DKVS (Đakovština d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DKVS (Đakovština d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

još je prilika da se dobro zaradi a da baš nećemo dobit ništa nebu to išlo ima i za njih zakon.Opet je na našim rukama sve . [cool]

Pustite priče,memojte da vas prevedu žedne preko vode

Bilo bi dobro da se mi mali dioničari okupimo i rušimo odluke koje nam nisu logične, a postavlja Vlada kao pojedini največi dioničar.

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

Evo gos.Josipović i Dodig su pozvali Hrvate da se vrate,pa ako je gos.Pipunić izjavio na televiziji da se zna bavit Stoćarstvom,neka napravi reda i sretan mu put nevidim da je pekarstvo njegova branža. [cool]

Pustite priče,memojte da vas prevedu žedne preko vode

Vidim svi šute lopina ošo dizat elpr izgleda da ga je mudrovanje iscrpilo,evo nešta novo hvala bogu okolica Đakovštine se izvukla dobro od poplava naspram drugih mjestima i nadam se da če žito i ostale kulture pretrpit cca 10do 20 posto štete štobi se mogloi smanjit.A u cijelom okruženju je poplava šira regija i dosta gore.Taako da če i transport iz ukraine i dr regija opasti.Moguća je dobra zarada na brašnu i drugim finalnim proizvodima,min cijena kvalitetne pšenice MORA biti 1,3 kune tako da u globalu dođe na 1,1 ako se nebude miješala politika i uvozni lobij ,kao i uvjek izvezu naše kvalitetne proizvode ,a uvezu škart koji je svagdje jeftiniji uz blagoslov ili neznanje Države,tako da bi moglo biti Vručih vjetrova,u slavoniji i nepogdnih za ORG.ANIZAM
[angry] [wink]

Pustite priče,memojte da vas prevedu žedne preko vode

Vidim svi šute lopina ošo dizat elpr izgleda da ga je mudrovanje iscrpilo,evo nešta novo hvala bogu okolica Đakovštine se izvukla dobro od poplava naspram drugih mjestima i nadam se da če žito i ostale kulture pretrpit cca 10do 20 posto štete štobi se mogloi smanjit.A u cijelom okruženju je poplava šira regija i dosta gore.Taako da če i transport iz ukraine i dr regija opasti.Moguća je dobra zarada na brašnu i drugim finalnim proizvodima,min cijena kvalitetne pšenice MORA biti 1,3 kune tako da u globalu dođe na 1,1 ako se nebude miješala politika i uvozni lobij ,kao i uvjek izvezu naše kvalitetne proizvode ,a uvezu škart koji je svagdje jeftiniji uz blagoslov ili neznanje Države,tako da bi moglo biti Vručih vjetrova,u slavoniji i nepogdnih za ORG.ANIZAM
[angry] [wink]

Pustite priče,memojte da vas prevedu žedne preko vode

http://www.tportal.hr/biznis/gospodarstvo/71396/Cijene-kruha-ce-vrtoglavo-rasti.html

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.


http://www.tportal.hr/biznis/gospodarstvo/71396/Cijene-kruha-ce-vrtoglavo-rasti.html

Koliko ja znam najviše pšenice u silosima imaju Čakovečki mlinovi [lol]
P.S.
Posjedujem dionice ČKML-R-A i nemojte ovo shvatiti kao nagovor na kupnju ili prodaju

SERO VENIENTIBUS OSSA[color=black][/color]



http://www.tportal.hr/biznis/gospodarstvo/71396/Cijene-kruha-ce-vrtoglavo-rasti.html

Koliko ja znam najviše pšenice u silosima imaju Čakovečki mlinovi [lol]
P.S.
Posjedujem dionice ČKML-R-A i nemojte ovo shvatiti kao nagovor na kupnju ili prodaju
[/quote]

Nije bitno koji su , samo neka rade !

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.


Vidim svi šute lopina ošo dizat elpr izgleda da ga je mudrovanje iscrpilo,evo nešta novo hvala bogu okolica Đakovštine se izvukla dobro od poplava naspram drugih mjestima i nadam se da če žito i ostale kulture pretrpit cca 10do 20 posto štete štobi se mogloi smanjit.A u cijelom okruženju je poplava šira regija i dosta gore.Taako da če i transport iz ukraine i dr regija opasti.Moguća je dobra zarada na brašnu i drugim finalnim proizvodima,min cijena kvalitetne pšenice MORA biti 1,3 kune tako da u globalu dođe na 1,1 ako se nebude miješala politika i uvozni lobij ,kao i uvjek izvezu naše kvalitetne proizvode ,a uvezu škart koji je svagdje jeftiniji uz blagoslov ili neznanje Države,tako da bi moglo biti Vručih vjetrova,u slavoniji i nepogdnih za ORG.ANIZAM
[angry] [wink]

psenica MORA biti 1,3 kn za kg ?
odakle ti to ??
da ti nisi Darko Grivicic ? zasto bi morala biti. ako u USA ima jeftine psenice zasto bi kod nas bila toliko skupa. uostalom, nema drzava novca otkupljivati vise po zeljenoj a ne trzisnoj cijeni.
Prestrasno je vise gledati prosvjede seljaka koji misle da im drzava mora dati koliko oni traze.
Uostalom, firma ima dugove vece od vrijednosti imovine. po tome ova dionica MORA biti 0 Kn.
Ova trgovina je cista spekulacija i uvaljivanje vecoj budali.

ricardo,

SAD ima GMO pšenicu !
HR poljoprivrednici nemaju konklumerate obradivih površina kao SAD !
SAD nama određuje cijenu plina i nafte pa tako i gnojiva ili cijene pšenice, a za razliku od njih samih!

Da ne duljim, kada budeš gladan sa puno dionica onda se posveti temi prehrane, zadnjeg uporišta svake zemlje !

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

a DKVS nema uopće pšenice! [lol]


a DKVS nema uopće pšenice! [lol]

Znam imaju samo dionice i njih broje kao bi rekao kolega "ricardo", pšenicu su poslali Amerima da je možemo uvesti.

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

New Report

Close