DKVS (Đakovština d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DKVS (Đakovština d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


mene samo zanima tko će izgubit glavu i nadoknadit štetu zbog, sada očito, lažiranih FI, koja su koliko ja znam prošla i revizorske kuće – dakle neovisnu instancu koja bi trebala garantirati za takve stvari – to im je jedini posao za koji su dobro plaćani – i revizorske kuće i njihovi uposlenici. Mislim da bi se sve trebalo prašit od perja najurenih purana, a ono nigdje ništa o tome. Šta to sad znači da sutra bilo koja firma (recimo HT) može objavit da duguje 57 milijardi kuna i da ide u stečaj i nikome ništa. Ko ima dionice ko mu kriv…nikad mi nećemo biti ništa više od banane…

Jep, good point. Za ovo bi trebale padati glave, zatvorske kazne od po 30-40 godina u lepoglavi ili remetincu.
Jedino bi se na taj način dalo do znanja revizorskim tvrtkama da se ne igraju i da ne uzimaju ispod stola za žmirenje. Ovo me ćudi da nitko ništa u novinama nije napisao. Vidi se kolko su nam novinari "umno" razvijeni, čast izuzecima.
Za razvoj Hrvatske burze ovo bi se jednostavno moralo napraviti, hoće li? Teško, balkan bio, balkan je, balkan će biti…..
Nadalje hanfa i zse, nisu li oni ti koja bi trebali uputiti istražne organe da se gone odgovorni za lažna izvješća? Koliko pitanja a odgovor je jednostavan – balkan.


Ljudi dajte se urazumite,dioničari su već sada sve izgubili.Iz prodane imovine namirit će se razlučni vjerovnici /a to su banke koje imaju hipoteke na nekretninama/.Ostali vjerovnici uključujući i radnike mogu se namiriti samo iz prodaje onoga što nije pod hipotekom ili ako se prodaja izvrši po puno višoj cijeni od procjenjene koja je veća i od duga razlučnom vjerovniku na toj nekretnini /kao što je ova prodaja stanice za registraciju/, a to će vrlo rijetko biti slučaj.Sigurna sam da je gotovo sve pod hipotekom i ako nema nekakvih značajnih zaliha ili potraživanja najvjerojatnije se neće naplatiti u cijelosti niti radnici koji su I Viši isplatni red.

Đakovština će živjeti samo je upitno pod čijom kapom, ljudi moji kako bi bilo da TENU proizvodi "ŽITO", to je kao da VEGETU proizvodi "ATLANTIK GRUPA" (kako se nagađalo da će kupiti Podravku) a ne Podravka

Tko je kupio BELJE i u kojim okolnostima…(ima li ga danas na burzi???)

U igri su veliki igrači sa bankama koji žele srušit cijene,primjer Tehnička stanica,naj žalosnije je da su banke u rukama stranaca a mali direktori su Hrvati…………Nemožemo propast samo ako nas potres zdrma. [cool]

Pustite priče,memojte da vas prevedu žedne preko vode

Netko mi je na moje komentare dodijelio 1 % ?
Kako ne znam što radim i govorim molio bi toga znalca da postavi svoje dionice po cijeni od 6 do 7 puta veće od realne ( nula kuna ) i pošalje mi pm na link, a ja ću ih pokupiti i otići u svjestan gubitak ili ga molim da ne manipulira ljudima na ovom forumu.

Ponavljam svatko tko je zainteresiran za prodaju od 6 do 7 kuna tu sam !

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

Đakovština će živjeti samo je upitno pod čijom kapom, ljudi moji kako bi bilo da TENU proizvodi "ŽITO", to je kao da VEGETU proizvodi "ATLANTIK GRUPA" (kako se nagađalo da će kupiti Podravku) a ne Podravka

Tko je kupio BELJE i u kojim okolnostima…(ima li ga danas na burzi???)

Je, je, živjet će Đakovština, kao i njene dionice.

Ljudi šta vam bi da ulažete u junk dionice? Malo se htjeli nabrzaka obogatit jel? Ne ide to baš tako. Ako se hoćete bavit ulaganjem i burzom a da bar za početak odaberete kvalitetnije firme i dionice??

Ova firma je gotova, ove dionice su gotove, još samo fali da još netko krene drukat kako će dionica na 20 kuna ubrzo il da će rast 1000 posto u par godina! Pomirite se s tim, gotovo je. Efinito. Raspad. Tražite najbolji izlaz kako znate i umijete al nemojte navlačit ljude na junk dionice, pa bilo to po 8, 6 il 2 kune.

never surrender

Pero mađar – jesi u dogovoru s Mađarima ili samo štitiš Mađarske silose ?

Problem je što upravo i ja mislim da je priča pripremljena za Mađare , narvno opet nekom mađarskom ucijenom naše Vlade za ulazak u EU.

Scenarij uništenja Đakovštine je režija koja nadmašuje i maštu Steven Spielberga, tvrtka koja da 2009 posluje pozitivno u 90 dana ostavri 900 milijuna Kuna, Stečajni prihvaća Ovrhe bez razmišljanja i borbe, nekretnine procijenjuje po vrijednostima iz II svjetskog rata i rješava se sporednim djelatnostima core biznisa.
Na natječaj se naravo neće javiti nitko ni treči put, a onda ide direktna pogodba, ali i pobuna, bumo vidjeli Sas Var d.o.o., Gabonas Kft ili sl.

Mađari nam kontroliraju energiju, valjda neće i hranu ?

