DKVS (Đakovština d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DKVS (Đakovština d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


tu je jedino pitanje ko će ostati zadnje magare…
loris ili mrasic…
ko će kome na kraju uvaliti…
[lol]

kolega marcipan, Vaša teza bi popila vode da smo loris i ja sami unutra, al siguran sam da nas ima na stotine koji bi mogli na kraju pokupiti Vašu titulu "Magarca"

P.s. Ne mislim da ste Vi magarac, nego je ideja o tome "ko zadnji magarac" Vaša!

kolega marcipan, Vaša teza bi popila vode da smo loris i ja sami unutra, al siguran sam da nas ima na stotine koji bi mogli na kraju pokupiti Vašu titulu "Magarca"

P.s. Ne mislim da ste Vi magarac, nego je ideja o tome "ko zadnji magarac" Vaša!

Iz ovoga, a i iz kupnje, da se samo onda jedno zaključiti…bit će na stotine magaraca ovdje…
Ne znam na čemu temeljite ovdje optimizam…i da će dionica opstati na burzi…i ne samo opstati nego da će joj i cijena narasti…
Stečaj je odavno objavljen, svima nam je jasno da se dogodila pljačka,ali nije ovo ni prva a ni posljednja pljačka koja se dogodila na ovakav način u Hrvatskoj…puno toga je upitno i obavijeno velom tajne ovdje…od falsificiranih FI do toga gdi je nestala pšenica…da ne govorim da je i država dobrim dijelom vlasnik…i da joj, kako se pokazalo do sada, nije u interesu razotkriti kako je došlo do trenutnog stanja…
Očito nekome DKVS više vrijedi mrtva nego živa…a to nisu mali dioničari…
I ja razumijem da se svi koji su zaglibili unutra teško mire s time i da im je jedino ostala nekakva nada i optimizam da će ovo opstati u nekom obliku i da vam dionice neće propasti…
Eto…lopina vam se preselio na VART…mislim da na tom VART u zadnjih godinu dana nitko nije ništa zaradio, ili ako je zaradio ta zarada je bila mizerna s obzirom na promete…al eto…on je danas tamo uspio nekim čudom zaraditi…pa vam predlažem da se sad ubacite tamo….tamo ipak imate šanse dobiti 40 kn/dionici ukoliko VART ode u stečaj…
ovdje nećete dobiti ništa…

Nebi se ja složija po mojoj intuiciji biti če vijetrova,a sitite se kolega marizipan kako su anđeli pobili 100000 rimskih ratnika i to samo jedan,mi se borimo dok vi slušate vidovite milane i ostale,dali znate da su Ameri davali 1mil dolara ako se dok postojanje magije i vidovitovisti.zato netražite stečaj jer ……..i odnet,uz pozdrav,nama je Đakovština srce slavonije,pozdrav [cool]

Pustite priče,memojte da vas prevedu žedne preko vode


kolega marcipan, Vaša teza bi popila vode da smo loris i ja sami unutra, al siguran sam da nas ima na stotine koji bi mogli na kraju pokupiti Vašu titulu "Magarca"

P.s. Ne mislim da ste Vi magarac, nego je ideja o tome "ko zadnji magarac" Vaša!

Iz ovoga, a i iz kupnje, da se samo onda jedno zaključiti…bit će na stotine magaraca ovdje…
Ne znam na čemu temeljite ovdje optimizam…i da će dionica opstati na burzi…i ne samo opstati nego da će joj i cijena narasti…
Stečaj je odavno objavljen, svima nam je jasno da se dogodila pljačka,ali nije ovo ni prva a ni posljednja pljačka koja se dogodila na ovakav način u Hrvatskoj…puno toga je upitno i obavijeno velom tajne ovdje…od falsificiranih FI do toga gdi je nestala pšenica…da ne govorim da je i država dobrim dijelom vlasnik…i da joj, kako se pokazalo do sada, nije u interesu razotkriti kako je došlo do trenutnog stanja…
Očito nekome DKVS više vrijedi mrtva nego živa…a to nisu mali dioničari…
I ja razumijem da se svi koji su zaglibili unutra teško mire s time i da im je jedino ostala nekakva nada i optimizam da će ovo opstati u nekom obliku i da vam dionice neće propasti…
Eto…lopina vam se preselio na VART…mislim da na tom VART u zadnjih godinu dana nitko nije ništa zaradio, ili ako je zaradio ta zarada je bila mizerna s obzirom na promete…al eto…on je danas tamo uspio nekim čudom zaraditi…pa vam predlažem da se sad ubacite tamo….tamo ipak imate šanse dobiti 40 kn/dionici ukoliko VART ode u stečaj…
ovdje nećete dobiti ništa…

