto drugo i to bi bilo to.
– svima vama u Đakovštini želim puno sreće koja će vam biti i potrebna.

– I love this game.
Pozdrav !

hm, po ovome ispada da je kolega loris ajmo to tak reći lupetanjem na temi ht samo u stvari pokušao privuči pozornost ostalih forumaša na svoj nick i hm, djelo a motiv za tak nekaj bio bi koji?

mislim da bi svi koji imaju dkvs (ja nemam ali cca kunu dvije po komadu sam spreman riskirati) trebali pitati lorisa jel je mcloris podnio kakvu tužbu ili planira tužiti pa bi mu umješaći ili suparničari dobro došli



Ovdje još bude ugodnih iznenađenja [thumbsup]

to se tješiš ili stvarno tako misliš??? jer iznenađenja će biti uskoro, ali vrlo neugodnih za dioničare [shocked]
SKDD više ne garantira za transakcije ovom dionicom,sad još preostaje samo prodaja ostatka Đakovštine novom kupcu za pokriće dugova čime će dioničari ostati bez ičega jer će DKVS ostati bez imovine, s puno nepodmirenih dugova, a onda se stečajni postupak okončava gašenjem Đakovštine d.d. i brisanjem dionica DKVS-R-A s burze i SKDD-a.
GAME OVER [bye]
[/quote]

E moj fiuman jesi naivčina, ti si jedan od onih koji su govorili da dkvs delistira sa burze jos u svibnju, pa di je to delistiranje, nema ga, i nece ga ni bit. Tu ce jos svasta bit ali firma ce opstat, a tako i mali dioničari ! btw nije ti loš druk, samo se malo više pozicioniraj na bidu [thumbsup]




Ovdje još bude ugodnih iznenađenja [thumbsup]

to se tješiš ili stvarno tako misliš??? jer iznenađenja će biti uskoro, ali vrlo neugodnih za dioničare [shocked]
SKDD više ne garantira za transakcije ovom dionicom,sad još preostaje samo prodaja ostatka Đakovštine novom kupcu za pokriće dugova čime će dioničari ostati bez ičega jer će DKVS ostati bez imovine, s puno nepodmirenih dugova, a onda se stečajni postupak okončava gašenjem Đakovštine d.d. i brisanjem dionica DKVS-R-A s burze i SKDD-a.
GAME OVER [bye]
[/quote]

E moj fiuman jesi naivčina, ti si jedan od onih koji su govorili da dkvs delistira sa burze jos u svibnju, pa di je to delistiranje, nema ga, i nece ga ni bit. Tu ce jos svasta bit ali firma ce opstat, a tako i mali dioničari ! btw nije ti loš druk, samo se malo više pozicioniraj na bidu [thumbsup]
[/quote]

krivo si zapamtio, pisali smo da ide javna dražba i rasprodaja imovine DKVS-a, a kad se to dovrši da ide gašenje ove propale firme i delistiranje. kao što si mogao vidjeti, dio imovine je već prodan na dražbi a uskoro će i ostalo. nenaplativi dugovi otjerat će neminovno DKVS u završetak stečaja i gašenje firme, a potom ide delistiranje, GAME OVER

p.s. nemam ni jedan nalog na kupnji DKVS-a niti ću ga imati jer firma u svakom trenutku može biti ugašena i onda je u sekundi igra gotova [bye] [shocked]

pametan čovjek vidi filiju i skloni se...

Nema gašenja niti če biti.Razumno je da se bojite ali nije razumno da neki drukaju i žele uplašit investitore ,jer krivo im je što su na Đakovštini največi valovi.Ijače Hr. firme su u krizi i ko zna kad če doči na svoje,nevidim baš da ste radili danas nisam stigao…… [cool]

Pustite priče,memojte da vas prevedu žedne preko vode


hm, po ovome ispada da je kolega loris ajmo to tak reći lupetanjem na temi ht samo u stvari pokušao privuči pozornost ostalih forumaša na svoj nick i hm, djelo a motiv za tak nekaj bio bi koji?

mislim da bi svi koji imaju dkvs (ja nemam ali cca kunu dvije po komadu sam spreman riskirati) trebali pitati lorisa jel je mcloris podnio kakvu tužbu ili planira tužiti pa bi mu umješaći ili suparničari dobro došli

Dobro pitanje moram priznati, prvo danas !

Sa HT-a sam se skinuo uz najavu i to održao, žao mi je samo što bijeg ispod mamine suknje, radi sigurnost,i u HT dionice neće vam donijeti željene rezultate. DT će na jesen ( pretpostavljam ) početi rasipati dionice HT-a dok još drži vodu, ali otom potom. HT ima monopol i cijene koje su neodržive prema svim i najliberalnijim zakonima EU komisije, a vrijede za sve članice jednako.
Osobno volim kada svako zarađuje, što vas je više bogatih to je i društvo stabilnije, ali oprez kolege s HT-om.

Đakovština – ne nisam pokrenuo tužbu, ali vjerojatno hoću kada uvjeti budu za to ispunjeni.
Do sada je prodano samo cca 5 % Đakovštine ili tehnički pregled i kancelarije u Zagrebu i to po 3 puta većoj cijeni od knjigovodstvene.
Core biznis ili 95% nije prodan, Žito d.d. čeka da padne cijena da kupi, a to ja čekam, da tužim .
Ipak su navodno za sada Agrokor i Žito nezakonito pribavili materijalnu korist u dogovoru s Upravom Đakovštine i istu oštetili za 1/2 duga Đakovštine ?

Inače čitaj moje poruke unazad i svima sam poručio da se ne upuštaju u ovu avanturu jer će biti čupavo.
Jedan detalj me samo muči, kako država se tako lako odriče 100 mil. Kuna koliko ima u Đakovštini, kako se odriče Državnih robnih rezervi, kako se odriče kontrole žita kao osn. prehrambeni čimbenik jedne nacije koju može staviti na kocku pa i da proda Đakovštinu.

Možda je dobro da se svi zajedno pomolimo da im je Đakovština zadnje što su uništili ?
Naftu i plin prodali, žito odbacili, veze prodali, ostalo još struja i HŽ i voda. Problem je kada ove osn. životne resurse država ne kontrolira otvara se pitanje opstanka nacije kao identiteta .

To je otprilike kao da živitu u stanu na katu zgrade s 5 stanova. Ako želite gledati TV morate pozvoniti i pitati susjeda da li je suglasan iako mu platite da vam pusti TV signal, a na druga vrata pitate sujeda za struju, žedni ste morati ići kod trečeg susjeda…. Ako se susjedi urote protiv vas,a to nije problem jer u tim uvijetima postajete rob, a oni klasa, njihove usluge su manje i sve skuplje za isto.
Ako ponestane vode, struje ili nafte, pa prvi ćete vi ostati bez nje, susjed zadnji .

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

Evo nekih informacija večina radnika imala je račune u Hipo slawonskoj banki,neslažem se sa kolegama koji traže dlaku u jajetu ko je šta ukro i kolko vjerujem da če to us kok riješiti,interes nam je u trženju. [cool]

Pustite priče,memojte da vas prevedu žedne preko vode


Đakovština – ne nisam pokrenuo tužbu, ali vjerojatno hoću kada uvjeti budu za to ispunjeni.

Ako planiraš riješiti DKVS na drugi način osim trgovanja na burzi i ako imaš plan za to sprovesti u djelo onda nisi u istoj poziciji kao ostali dioničari koji nisu spremni na takve korake.

Ali u tom slučaju mi nije jasno zašto tako gorljivo drukaš?

New Report

Close