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

Neizlazim ,baš sam radoznao i volio bih vidit scenarij.Vidio sam i 3 osobe u dogovoru oko Đakovštine,prije propadanja,1.iz 1 iz Zg,2.domači 3.uvozni. [lol]

Pustite priče,memojte da vas prevedu žedne preko vode

PONAVLJAM TI:

Đakovština će živjeti samo je upitno pod čijom kapom, ljudi moji kako bi bilo da TENU proizvodi "ŽITO", to je kao da VEGETU proizvodi "ATLANTIK GRUPA" (kako se nagađalo da će kupiti Podravku) a ne Podravka

Tko je kupio BELJE i u kojim okolnostima…(ima li ga danas na burzi???)

Ako neznaš čitati ili nerazumiješ hrvatski nađi si tumača ili prevoditelja!

Sve razumijem i nije mi važno ko je gazda ,samo moram se pripremit na scenarij normalno i proizvođače
tako da nađemo drugi silos i da opče ne dovozimo njima Poljop.proizvode,pa neka ostanu prazni i nek uvezu Mađarsku pšenicu…..što kažu stari ljudi ….Klin se klinom izbija……Štete od poplave su neznatne što se tiče Đakovštine. [cool]

Pustite priče,memojte da vas prevedu žedne preko vode

Postavio sam nalog od 500 na 7,44 za početak, navalite drukeri [pray]

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.


Netko mi je na moje komentare dodijelio 1 % ?
Ponavljam svatko tko je zainteresiran za prodaju od 6 do 7 kuna tu sam !

– ja vam dam stotku, ali puno njih jedinicu te zbog toga i idu te loše ocjene.
– ali zanemarimo te ocjene, ipak je puno važnija zarada na burzi.

– a ti investitori su vam jako ljubomorni i zavidni zbog vaših velikih zarada.
– kupili bi svi oni Đakovštinu za 2kn, ali ne ide, ne ide ni po 9kn.

– samo gospon Loris morate podignuti taj cjenovni prag, a ne tu pisati kako bi vi to kupili za 6-7kn.
– ipak je ovo jedan biser od dionice koji ste vi pronašli.
– baš gledam one pušioničare na HT-u kako to kupuju, a taj HT ne vrijedi ni 5kn, i kad im dogodine ne bude dividende ubrzo će HT doći na 50kn, a onda ćemo vidjeti kao se osjećaju svi ti pušioničari na HT-u.

– a tu je izgledna velika dividenda od toga stečajnog, jer sada kada je u toku prodaja nekretnina love ima i previše.
– a tek kada se pronađe izgubljena pšenica, naći će nju naša plicija.
– a koliko će to nove love donijeti.

– zbog svega navedenog što je i sasvim realno i očekivano,
– najbolje je gospon Loris da odmah krenete u banku, i dignete što veće kredite po karticama, mogli bi dići i jedan veliki hipotekarni na kuću ili stan, već što imate, ili to isto prodajte, a možete odmah dići i koji nenamjenski kredit.
– i onda s tom velikom lovom idete u još veći dokup tih dionica Đakovštine.

– i eto za mjesec dva će te biti najbogatiji investitor u RH.
– i lijepo uživati u vašim milijunima koje ste zaradili na Đakovštini.
– a pušioničari neka i dalje kupuju HT.

– da ne bi ovo ispao drukerski post bilo koje vrste moram naglasiti kako nemam dionice Đakovštine, ali navijam za gospon Lorisa da zaradi što više.

– I love this game.
Pozdrav !



Netko mi je na moje komentare dodijelio 1 % ?
Ponavljam svatko tko je zainteresiran za prodaju od 6 do 7 kuna tu sam !

– ja vam dam stotku, ali puno njih jedinicu te zbog toga i idu te loše ocjene.
– ali zanemarimo te ocjene, ipak je puno važnija zarada na burzi.

– a ti investitori su vam jako ljubomorni i zavidni zbog vaših velikih zarada.
– kupili bi svi oni Đakovštinu za 2kn, ali ne ide, ne ide ni po 9kn.

– samo gospon Loris morate podignuti taj cjenovni prag, a ne tu pisati kako bi vi to kupili za 6-7kn.
– ipak je ovo jedan biser od dionice koji ste vi pronašli.
– baš gledam one pušioničare na HT-u kako to kupuju, a taj HT ne vrijedi ni 5kn, i kad im dogodine ne bude dividende ubrzo će HT doći na 50kn, a onda ćemo vidjeti kao se osjećaju svi ti pušioničari na HT-u.

– a tu je izgledna velika dividenda od toga stečajnog, jer sada kada je u toku prodaja nekretnina love ima i previše.
– a tek kada se pronađe izgubljena pšenica, naći će nju naša plicija.
– a koliko će to nove love donijeti.

– zbog svega navedenog što je i sasvim realno i očekivano,
– najbolje je gospon Loris da odmah krenete u banku, i dignete što veće kredite po karticama, mogli bi dići i jedan veliki hipotekarni na kuću ili stan, već što imate, ili to isto prodajte, a možete odmah dići i koji nenamjenski kredit.
– i onda s tom velikom lovom idete u još veći dokup tih dionica Đakovštine.

– i eto za mjesec dva će te biti najbogatiji investitor u RH.
– i lijepo uživati u vašim milijunima koje ste zaradili na Đakovštini.
– a pušioničari neka i dalje kupuju HT.

– da ne bi ovo ispao drukerski post bilo koje vrste moram naglasiti kako nemam dionice Đakovštine, ali navijam za gospon Lorisa da zaradi što više.

– I love this game.
Pozdrav !

[/quote]

[lol] [lol] [lol]
[thumbsup]

New Report

Close