DKVS (Đakovština d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DKVS (Đakovština d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Netko mi je na moje komentare dodijelio 1 % ?
Ponavljam svatko tko je zainteresiran za prodaju od 6 do 7 kuna tu sam !

– ja vam dam stotku, ali puno njih jedinicu te zbog toga i idu te loše ocjene.
– ali zanemarimo te ocjene, ipak je puno važnija zarada na burzi.

– a ti investitori su vam jako ljubomorni i zavidni zbog vaših velikih zarada.
– kupili bi svi oni Đakovštinu za 2kn, ali ne ide, ne ide ni po 9kn.

– samo gospon Loris morate podignuti taj cjenovni prag, a ne tu pisati kako bi vi to kupili za 6-7kn.
– ipak je ovo jedan biser od dionice koji ste vi pronašli.
– baš gledam one pušioničare na HT-u kako to kupuju, a taj HT ne vrijedi ni 5kn, i kad im dogodine ne bude dividende ubrzo će HT doći na 50kn, a onda ćemo vidjeti kao se osjećaju svi ti pušioničari na HT-u.

– a tu je izgledna velika dividenda od toga stečajnog, jer sada kada je u toku prodaja nekretnina love ima i previše.
– a tek kada se pronađe izgubljena pšenica, naći će nju naša plicija.
– a koliko će to nove love donijeti.

– zbog svega navedenog što je i sasvim realno i očekivano,
– najbolje je gospon Loris da odmah krenete u banku, i dignete što veće kredite po karticama, mogli bi dići i jedan veliki hipotekarni na kuću ili stan, već što imate, ili to isto prodajte, a možete odmah dići i koji nenamjenski kredit.
– i onda s tom velikom lovom idete u još veći dokup tih dionica Đakovštine.

– i eto za mjesec dva će te biti najbogatiji investitor u RH.
– i lijepo uživati u vašim milijunima koje ste zaradili na Đakovštini.
– a pušioničari neka i dalje kupuju HT.

– da ne bi ovo ispao drukerski post bilo koje vrste moram naglasiti kako nemam dionice Đakovštine, ali navijam za gospon Lorisa da zaradi što više.

– I love this game.
Pozdrav !

[/quote]

…pa ko ovo kuži nek objasni svima, ali bez obzira na to, evo Ivani7 jedna stotica (100%) od mene pa nek joj bude milo

ivana7,

uvijek se javljaš samo na "best buy" [smiley]
Zar je tako teško bilo napisati istinu ?

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

ivana7,

meni govoriš da podignem nalog kupnje s 7,44 na 9, a onda ga ti postaviš na 7,50 ?????????

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.


ivana7,

meni govoriš da podignem nalog kupnje s 7,44 na 9, a onda ga ti postaviš na 7,50 ?????????

loris

Imaš primjebu ivani7 a sam povučeš nalog sa 7,44, nije valjda frka uhvatila za međunožje



ivana7,

meni govoriš da podignem nalog kupnje s 7,44 na 9, a onda ga ti postaviš na 7,50 ?????????

loris

Imaš primjebu ivani7 a sam povučeš nalog sa 7,44, nije valjda frka uhvatila za međunožje
[/quote]

VRATIO sam 1000 na 7,9 pa navali [lol]

USPUT , pada VLADA, a time i manipulacije oko Đakovštine
http://www.seebiz.eu/hr/makroekonomija/popijac-ovo-je-manipulacija-sindikata%2c-bili-smo-na-tragu-dogovora,81290.html

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.




ivana7,

meni govoriš da podignem nalog kupnje s 7,44 na 9, a onda ga ti postaviš na 7,50 ?????????

loris

Imaš primjebu ivani7 a sam povučeš nalog sa 7,44, nije valjda frka uhvatila za međunožje
[/quote]

VRATIO sam 1000 na 7,9 pa navali [lol]

USPUT , pada VLADA, a time i manipulacije oko Đakovštine
http://www.seebiz.eu/hr/makroekonomija/popijac-ovo-je-manipulacija-sindikata%2c-bili-smo-na-tragu-dogovora,81290.html
[/quote]

ČEKAM, ČEKAM ??????
[yawn] [yawn] [yawn]

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.




ivana7,

meni govoriš da podignem nalog kupnje s 7,44 na 9, a onda ga ti postaviš na 7,50 ?????????

loris

Imaš primjebu ivani7 a sam povučeš nalog sa 7,44, nije valjda frka uhvatila za međunožje
[/quote]

VRATIO sam 1000 na 7,9 pa navali [lol]

USPUT , pada VLADA, a time i manipulacije oko Đakovštine
http://www.seebiz.eu/hr/makroekonomija/popijac-ovo-je-manipulacija-sindikata%2c-bili-smo-na-tragu-dogovora,81290.html
[/quote]

POŠTENO, ali još malo hrabrosti nebi škodilo, ja sam lapao po 10 kad je bilo duboko u stečaju

ČEKAJ, ČEKAJ, ALI DOK ČEKAŠ NE POVLAČI SE IZ BORBE

Samo žamiri i prodaj meni po 7,9, OK ??

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

moš mislit, toliko lud nisam a i vremena imam, može ovako dogodine što se mene tiče a i ako izgubim nije bed

"BOG dao BOG uzeo"

P.S. čestitam na povratku u utrku"

tu je jedino pitanje ko će ostati zadnje magare…
loris ili mrasic…
ko će kome na kraju uvaliti…
[lol]


tu je jedino pitanje ko će ostati zadnje magare…
loris ili mrasic…
ko će kome na kraju uvaliti…
[lol]

Ja ću ostati !!! [lol] [lol] [lol]

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

New Report

Close