[/quote]

kolega Marcipan, šta ste se vi toliko raspisali na DKVS, ili Vam je krivo što ste prodali sa gubitkom negdje na 8-10 kn, ili ste slabi za uletit u rizik a prije bi rekao da je i jedno i drugo!

Nemojte drukat na forumu dionice koje nemate u svom portfelju jer to nije normalno, a svatko je vlasnik svojih odluka i novčanih sredstava i šta koga briga gdje ću ja ili netko drugi ulagati, to su odluke pojedinca

I nemojte biti toliko nemoralni i ljude očigledno nagovarati na kupnju VART ili bilo koje dionice pogotovo onih koje su nelikvidne, neka svatko za sebe vrši odabir i donosi odluke!

Smatram da bi bilo pametno napraviti pravila igre na forumu poslovnog.hr da nemože sudjelovati u raspravi onaj tko nema u portfelju tematsku dionicu, jer bi se tako izbjeglo mnogo čega što ovdje unosi nered, paniku i netrpeljivost


Nebi se ja složija po mojoj intuiciji biti če vijetrova,a sitite se kolega marizipan kako su anđeli pobili 100000 rimskih ratnika i to samo jedan,mi se borimo dok vi slušate vidovite milane i ostale,dali znate da su Ameri davali 1mil dolara ako se dok postojanje magije i vidovitovisti.zato netražite stečaj jer ……..i odnet,uz pozdrav,nama je Đakovština srce slavonije,pozdrav [cool]

ne bavim se ja nikakvom magijom…samo sagledavam činjenice, a one su nepovoljne za dioničare…
ne zazivam stečaj…on je već otvoren…pokrenuli su ga radnici Đakovštine…
a vi se borite s vjetrenjačama dragi moj milušiću…
al sviđa mi se vaš avatar… [thumbsup]

kolega Marcipan, šta ste se vi toliko raspisali na DKVS, ili Vam je krivo što ste prodali sa gubitkom negdje na 8-10 kn, ili ste slabi za uletit u rizik a prije bi rekao da je i jedno i drugo!

Nemojte drukat na forumu [/u]dionice koje nemate u svom portfelju jer to nije normalno, a svatko je vlasnik svojih odluka i novčanih sredstava i šta koga briga gdje ću ja ili netko drugi ulagati, to su odluke pojedinca

I nemojte biti toliko nemoralni i ljude očigledno nagovarati na kupnju VART ili bilo koje dionice pogotovo onih koje su nelikvidne, neka svatko za sebe vrši odabir i donosi odluke!

Smatram da bi bilo pametno napraviti pravila igre na forumu poslovnog.hr da nemože sudjelovati u raspravi onaj tko nema u portfelju tematsku dionicu, jer bi se tako izbjeglo mnogo čega što ovdje unosi nered, paniku i netrpeljivost

htio sam razbiti malo monotoniju i mlaćenje prezne slame koja se odvija između vas, miliušića i lorisa na ovoj temi…
sva trojica zagovarte da je ovo dobra kupnja bez navođenja ijedne činjenice zašto bi to bilo tako…dakle vi ste ti koji drukate…
ja sam oduvijek zamišljao da je forum mjesto na kojem se izmjenjuju iskustva i iznose mišljenja forumaša koja se ne moraju uvijek podudarati…
dakle vi ste taj koji bi prvi prekršili pravilo zabranom iznošenja različitih stavova, mišljenja ili u ovom slučaju istinitih činjenica…
ja sam samo postavio pitanje na čemu temeljite svoj optimizam još na ovoj dionici…niste mi dali odgovor…kao ni loris ni milušić…
VART sam naveo jer vidim da je ista ekipa koja je zaglavila u ovoj dionici, na dobrom je putu ili je već zaglibila i tamo…samo što je lopina tamo došao nekim svojim izračunom da bi se dobilo tamo 40 kn/dionici ukoliko bi tamo došlo do stečaja…
radio je on svojevremeno i ovdje izračune i navuko vas na DKVS i istovremeno prodao vam svoje dionice…kasnije se ispostavilo da su FI bila krivotvorena i da je sve pokradeno, pa su izračuni pali preko noći u vodu…a isto tako i on je nestao s ove teme i preselio se na VART…
neću se više javljati na ovoj temi…postavio sam neka pitanja na koja nisam dobio odgovore…a vjerojatno ih niti neću dobiti, jer zapravo pitanje vremena kad će ovo biti delistirano s burze i kad će vrijednost dionice doć na 0 kn…svi vi to dobro znate, al što vam drugo preostaje nego da sad tu drukate na forumu i nadate se…ne znam ni sam čemu…
lijep pozdrav…

