DKVS (Đakovština d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DKVS (Đakovština d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


zna li netko kada ide javna dražba za rasprodaju imovine DKVS-a? ostalo mi je u sjećanju da bi trebalo biti za koji dan?
kako su im BV srokali na samo 1/2 vrijednosti duga, moglo bi već u prvom krugu sve biti prodano po početnoj cijeni? u tom slučaju ostat će nepodmireno nekih 500 milja kuna duga, a DKVS će ostati bez ikakve imovine, pa onda neka dioničari tuže upravu koja ih je upropastila [embarass]

Gospon fajrunt, u knjigovodstvenoj vrijednosti (ili BV) bi trebali biti uračunati svi dugovi i sva potraživanja…koliko ja znam bar…

Neke će dionice vrijditi više od sadašnje cijene. Puno puno više. Donirajte humanitarnoj organizaciji po vašem izboru klikom na ovaj link http://www.thenonprofits.com

ajte ljudi prosvijetlite me…zablokirala mi je logika kad je riječ o DKVS!

Zašto nema rasprodaje na ovoj dionici…ak će sve uskoro otići kvragu kako to većina ovdje misli…???

…opaaaaaa,netko kupio na veeeeeliko,od 9-12 tisućice komada…zar je to pred raspad sistema…ili je lud ili ima lude info…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

Šeks upleten u cijelu priču…, pipunić kupuje parcijalno ali sve po redu…ko voli nek izvoli, stigao je novi tornado, UP, …….


…opaaaaaa,netko kupio na veeeeeliko,od 9-12 tisućice komada…zar je to pred raspad sistema…ili je lud ili ima lude info…

A šta je sa onim famoznim delistiranjem ? to se drukalo bez pardona ovdje ! Ajmo sta je ljudi pa svibanj je,sta je sa rasprodajom dionica ???? Ne znate jeli ,znanje je krhko,ali znate drukat da ce cijena ic na 4 ili na 2 kune, pun je topic bio tih gluposti do pred malo…



…opaaaaaa,netko kupio na veeeeeliko,od 9-12 tisućice komada…zar je to pred raspad sistema…ili je lud ili ima lude info…

A šta je sa onim famoznim delistiranjem ? to se drukalo bez pardona ovdje ! Ajmo sta je ljudi pa svibanj je,sta je sa rasprodajom dionica ???? Ne znate jeli ,znanje je krhko,ali znate drukat da ce cijena ic na 4 ili na 2 kune, pun je topic bio tih gluposti do pred malo…
[/quote]

činjenica je što kolega kaže, previše se svi bave drukanjem i omalovažavanjem onih koji su u ovoj dionici, ali koja dionica je skladna sa cijenom i stvarnom vrijednošću sukladno svim parametrima koji je određuju…??? MOLIM ODGOVOR? (rado ću je ubaciti u svoj portfelj)

Svima bahatima poručujem da se ostave ovog posla jer je vidljivo da se pojedinci žele obogatiti na sigurno i preko noći, ali ljudi pa to neide…neide… i neide!!!

Isti ljudi koji u vrijeme dobrih kreetanja određene dionice sve dižu u nebesa, suprotno rade kada cijena ide dolje, odnosno drukaju istu dionicu jer im vjerojatno ne paše kad gube, a kada dobivaju kretanjem cijene tada je dionica ZAKON…! Dajte dječice uhvatite se igračaka i ostavite ozbiljne poslove starijima!

i dalje je ovo rizik, u to sam uvjeren, ali koji biznis nije rizik neka mi netko kaže pa ću se rado time baviti…


…opaaaaaa,netko kupio na veeeeeliko,od 9-12 tisućice komada…zar je to pred raspad sistema…ili je lud ili ima lude info…

…još sam pod dojmom onog jučerašnjeg čišćenja cca 9000 komada u roku tri sekunde, bilo je to čišćenje koje podiže adrenalin…ali i zasigurno neka poruka svima, pa neka svatko za sebe izvuče zaključak!

To je nečiji pokušaj da malo potakne trgovanje, tj. u ovom slučaju kupnju.
Da nije bilo par sličnih pokušaja većih ili manjih već bi cijena bila na 5kn, ako ne i manje.
Da postoji neka dobra vijest, mislim da bi se išlo u rušenje cijene, (što bi bilo sada puno lakše), nego u dizanje.
Iskreno se nadam da griješim i da će cijena ići gore prvenstveno zbog malih dioničara.

radnici ostali bez dionica iz ESOPa, banke postale najveći vlasnici.

Đakovština se prodaje u tri dijela

Autor/izvor: SEEbiz / H
ĐAKOVO – Odbor vjerovnika Đakovštine d.d. u stečaju, koji je u Đakovu održao sjednicu zatvorenu za javnost, odlučio je da prodaja stečajnog dužnika, kad je riječ o imovini u njegovu tvorničkom krugu, teče parcijalno u tri tehnološke cjeline oslonjene na profitne centre Tena, Sjemenarstvo i Mlinovi.

– Prodaja imovine izvan kruga stečajnog dužnika, nekoliko hala, poslovnih prostorija i Stanice za tehnički pregled vozila, obavit će se posebno, izjavio je nakon sjednice odbora vjerovnika stečajni upravitelj Perica Mitrović.

Procijenjena vrijednost imovine te propale đakovačke mlinsko-pekarske industrije, koja je u stečaju od 25. siječnja, jest 283 milijuna kuna.

Đakovština (ZSE:DKVS-R-A) je od 25. siječnja u zakupu osječkoga Žita, koje je nakon isteka jednomjesečnoga otkaznog roka radnicima ponudilo 400 ugovora o privremenom radu do kraja stečaja pa sada u toj tvrtki od nekadašnjih 466 radnika radi njih 407.

Više od 3000 vjerovnika potražuje od Đakovštine 920 milijuna kuna, čime se stečaj te tvrtke smatra jednim od najvećih koji se vodi na Trgovačkome sudu u Osijeku.

moje pisanje je moje osobno mišljenje i nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica!


Đakovština se prodaje u tri dijela

Autor/izvor: SEEbiz / H
ĐAKOVO – Odbor vjerovnika Đakovštine d.d. u stečaju, koji je u Đakovu održao sjednicu zatvorenu za javnost, odlučio je da prodaja stečajnog dužnika, kad je riječ o imovini u njegovu tvorničkom krugu, teče parcijalno u tri tehnološke cjeline oslonjene na profitne centre Tena, Sjemenarstvo i Mlinovi.

– Prodaja imovine izvan kruga stečajnog dužnika, nekoliko hala, poslovnih prostorija i Stanice za tehnički pregled vozila, obavit će se posebno, izjavio je nakon sjednice odbora vjerovnika stečajni upravitelj Perica Mitrović.

Procijenjena vrijednost imovine te propale đakovačke mlinsko-pekarske industrije, koja je u stečaju od 25. siječnja, jest 283 milijuna kuna.

Đakovština (ZSE:DKVS-R-A) je od 25. siječnja u zakupu osječkoga Žita, koje je nakon isteka jednomjesečnoga otkaznog roka radnicima ponudilo 400 ugovora o privremenom radu do kraja stečaja pa sada u toj tvrtki od nekadašnjih 466 radnika radi njih 407.

Više od 3000 vjerovnika potražuje od Đakovštine 920 milijuna kuna, čime se stečaj te tvrtke smatra jednim od najvećih koji se vodi na Trgovačkome sudu u Osijeku.

Toje više o 3 puta od njihove imovine u dobrim vremenima.

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

Najglasnija je tišina kada je sve rečeno [sealed]

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

New Report

Close