DKVS (Đakovština d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DKVS (Đakovština d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.





nije mi jesano tko kupuje dionicu???

oni koji su zaglavili unutra kad su kupovali po 25-29 kn…sad smanjuju prosjek [lol]
još malo pa će mali ulagači preuzeti DKVS, pardon njegove dugove [bye]
[/quote]

Nikakve dugove ne preuzimaju dioničari.

lp

[/quote]

to je bilo figurativno rečeno, ne treba svaku riječ doslovno shvaćati, to je valjda svakome trguje na burzi jasno…ili ipak nije??
[/quote]
[lol] [lol]

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]


something is rolling behind the hill

U svibnju počinju dražbe za rasprodaju imovine DKVS-a, a do gašenja pravnog subjekta Đakovštine d.d. i delistiranja dionica DKVS-R-A s burze doći će brzo nakon što se rasproda imovina

pametan čovjek vidi filiju i skloni se...

ja mislim da pipunic iz zita kupuje

Nakon što je stečajni upravitelj izjavio da se ide u likvidaciju koja neće namiriti sve vjerovnike – kupnja i dalje postoji. I to ne na par lipa, nego hiljadarke na >7kn.
Jel’bi to mogao neko elaborirati?



something is rolling behind the hill

U svibnju počinju dražbe za rasprodaju imovine DKVS-a, a do gašenja pravnog subjekta Đakovštine d.d. i delistiranja dionica DKVS-R-A s burze doći će brzo nakon što se rasproda imovina
[/quote]

Daj potrkrijepi to sa nečim molim te, ovako ispada da samo bljezgariš bezveze i to izgleda kao bezobrazni druk, di si čuo da se sprema delistiranje, i di si čuo da vlada neće intervenirat da sačuva 550 radnih mjesta ??? … [shocked]


Nakon što je stečajni upravitelj izjavio da se ide u likvidaciju koja neće namiriti sve vjerovnike – kupnja i dalje postoji. I to ne na par lipa, nego hiljadarke na >7kn.
Jel’bi to mogao neko elaborirati?

Ako smijem… Na facebooku postoji jedna igra koju radom igram a zove se Mafia Wars. U sklopu te igre moguce je, radi brzeg napredovanja u igri, kupiti odredjene "zetone" za pravu lovu. To je dakle pranje pravog novca u virtualni. Ako ti je iskreno stalo da budes glavni na facebooku u toj igri, za 10 pravih dolara mozes dobiti 5 milijuna virtualnih.

DKVS ne vrijedi nista, ali nekome tko ne zna mozda vrijedi 6,4,3 ili 20 kuna, sve do trenutka kada se delistira.


Nakon što je stečajni upravitelj izjavio da se ide u likvidaciju koja neće namiriti sve vjerovnike – kupnja i dalje postoji. I to ne na par lipa, nego hiljadarke na >7kn.
Jel’bi to mogao neko elaborirati?

Psihologija, da brokeri ne postave "jake" kupovne naloge nebi se ni mali gurali ispred njih. Još na forumu netko spomene preuzimanje, NAV, Todorića i ekipa se lako upeca.
Hiljadarke na 7kn i nisu neka lova.

Još jednom nemože propasti također nije isti sa virtualnom burzom jer su sponzori banke i vi svi mislite to je besplatno itd.Jednostavno velika navlakuša za one koji imaju novac i na stvarnoj burzi,radi se točno o statistici.Sad smo svi ljuti kad pada ,A kak je bilo kad je išla 50 posto za 2 dana. [yawn]

Pustite priče,memojte da vas prevedu žedne preko vode


Nakon što je stečajni upravitelj izjavio da se ide u likvidaciju koja neće namiriti sve vjerovnike – kupnja i dalje postoji. I to ne na par lipa, nego hiljadarke na >7kn.
Jel’bi to mogao neko elaborirati?

Da, mislim da se radi samo o špekulantima. Da će cijena još dolje poprilično sam siguran.
Koliko nisko može? S obzirom da je sama dionica špekulacija izgledan je pad do 2,5-3kn gdje se mogu pojaviti 3-4 špekulanta spremna na kockanje.

26.11.2010 - Dan D



Nakon što je stečajni upravitelj izjavio da se ide u likvidaciju koja neće namiriti sve vjerovnike – kupnja i dalje postoji. I to ne na par lipa, nego hiljadarke na >7kn.
Jel’bi to mogao neko elaborirati?

Da, mislim da se radi samo o špekulantima. Da će cijena još dolje poprilično sam siguran.
Koliko nisko može? S obzirom da je sama dionica špekulacija izgledan je pad do 2,5-3kn gdje se mogu pojaviti 3-4 špekulanta spremna na kockanje.
[/quote]

špekulanti špekuliraju na špekulacijama (kako sam pametan , sam sebe iznenađujem [lol] )
ne znam kako se DKVS uklapa u to jer tu više nema špekulacija, tu je sve jasno rečeno [bye]

Dirty Sanchez is a term for a sex act when a man, after the anal sex, takes his penis and rubs it on the girls upper lip leaving a moustache.

Kolega JEFF oni koji imaju ovaj papir zasigurno ga neće prodati po 1 lipu.
Nadalje s obzirom da takvi drže preko 60% udjela moguća je špekulacija s preostalih 40%.
Dakle radi se o brojki cca 130.000kn na nekoj visini 3-3,4 kn gdje po meni idemo.
Nakon toga nitko ne blokira rast i do izlista se ne bi iznenadio novom balonu od 15-20kn.

26.11.2010 - Dan D


Kolega JEFF oni koji imaju ovaj papir zasigurno ga neće prodati po 1 lipu.
Nadalje s obzirom da takvi drže preko 60% udjela moguća je špekulacija s preostalih 40%.
Dakle radi se o brojki cca 130.000kn na nekoj visini 3-3,4 kn gdje po meni idemo.
Nakon toga nitko ne blokira rast i do izlista se ne bi iznenadio novom balonu od 15-20kn.

Ma kakav rast do 15-20 kn, nema više vremena za to, za mjesec dana bit će rasprodana sva imovina DKVS-a na javnoj dražbi, a onda ide gašenje i delistiranje DKVS-a s burze i GAME OVER
Tko sad uspije prodati nešto bezvrijednih dionica DKVS-a za živi keš napravio je dobar posao.
Samo da podsjetim, SKDD više ne garantira za prijepis dionica na vaše ime, tj. možda kupite dionicu, a ona se delistira prije nego se upišete. Jezivo, zar ne? [shocked]

moje pisanje je moje osobno mišljenje i nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica!

New Report

Close