Ovdje upišite svoj komentar… [wink] [thumbsup]

@marcipan,
znate odakle potječe Marcipan ? Iran, a glavni sastojak je šečer ?
Mnogi ljudi s foruma su me pitali da li sam genije ili idiot što kupujem DKVS, naravno kako ih ne bi povukao za sobom pa nosio sutra grižnju savijesti svima jasno poručujem da sam ovo drugo.

Da TA, APP, TL ili TH govore u vašu korist je istina, ali logika ne. Meni osobno je svejedno da li imate ili namjeravate imati dionice DKVS-a, ja sam ih kupio i dalje kupujem.
Najprije sam kupio dionice Đakovštine, a onda na karti RH potražio gdje je Đakovo ( iz Istre sam, treba razumijeti, nama je sve preko Učke Hrvatska ), ali prije bi pljuno sebe i promatrao igru nego ne učestvovao u njoj.
Svaki pametni investitor danas kupuje HT ili Adris, ali ne i inteligentan investitor ili pustolov. Zanimljiva mi je analiza i smjelost "ivana7" koja se bavi samo analizama, a pojma nema što je život i njegov instikt, a vidi se iz njene svake poruke, ostavlja dojam da iz kuće ne izlazi, a kamoli u prirodu.
Nije pitanje da li će Đakovština ponovo na noge, pitanje je samo da li će pritom nas dioničare grubo nasaditi, ali imajući u vidu da igru igraju nesposobni članovi Vlade nekako sam miran.

Svjetska zdravstvena organizacija je jasno naredila da se mora oplemenjivati prirodni uzgoj pogotovo pšenice u manjim, ali masovnijim površinama, a sve s ciljem izbjegavanja GMO pšenice koja u sebi ima ugrađeni antigen pesticida ( ROUNDUP ) što ratarima dozvoljava do na posađeno zrno pšenice prospu otrove za uništenje svih bilja. Rezultat, pšenica GMO opstaje, sva ostala bilja nestaju, ali morate i ovo znati; unošenjem u tijelo GMO hranu Vaš organizam dobiva iskrivljene DNK podatke, a koji kod ljudi večinom izazivaju tumor, ali Američki lobi ( Monsanto iz St. Luisa ) koji na GMO godišnje uz ekskluzivu zgrče milijarde polako i sigurno gubi dah s FAO-om za divno čudo. Primjera radi na našim poljima po hektaru dobije oko 4 t kukuruza, a GMO kukuruz daje 9 tona po hektaru odnosno 18 tona do 2030.. GMO je u EU zabranjen ! Drugim rječima sve banke rado prate proizvodnju ne GMO hranu jer smatraju da "poljprivreda mora biti održiva" na čelu s Deutsche bank-om, pa tako obradu i njeno skladištenje. Potreba za pšenicom u svijetu godišnje raste 2% kao i njena obrada odnoso skladištenje, a prema trgovini i razvoju UNCATD i glavnog zagovornika i stručnjaka masovne hrane Njemaca Hans Herren-a, novi put je samo prirodni put.
Putevi pšenice kao 1., soje kao 2., riže kao 3. i njihov opstanak vezan je uz opstanak čovječanstva, te vas molim da se pustite ideja koje se kod vas ograničavaju na usko znanje čitanje nećijih TA.

Netko je ovdje nedavno pitao da li mislim da bi Agrokor kupio Đakovštinu, ne mislim siguran sam, ali malo je preinvestiran, a Đakovština nije ništa drugo nego simbol opstanka Hrvatske. Vlada će na Đakovštini slomiti zube ili trijumfirati već najesen ćemo vidjeti .

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.



@marcipan
,
znate odakle potječe Marcipan ? Iran, a glavni sastojak je šečer ?
Mnogi ljudi s foruma su me pitali da li sam genije ili idiot što kupujem DKVS, naravno kako ih ne bi povukao za sobom pa nosio sutra grižnju savijesti svima jasno poručujem da sam ovo drugo.

Da TA, APP, TL ili TH govore u vašu korist je istina, ali logika ne. Meni osobno je svejedno da li imate ili namjeravate imati dionice DKVS-a, ja sam ih kupio i dalje kupujem.
Najprije sam kupio dionice Đakovštine, a onda na karti RH potražio gdje je Đakovo ( iz Istre sam, treba razumijeti, nama je sve preko Učke Hrvatska ), ali prije bi pljuno sebe i promatrao igru nego ne učestvovao u njoj.
Svaki pametni investitor danas kupuje HT ili Adris, ali ne i inteligentan investitor ili pustolov. Zanimljiva mi je analiza i smjelost "ivana7" koja se bavi samo analizama, a pojma nema što je život i njegov instikt, a vidi se iz njene svake poruke, ostavlja dojam da iz kuće ne izlazi, a kamoli u prirodu.
Nije pitanje da li će Đakovština ponovo na noge, pitanje je samo da li će pritom nas dioničare grubo nasaditi, ali imajući u vidu da igru igraju nesposobni članovi Vlade nekako sam miran.

Svjetska zdravstvena organizacija je jasno naredila da se mora oplemenjivati prirodni uzgoj pogotovo pšenice u manjim, ali masovnijim površinama, a sve s ciljem izbjegavanja GMO pšenice koja u sebi ima ugrađeni antigen pesticida ( ROUNDUP ) što ratarima dozvoljava do na posađeno zrno pšenice prospu otrove za uništenje svih bilja. Rezultat, pšenica GMO opstaje, sva ostala bilja nestaju, ali morate i ovo znati; unošenjem u tijelo GMO hranu Vaš organizam dobiva iskrivljene DNK podatke, a koji kod ljudi večinom izazivaju tumor, ali Američki lobi ( Monsanto iz St. Luisa ) koji na GMO godišnje uz ekskluzivu zgrče milijarde polako i sigurno gubi dah s FAO-om za divno čudo. Primjera radi na našim poljima po hektaru dobije oko 4 t kukuruza, a GMO kukuruz daje 9 tona po hektaru odnosno 18 tona do 2030.. GMO je u EU zabranjen ! Drugim rječima sve banke rado prate proizvodnju ne GMO hranu jer smatraju da "poljprivreda mora biti održiva" na čelu s Deutsche bank-om, pa tako obradu i njeno skladištenje. Potreba za pšenicom u svijetu godišnje raste 2% kao i njena obrada odnoso skladištenje, a prema trgovini i razvoju UNCATD i glavnog zagovornika i stručnjaka masovne hrane Njemaca Hans Herren-a, novi put je samo prirodni put.
Putevi pšenice kao 1., soje kao 2., riže kao 3. i njihov opstanak vezan je uz opstanak čovječanstva, te vas molim da se pustite ideja koje se kod vas ograničavaju na usko znanje čitanje nećijih TA.

Netko je ovdje nedavno pitao da li mislim da bi Agrokor kupio Đakovštinu, ne mislim siguran sam, ali malo je preinvestiran, a Đakovština nije ništa drugo nego simbol opstanka Hrvatske. Vlada će na Đakovštini slomiti zube ili trijumfirati već najesen ćemo vidjeti .

eto, netko iskren…
pretpostavljam McLoris d.o.o. iz Pule?

Da donekle istina ,stvarno nisam želio nikoga uvrijedit,več ćinjenično iznet svoj stav.Kol.mar ako me malo pratite ne iznosim svoje postove direkt nego o onima koji pišu nama priče,a možda ja Milušić,Milišić,Mirusić,nebi javno iznosio nešto u čega nisam siguran,i još jednom mislim u Budućnost a imam i zašto,niti koga drukam ni nagovaram,a vijerovatno me niste razumijeli i kao kod Policije uvjek sumnja.Uz Pozdrav [cool]

Pustite priče,memojte da vas prevedu žedne preko vode

ĐAKOVŠTINA s TA strane;

Činjenice;
Temeljni kapital prema uvijetima 2001 godine upisan preko 300 milijona kuna.
Dug od 900 milijona kuna nastaje u roku par mjeseci u 2009/10 godina ?
Stečajni isti prihvaća bez brobe i analize, Zakon mu to omogućuje ?
Večinski vlasnici ili mali dioničari nemaju ovdje nikakvu ulogu, ali kriminal privatizacije ne zastarjeva odnosno sve se može sudski vratiti na početak kada se raspetlja ova možebitna otimačina.
Stečajni prošli tjedan prodaje prve nekretnine, a koje nisu cor biznis ( kancelarije i tehnički pregled ) i prihoduje, a kao na sveopće čuđenje, postiže tri puta veću cijenu od upisane vrijednosti 2001 godine.
Potraživanja od cca samo 40 milijuna kuna Đakovštine su svi zaboravili, a ostalih 500 milijuna u pšenici nitko nezna gdje je niti pita !!!!
Ovo sve može biti i samo splet nepretnih okolnosti Vlade RH, te će pokušati isto ispraviti ?

PRETPOSTAVKE ;

igra je namještena za nekoga, a koji će napraviti ovo ;
Kada se ospore razne Ovrhe i krene u naplatu potraživanja vrijednost duga i potražnje bi se trebao gotovo izjednačiti, a netko će enormno profitirati kao prethodni kupac Đakovštine.
Kupiti će od Države i njenih tijela vrlo povoljno vjerojatno za famoznu KUNU 40,67 % udjela u vlasništvu, pokrenuti postupak naplate svih potraživanja Đakovštine, osopriti možda i pola duga koji su sada na Ovrsi i pritom još zaraditi bez ikakve proizvodnje ili sl., a u najgorem slućaju investirati kojih 10-50 milijuna kuna.

Svaka zemlja u našem okruženju EU-a, a i šire ima svoju želju ili ucijenu kod naše Vlade, Đakovština je bila pretpostavljam Mađarska, ali vrijeme će pokazati ne da li sam bio u pravu, nego za koga je igra bila namještena.

OVE JESENI kada svi shvate da nema žita od poplava, ali ni Mađari ne samo mi, biti će panike oko Đakovštine i netko će odlično profitirati.

Zaključak;
Za Đakovštinu bi bilo najbolje da za Upravitelja dođe netko s mora, neopterečen bez prijašnje poviesti i dugova u poljoprivredi i njenim vezanim poslovima, a kao što je za turizam nama došao BAJS.

Bajs uz Jandokovića su za mene daleko najpošteniji Ministri, a to je dovoljno da njihov sektor normalo funkcionira.
Bajsov govor obično zvuči ovako ; dubi, dubi, dubidubi, dubi……, ništa ga ne razumijem onim njegovim bariton glasom, ali ono što je bitno čovijek nije korumpiran možda ni plivati u moru nezna, ali turizam funkcionira.
Isti recept bi trebao i za Slavoniju.
Da imam novaca od svih CROBEX ponuda jedino bi Đakovštinu kupio i vratio je na noge sa užitkom .

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

eto, ja se zahvaljujem na iscrpnom odgovoru na moje pitanje kojom logikom ulažete u DKVS…
dakle imate vjere da će jednog dana proraditi pravna država i razotkriti se što se ovdje dogodilo i da će dioničari na kraju ipak profitirati…
Poučen iskustvom, teško mi je vjerovati u takav rasplet, jer previše toga je trulo u državi…hm…ne Danskoj već Hrvatskoj…
Ovaj način ulaganja je izuzetno riskantan…iako se ulaganje u dionice općenito smatra riskantnim…
Naravno, tko ne riskira ne profitira…
Neću više pametovati…zaželit ću vam sreću svima koji ste unutra…ne samo zbog vaše zarade već i zbog same Đakovštine i ljudi koji tamo rade…ali ne i samo zbog njih, već i zbog Hrvatske i stanja u njoj…i da se napokon neke stvari promijene i da krene nabolje…

LP

New Report

Close